Search
Close this search box.

معرفی اندیکاتور بولینگر باند اصلاح شده در تریدینگ ویو | Faytterro Bands

معرفی اندیکاتور بولینگر باند اصلاح شده در تریدینگ ویو | Faytterro Bands

اندیکاتورها یکی از مهم‌ترین ابزارهای معاملاتی برای برخی از معامله‌گران فارکس و ارز دیجیتال هستند. این ابزارها توانایی پیش‌بینی روند و قیمت را در چارت معاملاتی دارند. اندیکاتور بولینگر باند اصلاح شده در تریدینگ ویو یکی از ابزارهای معاملاتی بسیار کاربردی در چارت است که می‌تواند برای معامله‌گران بسیار مفید باشد.

معرفی اندیکاتور بولینگر باند اصلاح شده در تریدینگ ویو

اندیکاتور Faytterro Bands یک اندیکاتور مانند اندیکاتور باند بولینگر است که می‌تواند بر مبنای میانگین و انحراف معیار، یک کانال رسم کند.

معرفی اندیکاتور بولینگر باند اصلاح شده در تریدینگ ویو
تصویری از اجرای اندیکاتور Faytterro Bands

تصویر بالا نمایی از اجرای اندیکاتور Faytterro Bands در تریدینگ ویو است که در آن اندیکاتور یک کانال توسط خطوط سبز و قرمز رنگ در چارت ایجاد کرده است. در زمانی که قیمت از خط سبز پایین‌تر آمد می‌توانید وارد معامله خرید شوید. همچنین در زمانی که قیمت در بالای خط قرمز رنگ قرار گرفت، شما می‌توانید وارد معامله فروش شوید.

توجه داشته باشید استفاده از این اندیکاتور به تنهایی برای ورود به معامله کافی نبوده و شما باید با ترکیب این اندیکاتور با سیستم معاملاتی خود بهترین سیگنال‌ها را از این اندیکاتور دریافت کنید.

تنظیمات اندیکاتور بولینگر باند اصلاح شده در تریدینگ ویو

Faytterro Bands setting
منوی تنظیمات اندیکاتور Faytterro Bands

در قسمت تنظیمات اندیکاتور Faytterro Bands می‌توانید مقادیر زیر را تغییر دهید:

  1. Source: در این قسمت از تنظیمات می‌توانید نوع محاسبه قیمت را در اندیکاتور تعیین کنید.
  2. Length: توسط این گزینه می‌توانید مقدار کندل‌های محاسبه‌شده در اندیکاتور را تغییر دهید.
  3. StdDev: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید ضریب انحراف استاندارد محاسبه‌شده در اندیکاتور را تعیین کنید.

اجرای اندیکاتور بولینگر باند اصلاح شده در تریدینگ ویو

برای اجرای اندیکاتور Faytterro Bands در تریدینگ ویو می‌توانید ابتدا وارد منوی indicators در چارت معاملاتی تریدینگ ویو خود شده و سپس با جست‌وجوی عبارت “Faytterro Bands” این اندیکاتور را یافته و به چارت معاملاتی خود اضافه کنید.

همچنین می‌توانید با ورود به این لینک و انتخاب گزینه “Add to favorite indicators” اندیکاتور Faytterro Bands را به لیست Favorite indicators خود اضافه کرده و سپس با ورود به این قسمت در منوی indicators، اندیکاتور را یافته و آن را به چارت معاملاتی خود اضافه کنید.

تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.