دانلود اندیکاتور تعیین روند | fiji-trend-indicator

دانلود اندیکاتور تعیین روند | fiji-trend-indicator

تعیین روند در چارت یکی از مهم‌ترین کارهایی است که معامله‌گران برای ورود به معاملات خود باید از آن استفاده کنند. به همین دلیل است که ابزارهای زیادی برای انجام این کار در چارت طراحی و توسعه یافته‌اند. یکی از این اندیکاتورها، اندیکاتور تعیین روند fiji-trend-indicator است که توانایی نمایش سیگنال‌های معاملاتی خود را در پنجره‌ای در زیر چارت دارد.

معرفی اندیکاتور تعیین روند

اندیکاتور fiji-trend-indicator یکی از اندیکاتورهای سیگنال‌دهی است که توانایی نشان‌دادن روند چارت معاملاتی را به همراه سیگنال متناظر با آن در پنجره‌ای در زیر چارت دارد.

این اندیکاتور بر مبنای ترکیبی از اندیکاتورهای Heiken Ashi ،11 ATR و میانگین متحرک سیگنال‌های معاملاتی خود را به معامله‌گران ارسال می‌کند.

دانلود اندیکاتور تعیین روند | fiji-trend-indicator

تصویر بالا نمایی از این اندیکاتور را بر روی چارت نشان می‌دهد که در آن اندیکاتور در پنجره‌ای در زیر چارت سیگنال‌های معاملاتی خود را توسط فلش‌های سبز و قرمز رنگ و روند چارت معاملاتی را توسط فلش‌های کوچک‌تر به رنگ‌های خاکستری و زرد نشان می‌دهد.

سیگنال‌دهی اندیکاتور fiji-trend-indicator

توجه داشته باشید استفاده از اندیکاتور fiji-trend-indicator به تنهایی برای ورود به معامله کافی نیست و شما باید تنها از این اندیکاتور برای تایید سیگنال‌های دریافتی از استراتژی شخصی خود استفاده کنید.

سیگنال ورود به معامله خرید در اندیکاتور تعیین روند

دانلود اندیکاتور تعیین روند | fiji-trend-indicator
سیگنال ورود به معامله خرید در اندیکاتور

زمانی که اندیکاتور fiji-trend-indicator فلش سبز رنگ را نشان داد و همچنین رنگ فلش‌های کوچک در اندیکاتور از زرد به خاکستری تغییر کرد مانند تصویر بالا، می‌توانید با توجه به استراتژی شخصی خودتان وارد معامله‌ی خرید شوید و زمانی که اندیکاتور فلش قرمز رنگ را بر روی چارت نشان داد، از معامله خود خارج شوید.

سیگنال ورود به معامله فروش در اندیکاتور تعیین روند

دانلود اندیکاتور تعیین روند | fiji-trend-indicator
سیگنال ورود به معامله فروش در اندیکاتور

اما وقتی که اندیکاتور در پنجره خود فلش قرمز رنگ را نشان داد و همچنین رنگ فلش‌های کوچک نیز از خاکستری به زرد تغییر کرد، شما می‌توانید با رعایت اصول مدیریت سرمایه وارد معامله فروش شوید و زمانی که اندیکاتور فلش سبز رنگ را نشان داد، از معامله خود خارج شوید.

تنظیمات اندیکاتور تعیین روند

دانلود اندیکاتور تعیین روند | fiji-trend-indicator

در قسمت تنظیمات اندیکاتور fiji-trend-indicator نیز می‌توانید مقادیر زیر را تغییر دهید:

  1. Sound alert: در این قسمت از تنظیمات اندیکاتور می‌توانید هشدارهای صوتی را فعال یا غیرفعال کنید.
  2. Show price box: این بخش از تنظیمات به شما این امکان را می‌دهد که نمایش یا عدم نمایش باکس قیمتی را بر روی چارت تعیین کنید.
  3. Applied price: توسط این قسمت از اندیکاتور می‌توانید تنظیمات محاسبات قیمت را برای اندیکاتور تغییر دهید.
  4. MA’s period: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید دوره اندیکاتور مووینگ اوریج محاسبه‌شده را در اندیکاتور تعیین روند fiji-trend-indicator تعیین کنید.
  5. MA’s method: این قسمت از تنظیمات مربوط به نوع محاسبه اندیکاتور مووینگ اوریج در اندیکاتور fiji-trend-indicator است.
  6. ATR’s period: در این بخش از تنظیمات شما می‌توانید مقدار دوره‌ی اندیکاتور ATR محاسبه شده در اندیکاتور fiji-trend-indicator را تغییر دهید.

تنظیمات رنگ اندیکاتور fiji-trend-indicator

دانلود اندیکاتور تعیین روند | fiji-trend-indicator

در قسمت تنظیمات رنگ اندیکاتور fiji-trend-indicator نیز می‌توانید به ترتیب رنگ فلش‌های کوچک نشان‌دهنده روند صعودی و نزولی و فلش‌های سیگنال‌دهی صعودی و نزولی را در این اندیکاتور تغییر دهید.

دانلود اندیکاتور fiji-trend-indicator

برای دانلود اندیکاتور تعیین روند fiji-trend-indicator می‌توانید در قسمت پایین بر روی عبارت “دانلود fiji-trend-indicator” کلیک کنید. همچنین برای آموزش نصب اندیکاتور بر روی متاتریدر و بررسی و دانلود دیگر اندیکاتورها می‌توانید وارد صفحه مربوط به اندیکاتورها شوید.

دیدگاه خود را بنویسید