معرفی اندیکاتور نمایش الگوی سقف و کف دوقلو در تریدینگ ویو | PTA-Double-Top-And-Bottom

معرفی اندیکاتور نمایش الگوی سقف و کف دوقلو در تریدینگ ویو | PTA - Double Top & Bottom

الگوهای سقف و کف دوقلو یا دبل تاپ و دبل باتن یکی از مهم‌ترین الگوهای کلاسیک در تحلیل تکنیکال هستند که می‌توانند تغییر روند را در چارت معاملاتی به معامله‌گران نشان دهد. اندیکاتور نمایش الگوی سقف و کف دوقلو در تریدینگ ویو یک ابزار معاملاتی پر کاربرد در چارت است که می‌تواند این الگو را به معامله‌گران در چارت نشان دهد.

معرفی اندیکاتور نمایش الگوی سقف و کف دوقلو در تریدینگ ویو

اندیکاتور PTA – Double Top & Bottom یک اندیکاتور کاربردی در پلتفرم تریدینگ ویو است که می‌تواند الگوی سقف و کف دوقلو را بر روی چارت شناسایی کرده و با دقت بسیار خوبی آنها را به شما نشان دهد.

معرفی اندیکاتور نمایش الگوی سقف و کف دوقلو در تریدینگ ویو
تصویری از اجرای اندیکاتور PTA – Double Top & Bottom

تصویر بالا نمایی از اجرای این اندیکاتور در چارت معاملاتی تریدینگ ویو است که در آن اندیکاتور به طور خودکار الگوی سقف و کف دوقلو را در چارت نمایش می‌دهد.

تنظیمات اندیکاتور PTA – Double Top & Bottom

تنظیمات اندیکاتور PTA - Double Top & Bottom
منوی تنظیمات اندیکاتور PTA – Double Top & Bottom

در قسمت تنظیمات اندیکاتور نیز می‌توانید مقادیر دوره برای شناسایی پیوت پوینت را برای دقت اندیکاتور تغییر دهید.

اجرای اندیکاتور نمایش الگوی سقف و کف دوقلو در تریدینگ ویو

معامله‌گران می‌توانند برای اجرای اندیکاتور PTA – Double Top & Bottom در چارت تریدینگ ویو خود، با جست‌وجوی عبارت “PTA – Double Top & Bottom” در بخش indicators این اندیکاتور را یافته و آن را به چارت معاملاتی خود اضافه کنند.

همچنین برای اضافه کردن این اندیکاتور می‌توانند ابتدا وارد این صفحه شده و سپس با انتخاب گزینه “Add to favorite indicators” این اندیکاتور را به راحتی و بدون جست‌وجو در بخش Favorite indicators منوی indicators یافته و از آن استفاده کنند.

دیدگاه خود را بنویسید