معرفی اندیکاتور اعداد رند در تریدینگ ویو | [S]-Round levels

معرفی اندیکاتور اعداد رند در تریدینگ ویو | [S]-Round levels

اعداد رند در چارت معاملاتی به سطوح قیمتی اطلاق می‌شود که به تعداد معینی صفر ختم می‌شوند، مانند 10 دلار یا 100 دلار. این اعداد می‌توانند عامل مهمی برای معامله‌گران در هنگام تحلیل چارت‌های معاملاتی و تصمیم‌گیری در مورد معاملات باشند. سطوح اعداد رند اغلب به عنوان سطوح حمایت و مقاومت بالقوه توسط معامله‌گران و سرمایه گذاران استفاده می‌شود، زیرا می‌توانند به عنوان موانع روانی برای خرید یا فروش عمل کنند.

معرفی اندیکاتور اعداد رند در تریدینگ ویو

اندیکاتور اعداد رند [S]-Round levels می‌تواند در چارت‌های معاملاتی بدون تاخیر و با دقت بالا، سطوح اعداد رند را برای معامله‌گران مشخص کند.

معرفی اندیکاتور اعداد رند در تریدینگ ویو
تصویری از اجرای اندیکاتور [S]-Round levels

تصویر بالا نمایی از اندیکاتور اعداد رند را در چارت نشان می‌دهد که در آن اندیکاتور سطوحی را با اختلاف 0.02 به صورت پیش‌فرض به عنوان سطوح رند در این چارت مشخص کرده است. شما می‌توانید در قسمت تنظیمات اندیکاتور این سطوح رند را تغییر دهید.

تنظیمات اندیکاتور اعداد رند در تریدینگ ویو

تنظیمات اندیکاتور اعداد رند در تریدینگ ویو
منوی تنظیمات اندیکاتور [S]-Round levels

در قسمت تنظیمات اندیکاتور نیز علاوه بر رنگ و مقدار وضوح خطوط رند رسم‌شده در چارت معاملاتی می‌توانید مقادیر زیر را تغییر دهید:

  1. Gap: این قسمت از تنظیمات مربوط به فاصله بین خطوط رند رسم‌شده در چارت است. اگر این عدد بر روی مقدار صفر قرار گیرد، اندیکاتور بطور خودکار خطوط رند را بر روی چارت رسم می‌کند.
  2. X2 و /2: توسط این گزینه می‌توانید فاصله بین سطوح رند را در چارت، نصف یا دو برابر کنید.
  3. Number of lines: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید تعداد خطوط رند رسم‌شده در چارت را تعیین کنید.

اجرای اندیکاتور اعداد رند در تریدینگ ویو

معامله‌گران می‌توانند برای اجرای اندیکاتور نمایش اعداد رند بر روی پلتفرم معاملاتی تریدینگ ویو با ورود به این صفحه وارد صفحه‌ی مربوط به اندیکاتور در پلتفرم معاملاتی تریدینگ ویو شوند.

S Round levels download 1

در صفحه باز شده با کلیک بر روی عبارت “Add to favorite indicators” این اندیکاتور را به لیست پسندیده‌ها در چارت معاملاتی خود اضافه کرده و سپس با بازکردن پنجره Indicators این اندیکاتور را به چارت معاملاتی خود اضافه کنید.

دیدگاه خود را بنویسید