امتیاز شما به این بروکر:

امتیاز ایران بروکر:
/10

معرفی و بررسی کارگزاری دنیای نوین

همه چیز در مورد اعتبار کارگزاری بورس دنیای نوین

چند سالی است معاملات سهام داخلی طرفداران زیادی پیدا کرده است. در مطلب امروز به بررسی کارگزاری دنیای نوین که یکی از کارگزاری‌های ایرانی است و معامله‌گران را به هسته مرکی معاملات متصل می‌کند خواهیم پرداخت.

امتیاز کاربران

0
(0)

تلفن پشتیبانی

02142649

سال تأسیس

1384

آدرس دفتر مرکزی

تهران ، جردن ، خیابان شهید ستاری ، پلاک75 ، طبقه اول ، واحد 1و2

تعداد شعب فیزیکی

8

پلتفرم های معاملاتی

آنلاین پلاس

افتتاح حساب آنلاین

احراز هویت در محل

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تعلق سود به مانده حساب

خرید خودکار عرضه اولیه 

واگذاری اعتبار

مجوزهای دریافت شده

افشای ریسک: همه کارگزاری‌ها اشکالاتی دارند. مسئولیت انتخاب بروکر و سود و ضرر افراد به عهده خود آنان است و «ایران بروکر» در این‌باره مسئولیتی ندارد.

فهرست مطالب

بازار سهام و خرید و فروش اوراق بهادار همواره برای سرمایه گذاران داخلی جذاب بوده است. بی تردید یکی از اولین نیازهای هر معامله‌گر برای ورود به معاملات سهام، انتخاب یک کارگزاری برای متصل شدن به هسته معاملات و اقدام به خرید و فروش انواع سهام است. خرید و فروش سهام در داخل کشور این امکان را برای معامله‌گران فراهم کرده است که با بررسی صنعت‌های مختلف و آینده آنان و همچنین صورت‌های مالی شرکت‌ها مختلف به معامله سهام آن‌ها بپردازند.

در مطلب امروز به بررسی یکی از کارگزاری‌های داخلی به نام کارگزاری دنیای نوین خواهیم پرداخت تا معامله‌گران داخلی با توجه به نیازهای خود بهترین انتخاب‌ها را داشته باشند. با ما همراه باشید.

دنیای نوین

بررسی اعتبار و سابقه کارگزاری دنیای نوین

در حال حاضر کارگزاری‌های زیادی در حال فعالیت داخل کشور هستند. نهادهای مالی و قانونی زیادی در رابطه با اعطای مجوز به کارگزاری برای ارائه خدمات خرید و فروش سهام وجود دارند و هر کارگزاری برای فعالیت باید مجوزهای لازم را از سازمان‌های مربوط اخذ نماید. در غیر این صورت امکان فعالیت شرکت مورد نظر به عنوان کارگزاری بورسی وجود ندارد.

about donyayenovin

این پلتفرم با نام کارگزاری دنیای نوین در در تاریخ 13/2/1384 تحت شماره 244925 به ثبت رسیده است. همچنین سرمایه شرکت مبلغ 500،000،000،000 ریال منقسم به 500،000،000 سهم 1،000 ریالی با نام می‌باشد.

مدت اعتبار قرارداد شرکت از تاریخ ثبت به مدت نامحدود می‌باشد، دفتر اصلی شرکت تهران، خیابان جردن، بلوار شهید هرمز ستاری پلاک 75 واحد 1و2 است. طبق اطلاعات موجود در سایت این کارگزاری رییس هییت مدیره شرکت جناب آقای مهدی غفاری است.

ثبت نام آنلاین در کارگزاری دنیای نوین

از زمان همه گیری ویروس کرونا، بسیاری از خدماتی که نیاز به حضوری فیزیکی افراد داشتند، نحوه کار خود را تغییر دادند تا افراد بتوانند بدون نیاز به حضور فیزیکی خود و با احراز هویت آنلان به انجام فعالیت‌های خود بپردازند. ثبت نام در یک کارگزاری جدید یکی از مواردی که نیاز به حضور فیزیکی افراد است اما بعضی پلتفرم‌ها با هدف جلب رضایت و سهولت هرچه بیشتر مشتریان خود امکان ثبت نام و احراز هویت آنلاین را برای آنان فراهم کردند.

کارگزاری دنیای نوین هم این خدمت را برای کاربران خود فراهم کرده تا افراد بتوانند در سراسر ایران و بدون نیاز به مراجعه حضوری در این کارگزاری ثبت نام کنند و به خرید و فروش و معامله انواع سهام و اوراق بهادار و همچنین انواع کالاهای عرضه شده در بورس کالا بپردازند.

شعب کارگزاری دنیای نوین

شاید برای برخی افراد ثبت نام و احراز هویت آنلاین با مشکلاتی همراه باشد و یا بعضی مشتریان تمایل به ثبت نام و احراز هویت به صورت مراجعه حضوری داشته باشند. در بعضی کارگزاری‌ها امکان ثبت نام در شعب وجود دارد و معامله‌گران می‌توانند با مراجعه به شعب مشخص اقدام به ثبت نام کنند.

لیست شعب کارگزاری دنیای نوین را از این در این قسمت مشاهده کنید.

کارگزاری دنیای نوین دارا 12 شعبه در سراسر کشور است و مشتریان می‌توانند با مراجعه حضوری ثبت نام و احراز هویت خود را تکمیل کرده و با دریافت مشخصات کاربری برای ورود به سامانه معاملاتی و خرید و فروش انواع سهام و کالا در بورس بپردازند.

خدمات و امکانات کارگزاری دنیای نوین

بازار بورس ایران شامل بازارهای مختلفی مانند اوراق بهادار، کالا، معاملات بلوکی و… می‌شود. اما اکثر کارگزاری‌های در حال فعالیت نمی‌توانند همه این خدمات را برای کاربران فراهم کنند.

مشتریان کارگزاری دنیای نوین می‌توانند با تکمیل ثبت نام و احراز هویت خود و سپس دریافت مشخصات ورود به پلتفرم آنلاین معاملات این کارگزاری به خرید و فروش اوراق بهادار در صنایع مختلف بپردازند. در این کارگزاری امکان مبادله انواع سهام به صورت آنلاین وجود دارد.

donyayenovin stock market

یکی از امکانات دیگری که برای مشتریان کارگزاری دنیای نوین وجود دارد، انجام معاملات در بورس کالا است. معامله‌گران در بورس کالا می‌توانند در محیطی شفاف و عادلانه با رعایت قوانین عرضه و تقاضا به معامله انواع کالاهایی که در این بازار وجود دارد بپردازند. انواع تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان کالاهای مختلف در این بازار در حال فعالیت هستند و این محیط می‌تواند برای طیف وسیعی از معامله‌گران داخل کشور مفید و سودمند باشد.

معاملات مشتقه جزو خدماتی است که کارگزاری دنیای نوین برای مشتریان خود فراهم کرده است. امروزه معاملات آتی و مشتقه بخش جذاب انواع بازارهای مالی هستند و در حال حاضر طرفداران زیادی پیدا کردند. این بازارها را می‌توان در نقطه مقابل بازارهای نقدی و سنتی در نظر گرفت. در بازارهای سنتی معاملات بدون اهرم صورت می‌گیرد و معامله‌گر در ازای پرداخت مبلغی مشخص کالا و یا سهام مورد نظر خود را دریافت می‌کند. اما در بازارهای مشتقه انواع اهرم‌های مالی وجود دارد و مشتریان می‌توانند هم از ریزش و هم از رشد قیمت‌ها کسب سود کنند. معاملات در این بازارها هیجان و ریسک مخصوص به خود را دارد و همین موضوع یکی از عوامل رشد طرفداران اینگونه معاملات است.

شرکت‌های مختلف برای پذیرش و فروش سهام خود در بازار بورس و اوراق بهادار نیاز به یک کارگزاری و مشاوران حرفه‌ای دارند. هم اکنون بعضی کارگزاری‌ها امکان پذیرش شرکت‌های مختلف در بازار بورس و اوراق بهادار را دارند. کارگزای دنساس نوین یکی ازین پلتفرم‌ها است که با توجه به سابقه و اعتبار خود می‌تواند بستری برای پذیرش شرکت‌های متقاضی را فراهم کند و مشاوره لازم در این زمینه را به آنان اعطا کند.

تغییر کارگزار ناظر در کارگزاری دنیای نوین

یکی از امکاناتی که برای معامله‌گران بازار سهام در داخل کشور وجود دارد، تغییر کارگزار ناظر است. مشتریان می‌‌توانند با استفاده از این قابلیت دارایی‌های خود در بازار سهام را بدون نیاز به مراجعه حضوری به کارگزاری‌ای دیگر منتقل کنند.

دنیای نوین از این قابلیت برای مشتریان خود پشتیبانی می‌کند تا کاربران جدید این کارگزاری بتوانند سهم‌های مد نظر خود را به این پلتفرم معاملاتی انتقال دهند. لازم به ذکر است این فرایند حداکثر دو روز کاری زمان می‌برد.

پشتیبانی کارگزاری دنیای نوین

در حال حاضر اکثر کارگزاری‌های فعال در داخل کشور از طریق تماس تلفنی پاسخگوی سوالات و مشکلات مشتریان خود هستند. این موضوع در حالی است که امروزه راه‌های پشتیبانی بهتر و سریعتری وجود دارد که پلتفرم‌ها و واسطه‌های مالی بزرگ از آن‌ها استفاده می‌کنند.

کارگزاری دنیای نوین علاوه بر پشتیبانی تلفنی که برای مشتریان خود فراهم کرده است، از یک بخش پشتیبانی آنلاین هم در سایت خود برخوردار است که کاربران می‌توانند از شنبه تا چهارشنبه و از ساعت 8 الی 16 از آن استفاده کنند و با کارشناسان این کارگزاری در ارتباط باشند. بر اساس بررسی کارشناس ایران بروکر پشتیبانی این کارگزاری از سطح قابل قبولی برخوردار است.

پلتفرم معاملاتی دنیای نوین

در بازار داخلی کشور چندین نوع پلتفرم معاملاتی رایج مانند آنلاین پلاس وجود دراد که بیشتر کارگزاری‌های موجود از همین سیستم‌ها برای خدمات دهی به کاربران خود استفاده می‌کنند. بعضی کارگزاری‌ها علاوه بر پلتفرم‌های رایج محیط معاملاتی مخصوص به خود را هم دارند.

donyayenovin login

کارگزاری دنیای نوی از سیستم معاملاتی آنلاین پلاس استفاده کرده و از این طریق مشتریان خود را به هسته معاملاتی متصل می‌کند تا معاملات و خرید و فروش‌های خود را انجام دهند.

اپلیکیشن کارگزاری دنیای نوین

وجود یک اپلیکیشن اختصاصی در یکی از سیتم‌عامل‌های محبوب برای یک کارگزاری امتیاز خوب و مثبتی محسوب می‌شود و باعث افزایش کیفیت و سرعت معاملات کاربران و همچنین جلب رضایت آنان می‌شود.

اپلیکیشن همراه پلاس یکی از نرم افزارهای مخصوص به سیستم عامل اندروید است که همزمان از چندین کارگزاری مختلف پشتیبانی می‌کند. کاربران می‌توانند با دانلود این اپلیکیشن و وارد کردن اطلاعات خود معاملات خود را انجام دهند. کارگزاری دنیای نوین هم از طریق همین اپلیکیشن به مشتریان خود خدمات می‌دهد.

اعطای اعتبار کارگزاری دنیای نوین به مشتریان

در بازار بورس و اوراق بهادار ایران، قابلیتی برای معامله‌گران فراهم شده است که با توجه به گردش حساب و موجودی آنان در سبد دارایی‌ها (پورتفو) مبلغی اضافه بر دارایی آنان از طرف کارگزاری اعطا می‌شود تا با سرمای بیشتری در بازر به فعالیت و خرید و فروش بپردازند. ضمانت این مبلغ، دارایی سهام مشتری است.

بر اساس قوانین کارگزاری دنیای نوین کاربرانی که واجد شرایط دریافت اعتبار را داشته باشند می‌توانند حداکثر تا 60 درصد ارزش پورتفوی خود از کارگزاری اعتبار دریافت کنند. لازم به ذکر است با دریافت اعتبار از کارگزاری سهم‌های شما در سیستم کارگزاری قفل شده و امکان انتقال از طریق تغییر کارگزار ناظر به کارگزاری دیگری وجود ندارد. برای دریافت اعتبار با نمایندگی‌های کارگزاری دنیای نوین در ارتباط باشید.

سخن پایانی

در این مطلب کارگزاری دنیای نوین برای شما عزیزان مورد بررسی قرار گرفت تا از مزایا و معایب این پلتفرم معاملاتی آگاه شوید.

ایران بروکر همواره سعی کرده بررسی‌های خود را با نهایت دقت و صداقت انجام دهد تا کاربران بر اساس نیاز خود همواره بهترین انتخاب‌‌‌ها را داشته باشند. تجربه کار با کارگزاری دنیای نوین و یا نظر خود درباره این پلتفرم را برای ما کامنت کنید.

مزایا

معایب

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.