دانلود اندیکاتور تشخیص الگوی هارمونیک ۱۲۳ | level-trading-123

دانلود اندیکاتور تشخیص الگوی هارمونیک ۱۲۳ | level-trading-123

الگوهای هارمونیک یکی از ابزارهای تحلیل بازارهای مالی است. یکی از مهم‌ترین الگوهای هارمونیک الگوی ۱۲۳ بوده اما تشخیص الگوی هارمونیک ۱۲۳ در چارت کمی سخت و زمان‌بر است. از این رو اندیکاتور level-trading-123 طراحی شده تا معامله‌گران بسیار سریع و دقیق بتوانند سیگنال این الگو را در چارت دریافت کنند.

معرفی اندیکاتور level-trading-123

اندیکاتور level-trading-123 یک اندیکاتور سیگنال‌دهی است که می‌تواند تمامی الگوهای هارمونیک ۱۲۳ را در چارت تشخیص دهد و مطابق آنها سیگنال مربوط به آن را در چارت نشان دهد.

دانلود اندیکاتور تشخیص الگوی هارمونیک ۱۲۳ | level-trading-123

تصویر بالا نمایی از این اندیکاتور را در چارت نشان می‌دهد که در آن علامت ضربدر آبی نشان‌دهنده‌ی سیگنال ورود به معامله‌ی فروش و ضربدر قرمز نشان‌دهنده‌ی سیگنال ورود به معامله‌ی خرید است.

سیگنال‌دهی اندیکاتور تشخیص الگوی هارمونیک ۱۲۳

توجه داشته باشید که استفاده از اندیکاتور به تنهایی برای ورود به معامله کار اشتباهی است. از اندیکاتورها فقط می‌توان برای تایید نقطه‌ی ورود به معامله استفاده کرد. همچنین قبل از اجرای اندیکاتور در حساب ریل حتما مدتی آن را در یک حساب دمو تست کنید تا بهترین تنظیمات اندیکاتور را برای خود پیدا کنید.

سیگنال‌ ورود به معامله‌ی خرید

دانلود اندیکاتور تشخیص الگوی هارمونیک ۱۲۳ | level-trading-123

زمانی که اندیکاتور علامت ضربدر قرمزرنگ را مانند شکل بالا در چارت نشان داد، شما می‌توانید باتوجه به استراتژی شخصی خودتان وارد معامله‌ی خرید شوید.

سیگنال ورود به معامله‌ی خروج

دانلود اندیکاتور تشخیص الگوی هارمونیک ۱۲۳ | level-trading-123

در شرایطی که اندیکاتور علامت ضربدر آبی رنگ را مانند تصویر بالا در چارت به شما نشان داد شما می‌توانید با توجه به استراتژی خودتان و رعایت مدیریت سرمایه وارد معامله‌ی فروش شوید.

تنظیمات اندیکاتور تشخیص الگوی هارمونیک ۱۲۳

دانلود اندیکاتور تشخیص الگوی هارمونیک ۱۲۳ | level-trading-123

در قسمت تنظیمات اندیکاتور می‌توانید مقادیر زیادی را در اندیکاتور تغییر دهید که مهم‌ترین آنها عبارت‌اند از:

 1. TrendUpColor: در این بخش از تنظیمات می‌توانید رنگ مربوط به سیگنال صعودی را تعیین کنید.
 2. TrendDownColor: این قسمت در تنظیمات مربوط تغییر رنگ سیگنال نزولی اندیکاتور است.
 3. LevelColor: توسط این بخش می‌توانید رنگ سطوح ترسیم‌شده توسط اندیکاتور را تغییر دهید.
 4. Width2LevelConfirmation: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به تایید سطح ۲ را در الگوی ۱۲۳ تعیین کنید.
 5. Widh3LevelConfirmation: در این قسمت از تنظیمات می‌توانید تنظیمات مربوط به تایید سطح ۳ را در الگوی ۱۲۳ تغییر دهید.
 6. Width4LevelConfirmation: این قسمت مربوط به تنظیمات تایید سطح ۴ در الگوی ۱۲۳ است.
 7. Width5LevelConfirmation: توسط این بخش از تنظیمات می‌توانید تایید سطح ۵ را در الگوی ۱۲۳ تغییر دهید. توجه داشته باشید با وارد کردن مقادیر بالاتر در این بخش، سیگنال کمتری از اندیکاتور دریافت خواهید کرد.
 8. SnapExtremumsToLevelOnChar: این قسمت از تنظیمات مربوط به بستن انتهای لول‌های قرار داده شده توسط اندیکاتور بر روی چارت است.
 9. FractalBarsOnEachSide: در این قسمت می‌توانید تنظیمات سیگنال فراکتال را در اندیکاتور تغییر دهید. در این گزینه نیز هرچه مقادیر بالاتری را وارد کنید سیگنال کمتری از اندیکاتور دریافت خواهید کرد.
 10. ProceedMaxHistoryBars: توسط این گزینه می‌توانید مقادیر تعداد کندل مورد بررسی را در اندیکاتور تغییر دهید.
 11. LevelActuality: این بخش از تنظیمات مربوط به مقادیر کندل مورد بررسی برای قرارگیری لول نشان‌داده شده توسط اندیکاتور در چارت است.
 12. RestDefaultTimeframeValues:در این بخش از تنظیمات می‌توانید تنظیمات اندیکاتور تشخیص الگوی هارمونیک ۱۲۳ را به حالت پیش‌فرض برگردانید.
 13. ExtremunToLevelMaxGap: توسط این گزینه می‌توانید مقدار بیشترین گپ را در اندیکاتور را تعیین کنید.

دانلود اندیکاتور تشخیص الگوی هارمونیک ۱۲۳

جهت دانلود اندیکاتور تشخیص الگوی هارمونیک ۱۲۳ می‌توانید از قسمت پایین بر روی گزینه “دانلود level-trading-123” کلیک کنید.

شما می‌توانید برای مشاهده‌ی آموزش نصب اندیکاتور و بررسی و دانلود دیگر اندیکاتورها به صفحه‌ی ابزارهای معاملاتی مراجعه کنید.

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.