معرفی و دانلود اندیکاتور نمایش واگرایی‌ها | MACDdiv mtf2

معرفی اندیکاتور Roshan MACDdiv mtf2

یکی از استراتژی‌های معاملاتی پر سود و زود بازده در فارکس، استفاده از واگرایی‌ها است. خیلی از معامله‌گران در استراتژی‌های معاملاتی خود از واگرایی‌ها استفاده میکنند و از آن سودهای قابل توجه‌ای نیز کسب میکنند. اما همیشه پیدا کردن واگرایی‌ها آسان نیست و حتی اگر معامله‌گر حرفه‌ای نیز باشید باید ساعتها چارت را زیر نظر داشته باشید تا بتوانید آن را شکار کنید. اینجاست که اندیکاتور Roshan MACDdiv mtf2 به کمک شما می‌آید.

آموزش نحوه استفاده از اندیکاتور Roshan MACDdiv mtf2

اندیکاتور Roshan MACDdiv mtf2 به صورت خودکار واگرایی‌های روی چارت را به شما نشان میدهد و شما میتوانید در مورد آن تصمیم گیری کنید.

این اندیکاتور با الگوریتمهایی که بر اساس داده های مکدی بدست می‌آورد، با کشیدن خطوطی روی چارت واگرایی های معمولی و مخفی را به شما نشان میدهد.

2 2

اندیکاتور Roshan MACDdiv mtf2 از دقت خوبی برخوردار است و در زمان مناسب واگرایی را به شما نشان میدهد.

Untitled 3 3

در قسمت تنظیمات این اندیکاتور شما میتوانید مقدار حساسیت و بازه های زمانی آن را نسبت به نمودار خود تغییر دهید.

یکی از قابلیت‌های جالب این اندیکاتور در تنظیمات، قابلیت تغییر تایم فریم نمایش واگراییست. به این صورت که میتوانید در تایم 1 ساعته، واگرایی‎های تایم فریم 15 دقیقه را مشاهده کنید.

لازم است به این نکته توجه کنید که این اندیکاتور به عنوان یک دستیار معاملاتی کاربرد دارد و به هیچ عنوان به تنهایی از آن برای معامله استفاده نکنید.

همچنین برای نتیجه بهتر، میتوان از اندیکاتورهای دیگر نیز تاییدیه بگیرید. اندیکاتورهایی مثل مووینگ اوریج و فراکتال و یا استفاده از یک خط روند ساده بر روی نمودار، میتواند عملکرد این اندیکاتور را افزایش دهد.

لطفا قبل از استفاده در حساب دمو تست نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید