خدمات بورس کالا در کارگزاری آتیه | همه چیز در مورد کارگزاری آتیه
3 ( 1 )

ورود به وبسایت اصلی

کارگزاری آتیه | Atieh

خدمات بورس کالا در کارگزاری آتیه | همه چیز در مورد کارگزاری آتیه

شرکت کارگزاری آتیه، کارگزاری رسمی و رتبه الف بورس اوراق بهادار است که با بیش از 25 سال سابقه خدمت و با بیش‌از ۳۵ شعبه در سراسر کشور به مشتریان خود ارائه خدمات می‌کند و دارای تمامی مجوز‌های سازمان بورس می‌باشد. شایان بذکر است این کارگزار از سامانه معاملاتی آنلاین پلاس شرکت تدبیر پرداز استفاده می‌کند و بیش از نیم درصد از کل حجم معاملات آنلاین در این کارگزاری انجام می‌پذیرد.

سامانه‌های معاملاتی پشتیبانی شده | سامانه معاملات آفلاین, سامانه معاملات آنلاین تدبیرپرداز

تاریخ تأسیس :1378/09/24
سامانه معاملات اختصاصی :
احراز هویت آنلاین :
معاملات بورس کالا :
واگذاری اعتبار :
Vittaverse broker
متاتریدر ارانته
ایکس چیف

نقد و بررسی کارگزاری آتیه

پس از رشد عجیب و غریب بازار سرمایه داخلی در سال 1399، این بازار با افزایش تعداد زیادی از معامله‌گر مواجه شد. یکی از اولین نیازهای هر کاربر برای ورود به این بازار، یافتن یک کارگزاری مناسب جهت فعالیت است. در این مطلب به بررسی کارگزاری آتیه خواهیم پرداخت و سوالات متداول کاربران در خصوص فعالیت در یک کارگزاری را پاسخ خواهیم داد. با ما همراه باشید.

بررسی اعتبار و سابقه کارگزاری آتیه
صفحه اصلی سایت کارگزاری آتیه

بررسی اعتبار و سابقه کارگزاری آتیه

از زمان تاسیس بازارهای مالی، کلاهبرداری و سرقت وجوه کاربران موضوعی همواره مطرح بوده و بسیاری از کاربران به دام کلاهبرداران افتادند. بسیاری از افراد سودجو از طریق پلتفرم‌های مالی واسطه اقدام به سرقت وجوه کاربران می‌کنند. لذا قبل از ثبت نام در هر پلتفرم مالی باید از اعتبار آن اطمینان حاصل کرد.

شرکت کارگزاری آتیه در سال ١۳۷۴ در اداره ثبت شرکت‌های تهران ثبت گردید و فعالیت خود را در بورس اوراق بهادار آغاز نموده است. سرمایه شرکت کارگزاری آتیه در حال حاضر مبلغ ١۲۰ میلیارد ریال است که تا پایان سال ١۴۰١، هیأت مدیره این کارگزاری مصمم به افزایش سرمایه شرکت به ١۰۰۰ میلیارد ریال است. همچنین در راستای توسعه و ارتقای خدمات کارگزاری آتیه، بورس کلا، صندوق اختصاصی بازارگردانی آتیه باران و هلدینگ آتیه مداران راه اندازی و نیز در سال آتی، تأسیس شرکت سبد گردانی و سپس گروه خدمات مالی بازار سرمایه در دستور کار شرکت خواهد بود.

این کارگزاری در حال حاضر (7 اسفند 1401) در حال فعالیت و ارائه خدمات به کاربران است و سهمی 0.4 درصدی از کل معاملات بازار سرمایه معادل 44,883,876,835,906 ریال را در اختیار دارد.

کاربران باید به این نکته توجه داشته باشند که در بحث اعتبارسنجی پلتفرم‌های مالی واسطه، ارائه نظر قطعی در مورد اعتبار یک پلتفرم صحیح نیست. زیرا حتی بزرگترین شرکت‌ها و پلتفرم‌های مالی در دنیا نیز ممکن است حین نوسانات شدید بازار دچار مشکل شوند و در برآورده کردن خواسته‌های کاربران ناتوان باشند. در نتیجه اعتبار هیچ پلتقرم مالی دائمی نبوده و نخواهد بود.

ثبت نام و احراز هویت غیر حضوری در کارگزاری آتیه

وجود خدمات غیر حضوری در یک پلتفرم مالی و یا کارگزاری از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا امروزه اکثر کاربران بخش بزرگی از کارهای روزانه خود را به صورت غیرحضوری انجام می‌دهند.

کارگزاری آتیه امکان ثبت نام و احراز هویت به صورت غیر حضوری را برای کاربران خود فراهم کرده تا مشتریان بدون نیاز به مراجعه حضوری مراحل مربوط برای ورود به کارگزاری را تکمیل کنند.

شعب کارگزاری آتیه در سراسر کشور

تاکنون نیز بسیاری از معامله‌گران قدیمی بازار سرمایه، تمایلی به انجام فعالیت‌های مربوط به صورت غیر حضوری ندارند و فرایندهای مربوطه را به صورت حضوری تکمیل می‌کنند. بدون شک مهم‌ترین موضوع در مورد ارائه خدمات حضوری تعداد شعب برای دسترسی راحت‌تر کاربران است.

شعب کارگزاری آتیه در سراسر کشور

کارگزاری آتیه دارای 36 شعبه در سراسر کشور است. باتوجه به پراکندگی استان‌های داخل کشور، این تعداد شعبه برای یک کارگزاری بورسی مناسب است و این کارگزاری در بحث خدمات حضوری نمره مناسبی دریافت می‌کند.

خدمات و امکانات کارگزاری آتیه

معاملات اوراق بهادار: کاربران در بازار اوراق بهادار می‌توانند سهام انواع شرکت‌های مختلف در صنایع گوناگون را خرید و فروش کرده و از نوسانات قیمتی سود کسب کنند. برای ورود به این بازار نیاز است در یک کارگزاری مجاز ثبت نام و احراز هویت کرد که کارگزاری آتیه این خدمت را برای کاربران خود فراهم کرده است.

بورس کالا و انرژی: در بازار سرمایه داخلی علاوه بر معاملات اوراق بهادار، امکان معاملات برخی کالاهای مصوب و مشتقات انرژی نیز وجود دارد. این معاملات در بورس کالا و انرژی پیگیری می‌شود. کاربران می‌توانند با دریافت کد معاملات فیزیکی بورس کالا از طریق کارگزاری آتیه به معامله در این بازار بپردازند.

پلتفرم معاملاتی کارگزاری آتیه

یکی از نکات منفی در مورد بیشتر کارگزاری‌های داخلی، عدم تنوع پلتفرم‌های معاملاتی است. این موضوع در حالی است که امروزه شاهد تنوع بسیار بالا در پلتفرم‌های معاملاتی جهانی هستیم اما این تنوع در داخل کشور وجود ندارد.

کارگزاری آتیه از طریق پلتفرم آنلاین پلاس به کاربران و مشتریان خود خدمات می‌دهد. هم اکنون بسیاری از کارگزاری‌های داخل کشور از آنلاین پلاس به کاربران خود خدمات می‌‌دهند.

پشتیبانی کارگزاری آتیه

کارگزاری آتیه از طریق تماس تلفنی و چت آنلاین در روزهای کاری از ساعت 8 الی 16 پاسخگوی سوالات و مشکلات کاربران خود است. با توجه به پشتیبانی کارگزاری‌های دیگر، سطح پشتیبانی این پلتفرم نمره مناسبی را دریافت می‌کند.

وجود پشتیبانی آنلاین یکی از مزیت‌های این کارگزاری محسوب می‌شود.

کارگزاری آتیه، آری یا خیر؟

کارگزاری آتیه از سابقه و همچنین سرمایه در گردش خوبی برخوردار است و با توجه به تعداد شعب مناسب خدمات خوبی را برای کاربران خود فراهم کرده است.

همچنین پشتیبانی این پلتفرم با پاسخگویی مناسب خود می‌‌تواند نیاز طیف وسیعی از کاربران را به خوبی برآورده کند.

سوالات متداول کارگزاری آتیه

آیا کارگزاری آتیه معتبر است؟

کارگزاری آتیه از سال 1374 در حال فعالیت است و تا کنون مشکلی برای کاربران خود ایجاد نکرده است.

آیا امکان خرید خودرو از بورس کالا در کارگزاری آتیه وجود دارد؟

بله، کارگزاری آتیه خدمات بورس کالا را برای کاربران خود فراهم کرده است.

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (0نظر)