دانلود اندیکاتور سیگنال خرید و فروش ترند | trend-strength

دانلود اندیکاتور سیگنال خرید و فروش ترند | trend-strength

ترندها یکی از مهم‌ترین ابزارهای تحلیل چارت هستند که می‌توانند حرکت قیمت را در چارت نمایش دهند. اندیکاتور سیگنال خرید و فروش ترند یکی از اندیکاتورهایی است که می‌تواند توسط شناسایی ترند، سیگنال و قدرت خرید و فروش را در چارت به معامله‌گران نشان دهد.

معرفی اندیکاتور سیگنال خرید و فروش ترند

اندیکاتور trend-strength یک اندیکاتور سیگنال‌دهی است که توسط آن می‌توانید صعود یا نزول و قدرت روند را در چارت تعیین کنید.

معرفی اندیکاتور سیگنال خرید و فروش ترند
نمایی از اندیکاتور trend-strength بر روی چارت

معامله‌گران می‌توانند در پنجره‌ای در زیر چارت سیگنال‌‌های صعود یا نزول را در چارت مشاهده کنند و توسط آن بتوانند قدرت و میزان بالارفتن یا پایین آمدن قیمت را در چارت تعیین کنند.

سیگنال دهی اندیکاتور trend-strength

توجه داشته باشید استفاده از اندیکاتور trend-strength بصورت تنها کار اشتباهی است و معامله‌گران می‌توانند برای دریافت بهترین سیگنال‌های معاملاتی از این اندیکاتور بر روی چارت معاملاتی، این اندیکاتور را با سیستم معاملاتی خود ترکیب کنند.

سیگنال ورود به معامله خرید در اندیکاتور trend-strength

سیگنال ورود به معامله خرید در اندیکاتور سیگنال خرید و فروش ترند | trend-strength
سیگنال ورود به معامله long در اندیکاتور سیگنال خرید و فروش ترند trend-strength

معامله‌گران می‌توانند در زمانی که فلش‌های Up Trend در اندیکاتور به طور کامل (100%-80%) سبز رنگ شدند، باتوجه به سیگنال دریافتی از استراتژی شخصی خود وارد معامله خرید شوند.

سیگنال ورود به معامله فروش در اندیکاتور trend-strength

سیگنال ورود به معامله فروش در اندیکاتور سیگنال خرید و فروش ترند | trend-strength
سیگنال ورود به معامله short در اندیکاتور سیگنال خرید و فروش ترند trend-strength

اما در زمانی که فلش‌های Down Trend در پنجره‌ی اندیکاتور به طور کامل (100%-80%) قرمز رنگ شوند، معامله‌گران می‌توانند باتوجه به رعایت اصول مدیریت سرمایه وارد معامله فروش شوند.

دانلود اندیکاتور trend-strength

معامله‌گران می‌توانند برای دانلود اندیکاتور سیگنال خرید و فروش ترند trend-strength در قسمت پایین بر روی گزینه “دانلود trend-strength” کلیک کنند.

همچنین می‌توانند برای مشاهده آموزش اجرای اندیکاتورها بر روی پلتفرم معاملاتی متاتریدر و دانلود سایر اندیکاتورهای بررسی‌شده می‌توانند به صفحه‌ی اندیکاتورها در وبسایت ایران بروکر مراجعه کنند.

تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥