آموزش نرم‌ افزارها و پلتفرم های معاملاتی

اکت تریدر چیست؟ | همه‌چیز درباره‌ی پلتفرم معاملاتی Act Trader

آموزش نرم‌ افزارها و پلتفرم های معاملاتی

مطالعه در 3 دقیقه

معمولا در دنیای معامله‌گری فارکس زمانی که سخن از یک پلتفرم معاملاتی می‌شود همه یاد متاتریدر می‌افتند. اما در این بین پلتفرم‌های دیگری مانند سی تریدر یا اکت تریدر نیز وجود دارند که در تلاش هستند تا کمبودهای متاتریدر را برای معامله‌گران جبران کنند.

معرفی پلتفرم اکت تریدر

اکت تریدر یک پلتفرم معاملاتی فارکس و باینری آپشن است که در سال ۲۰۰۰ و در نیویورک تاسیس شد. مزیت این پلتفرم نسبت به پلتفرم‌های دیگر داشتن یک پلتفرم اختصاصی برای باینری آپشن است.

یکی دیگر از مزایای این پلتفرم داشتن اپلیکیشن ActVAT است که در آن معامله‌گران می‌توانند بدون داشتن دانش کدنویسی استراتژی خود را طراحی کنند و از آن در معاملات خود استفاده کنند.

اکت تریدر با کدام بروکرها کار می‌کند؟

شما می‌توانید با استفاده از بروکرهای Finvasia ،FXBREW ،fxTrade ،MMAFOREX ،FXVIEW، AVIVA و … اقدام به باز کردن حساب معاملاتی در این پلتفرم کنید.

دانلود اپلیکیشن Act Trader

پلتفرم اکت تریدر در سیستم‌ عامل‌های مختلف دارای اپلیکیشن است.
با توجه به اینکه در تاریخ نگارش این مقاله (۲ آبان ۱۴۰۱) اپلیکیشن متاتریدر برای سیستم‌عامل‌های ios از اپ استور حذف شده است (برای کسب اطلاعات بیشتر این مقاله را بخوانید) کاربران این سیستم‌‌عامل می‌توانند با توجه به بروکر خود از این پلتفرم در سیستم‌عامل ios و iPadOS استفاده کنند.

شما می‌توانید برای دانلود اپلیکیشن‌های این پلتفرم در سیستم‌عامل‌های ویندوز، اندروید، ios و iPadOS از لینک‌های زیر استفاده کنید.

اپلیکیشن ویندوز اکت تریدر

آشنایی با پلتفرم معاملاتی Act Trader

اکت تریدر چیست؟ | همه‌چیز درباره‌ی پلتفرم معاملاتی Act Trader

تصویر بالا نمایی از اپلیکیشن اکت ترید را در نسخه‌ی ویندوز نشان می‌دهد. برای انجام معاملات خود در این پلتفرم می‌توانید از قسمت Trade در نوار بالای صفحه به منوی ترید این پلتفرم مراجعه کنید.

اکت تریدر چیست؟ | همه‌چیز درباره‌ی پلتفرم معاملاتی Act Trader

تصویر بالا نمایی از منوی ترید این پلتفرم را نشان می‌دهد که در آن می‌توانید با استفاده از گزینه‌هایی که دارد، معاملات خود را ست کنید.

جمع بندی

پلتفرم اکت تریدر یکی دیگر از پلتفرم‌های معاملاتی است که از محبوبیت کمتری در بین معامله‌گران برخوردار است.
تعداد بروکرهایی که حساب برای این پلتفرم ارائه کردند بسیار کم و محدود هستند و از این رو نمی‌توان با داشتن حساب در بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان از این پلتفرم استفاده کرد.

پرسش‌های متداول

اکت تریدر یکی دیگر از پلتفرم معاملاتی است که با استفاده از آن می‌توانید در بازارهای فارکس و باینری آپشن معاملات خود را انجام دهید.

شما می‌توانید توسط این پلتفرم معاملات باینری آپشن خود را انجام دهید.
همچنین با استفاده از اپلیکیشن ActVAT می‌توانید بدون داشتن دانش کدنویسی استراتژی خود را طراحی کنید و از آن در معاملات خود استفاده کنید.

اپلیکیشن اکت ترید برای سیستم‌عامل‌های ویندوز، اندروید، ios و iPadOS طراحی و توسعه یافته‌اند.