melal pooya logo png
0 ( 0 )

ورود به وبسایت اصلی

کارگزاری ملل پویا | Melal Poya

آیا کارگزاری ملل پویا معتبر است؟ | همه چیز در مورد کارگزاری ملل پویا

شرکت کارگزاری ملل پویا از سال ۱۳۸۵شروع به فعالیت کرده و درحال حاضر با ۶ شعبه فیزیکی فعال به عنوان یکی از کارگزاران بازار سرمایه نسبت به ارائه خدمات در زمینه های معاملات اوراق بهادار، مشاورۀ عرضه، پذیرش و درج، مشاوره سرمایه‌گذاری، آموزش و پژوهش و خدمات الکترونیکی سهام اقدام می نماید و علاوه بر سامانه آنلاین پلاس شرکت تدبیر، سامانه معاملاتی اختصاصی چوگان را ارائه می‌ دهد.

سامانه‌های معاملاتی پشتیبانی شده | انلاین پلاس, Ebgo, سامانه معاملات آفلاین, سامانه معاملات بر خط کالا, سامانه معاملات آنلاین تدبیرپرداز

تاریخ تأسیس :۱۳۸۸/۰۶/۱۱
سامانه معاملات اختصاصی :سامانه چوگان (ملل تریدر)
احراز هویت آنلاین :
معاملات بورس کالا :
واگذاری اعتبار :
Vittaverse broker
متاتریدر ارانته

نقد و بررسی کارگزاری ملل پویا

کارگزاری‌های داخلی نقش واسطه میان خریداران و فروشندگان را ایفا می‌کنند و این دو گروه را به هم وصل می‌کنند تا معاملات انجام شود. در مطلب امروز به بررسی سطح خدمات مختلف کارگزاری ملل پویا خواهیم پرداخت.

بررسی اعتبار و سابقه کارگزاری ملل پویا

بررسی اعتبار و سابقه کارگزاری ملل پویا

از زمان تاسیس بازارهای مالی، بسیاری از کلاهبرداران با استفاده از پلتفرم‌های واسطه مالی اقدام به سرقت وجوه و اطلاعات شخصی کاربران نمودند. از این رو اعتبار سنجی یک پلتفرم مالی واسطه قبل از ثبت نام در آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

شرکت کارگزاری ملل پویا (عمران فارس) از سال 1385 با سرمایه 230 میلیارد ریال (100 درصد پرداخت شده) طی شماره ثبت 18451 شروع به فعالیت نموده است و به عنوان یکی از کارگزاران فعال در بخش خصوصی نسبت به ارائه خدمات در زمینه‌های معاملات اوراق بهادار، مشاورۀ عرضه، پذیرش و درج، مشاوره سرمایه‌گذاری، آموزش و پژوهش و خدمات الکترونیکی سهام اقدام می‌نماید.

در حال حاضر (9 اسفند 1401) این کارگزاری در حال فعالیت است و سهمی 0.48 درصدی از کل معاملات بازار سرمایه داخلی را در اختیار دارد. میزان ریالی این مقدار معادل 49,308,147,525,466 ریال است.

کاربران باید به این نکته توجه داشته باشند که در بحث اعتبار سنجی پلتفرم‌های مالی واسطه، ارائه نظر قطعی و دائمی صحیح نیست زیرا حتی بزرگ‌ترین پلتفرم‌ها و موسسات مالی نیز ممکن است دچار مشکلاتی از قبیل ورشکستگی بشوند و نتوانند خواسته‌های کاربران را به خوبی برآورده کنند.

ثبت نام آنلاین در کارگزاری ملل پویا

امروزه اکثر کارگزاری‌های داخل کشور خدمات غیر حضوری را برای کاربران خود فراهم کردند و بسیاری از معامله‌گران نیز تمایلی به انجام فرایندهای مربوط به ورود و فعالیت در بازار سرمایه به صورت حضوری ندارند.

کارگزاری ملل پویا خدمات خود از قبیل معاملات، ثبت‌نام و احراز هویت را به صورت غیرحضوری و بدون نیاز به اشخاص برای مشتریان خود فراهم کرده است. کاربران می‌توانند از طریق سایت این کارگزاری به خدمات غیر حضوری این بستر دسترسی داشته باشند.

شعب کارگزاری ملل پویا

همانطور که وجود خدمات غیرحضوری در یک کارگزاری امتیاز مهمی محسوب می‌شود، خدمات حضوری هم از اهمیت بالایی برخوردار است. در بحث خدمات حضوری یکی از مهم‌ترین مسائل، تعداد شعب کارگزاری و پراکندگی آن در سطح کشور است.

شعب کارگزاری ملل پویا
شعب کارگزاری ملل پویا

کارگزاری ملل پویا دارای 6 شعبه در سراسر کشور است. با توجه به تعداد استان‌های داخل کشور، این کارگزاری در بحث ارائه خدمات به صورت حضوری برای مشتریان خود نمره مناسبی دریافت نمی‌کند.

خدمات و امکانات کارگزاری ملل پویا

معاملات اوراق بهادار: یکی از مهم‌ترین بخش‌های بازار سرمایه داخلی، معاملات اوراق بهادار و سهام شرکت‌های مختلف است که بیشترین حجم معاملاتی بازار سرمایه مربوط به این بخش است. کاربران برای معامله در این بخش ابتدا باید در یک کارگزاری ثبت نام کرده و بعد از تکمیل مراحل، به خرید و فروش و معامله در این بازار بپردازند. کاربران می‌توانند با تکمیل مراحل لازم در کارگزاری ملل پویا به معامله در بازار اوراق بهادار از طریق این کارگزاری بپردازند.

بورس کالا و انرژی: بازار سرمایه داخلی صرفا به معاملات اوراق بهادار خلاصه نمی‌شود. یکی دیگر از بازارهای داخلی، بورس کالا و انرژی است. در این بازار برخی کالاهای مصوب و متقات انرژی قابل معامله است. کارگزاری ملل پویا امکان معامله در این بازار را برای کاربران خود فراهم کرده است.

پلتفرم معاملاتی کارگزاری ملل پویا

کارگزاری‌های داخلی، بر خلاف بروکرها و صرافی‌های ارز دیجیتال بین المللی تنوع پایینی در پلتفرم‌های معاملاتی خود دارند. این موضوع می‌‌تواند در کاهش کیفیت کاربران بازار سرمایه داخلی موثر باشد.

کارگزاری ملل پویا از پلتفرم نام آشنای آنلاین پلاس برای خدمات‌دهی به کاربران خود استفاده می‌کند.

پشتیبانی کارگزاری ملل پویا

کارگزاری ملل پویا از طریق تماس تلفنی پاسخگوی سوالات و مشکلات کاربران خود است. لازم به ذکر است امروزه پشتیبانی تلفنی در پلتفرم‌های مالی از محبوبیت زیادی بین کاربران برخوردار نیست.

یکی از معایب این کارگزاری، عدم وجود پشتیبانی آنلاین است.

کارگزاری ملل پویا، آری یا خیر

این کارگزاری از سابقه فعالیت قابل قبول و همچنین میزان سرمایه در گردش مناسبی برخوردار است. همچنین سطح خدمات این کارگزاری نمره قابل قبولی را دریافت می‌کند.

اما نبود یک پشتیبانی مناسب موضوعی است که ممکن است برای برخی کاربران مناسب نباشد. معامله‌گران بایستی با بررسی دقیق پلتفرم مورد نظر بهترین انتخاب را بر اساس نیازها و انتظارات خود از یک کارگزاری داشته باشند.

سوالات متداول مقاله بررسی کارگزاری ملل پویا

آیا کارگزاری ملل پویا معتبر است؟

کارگزاری ملل پویا از سال 1385 در حال فعالیت بوده و تاکنون مشکلی برای کاربران خود ایجاد نکرده است.

پلتفرم معاملاتی کارگزاری ملل پویا چیست؟

کارگزاری ملل پویا از طریق پلتفرم آنلاین پلاس به کاربران خود خدمات می‌دهد.

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (0نظر)