مقالات فارکس

تغییر آی بی بروکر آی سی ام تریدر (ICM Trader)

مقالات فارکس

مطالعه در 2 دقیقه

بروکر ICM Trader (آی سی ام کپیتال) به صورت ماهانه مقداری از کمیسیون دریافتی از مشتریان را به شرکای تجاری خود پرداخت می‌کند. اگر می‌خواهید از شرایط بازپرداخت کمیسیون بروکر آی سی ام تریدر بهره‌مند شوید، ابتدا باید اقدام به تغییر آی بی بروکر آی سی ام تریدر کنید.

در ادامه توضیح کوتاهی درباره روش تغییر IB در بروکر ICM Trader خواهیم داد.

نحوه تغییر آی بی بروکر آی سی ام تریدر

برای اینکه بتوانید به صورت ماهیانه ریبیت بروکر ICMTRADER را دریافت کنید، ابتدا باید زیر مجموعه ایران بروکر باشید.

اگر هنوز در این بروکر ثبت نام نکرده‌اید، به راحتی می‌توانید از طریق این لینک ثبت نام آی سی ام تریدر نام‌نویسی خود را انجام دهید و بدون کار خاصی جز مجموعه ما شوید.

اما اگر قبلا در بروکر ثبت نام کرده‌اید، لازم است تا درخواست تغییر آی بی بروکر آی سی ام تریدر را برای کارگزاری ارسال کنید تا IB شما را تغییر دهند.

می‌توانید از طریق ایمیل support@icmtrader.com یک درخواست ارسال کنید و در آن بخواهید تا شما را زیر مجموعه IB شماره “mDzD3cGVPSgj” قرار دهند.

حتما شماره حساب خود در بروکر را در متن ایمیل ذکر کنید.

بعد از تغییر آی بی ICM Trader چکار کنم؟

بعد از اینکه آی بی شما در بروکر تغییر کرد، یک پیام به تلگرام ما ارسال کنید و درخواست فعال کردن ریبیت را اعلام کنید.

از این پس ریبیت شما به صورت ماهیانه محاسبه شده و به حسابتان واریز می‌شود. توجه داشته باشید که با تغییر آی بی بروکر آی سی ام تریدر شما فقط می‌توانید از مزایای ریبیت این بروکر استفاده کنید و تغییری در نوع خدمات و کیفیت معاملات بروکر اتفاق نمی‌افتد.

اگر تمایل دارید که از این فرصت عالی استفاده کنید اما در روند تغییر آی بی بروکر آی سی ام مشکل دارید، با پشتیبان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

دیدگاه خود را درباره این مطلب بنویسید(0نظر)

امتیاز شما:

از 5

( )

امتیازی ثبت نشده

نظر خود را بنویسید