تحلیل روزانه چارت اتریوم در شنبه ۱۹ آذر | ETHUSDT

تحلیل چارت اتریم در تایم فریم ۴ ساعته و در شنبه ۱۹ آذر | ETHUSDT
چارت معاملاتی جفت ارز ETHUSDT در تایم فریم ۴ ساعته

چارت ۴ ساعته اتریم نشان می‌دهد که یک عدم تعادل آشکار با محدوده 50% فیبوناچی (که در قیمت 1380 دلار قرار دارد) برای حرکت نزولی اخیر قیمت همسو می‌شود که می‌تواند این سطح خاص را به یک مقاومت قدرتمند در چارت تبدیل کند. اگر قیمت با موفقیت از این سطح فراتر رود، احتمالاً حرکت صعودی به بازار باز خواهد گشت. با این حال، با توجه به وضعیت بازار، عدم شکسته شدن این سطح توسط قیمت ممکن است قیمت را به سطح 1000 دلار برسد.

تحلیل چارت اتریم در تایم فریم روزانه و در شنبه ۱۹ آذر | ETHUSDT
چارت معاملاتی جفت ارز ETHUSDT در تایم فریم روزانه

تحلیل تکنیکال اتریم در تایم فریم روزانه نشان می‌دهد، قیمت اتریوم در چند ماه گذشته الگوی کانال نزولی را شکل داده است. پس از اینکه اخیراً قیمت خط پایین کانال را لمس کرد، یک روند کوچک با شتاب بسیار کم در چارت آغاز شد. قیمت در حال حاضر درحال تثبیت این روند در وسط کانال است که خطوط میانگین متحرک 100 روزه و 50 روزه (تقریباً در 1350 دلار) در آن منطقه قرار دارد. اگر گاوها قیمت را بالای این خطوط ببرند، حرکت صعودی قیمت کامل تأیید می‌شود. از سوی دیگر، اگر قیمت نتواند از این خطوط بگذرد، فعالان بازار باید برای سقوط مجدد به سمت خط پایین کانال، در حدود 1 هزار دلار آماده شوند، که در چند ماه گذشته به عنوان حمایت قابل توجهی عمل کرده است.

تحلیل نمودار سود/زیان محقق نشده (NUPL) اتریم در شنبه ۱۹ آذر | ETHUSDT
نمودار سود/زیان محقق نشده (NUPL) اتریم

نمودار بالا تراکنش‌های سپرده‌گذاری صرافی‌ها برای رمزارز اتریوم را نشان می‌دهد. این متریک با مقادیر بالاتر نشان‌دهنده افزایش احتمال فروش در بازارهای نقدی است. این معیار یک جهش انفجاری را در آگوست 2022 نشان داد که منجر به کاهش قابل توجه قیمت اتریوم شد. این حرکت نتیجه فروش وحشتناک و توزیع دارایی از سوی فعالان بازار بود. با این حال، متریک اخیراً دو موج کوچک را نشان می‌دهد. این امر احتمال نزول جدیدی در چارت این رمزارز را در روزهای آینده افزایش می‌دهد.

کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥