هشدار کلاهبرداری صرافی ارز24 (Arz24)

نام پروژه

ارز 24

سطح هشدار

هشدار کلاهبرداری

وضعیت

در جریان

نوع فعالیت

ارز دیجیتال, پول شویی

بستر فعالیت

در بستر وب

حوزه فعالیت

ایران

سایت (ها)

www.arz24.com

شبکه‌های اجتماعی پروژه

برآورد سرمایه در گردش

منابع

افشای ریسک: ایران بروکر صرفا یک رسانه خبری و آموزشی است و هیچ ارتباط و نسبت با هیچ پروژه یا صرافی یا کارگزاری خاصی ندارد. مسئولیت فعالیت در هر پلتفرمی بر عهده اشخاص است.

با گسترش استفاده از ارزهای دیجیتال و پذیرش آن در بین مردم، تعداد صرافی‌هایی که خدمات خرید، فروش و انجام معاملات را برای کاربران فراهم می‌کنند، به طور گسترده‌ای افزایش یافته است.

در این شرایط لازم است که توجه کنیم کدام صرافی قابل اطمینان است و کدام یک قصد کلاهبرداری دارد.
به طور کلی صرافی‌های ارز دیجیتال، به دو شکل بازار معاملاتی یا فروشگاهی، پلتفرم خرید و فروش خود را راه اندازی می‌کنند. همچنین شیوه قیمت گذاری بوسیله عرضه و تقاضا تعیین می‌شود.

در ادامه می‌خواهیم صرافی ارز24 را بررسی کنیم و ببینیم که چرا این صرافی مشکوک به یک پروژه پولشویی است!

صرافی ارز24 کلاهبردار است؟

صرافی ارز24 در واقع یک صرافی است که تتر و پرفکت مانی را از شما به قیمت بالاتر از قیمت میانگین بازار خریداری می‌کند و تومان به شما پس می‌دهد.

این خریداری تتر و پرفکت مانی به میزان 15% بالاتر از قیمت بازار باید زنگ خطری برای ثبت نام و انجام فعالیت کاربران در این صرافی باشد، زیرا اولا کسب و کاری اگر بخواهد در مدت زمان طولانی زنده بماند، این لطف و بخشش‌ها جواب نمی‌دهد و به زودی ورشکسته خواهد شد، ثانیا اگر مورد اول را نادیده بگیریم، این اقدام می‌تواند قسمتی از فرآیند پول شویی باشد. یعنی سرمایه‌ تومانی که از نظر قانونی مشکل دار است و قابل پیگیری، به حساب اشخاص عادی ریخته می‌شود و حالا این افراد هستند که باید پاسخگوی اقدامات قانونی احتمالی باشند.

سایت تحلیلی Similarweb، آمار 2700 بازدید در ماه گذشته را برای این صرافی داده است که به نظر می‌رسد با توجه به تبلیغات گسترده این پلتفرم در شبکه‌های اجتماعی این آمار در حال افزایش است.

به تیم ایران بروکر نیز درخواست تبلیغات داده شده بود که به‌دلیل عدم تایید اعتبار این پلتفرم، درخواست آن‌ها را رد کردیم.

arz24 ponzi

در مجموع، این صرافی دارای ریسک بالایی برای فروش تتر یا پرفکت مانی‌تان است زیرا ریسک دریافت پول کثیف شامل مواردی مانند پول شویی، سایت‌های قمار و شرط بندی و … را خواهید داشت، پس در انتخاب بهترین صرافی برای انجام فعالیت دقت بیشتری انجام دهید.

فهرست مطالب

نظر شما درباره‌ی صرافی ارز 24 چیست؟

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.