Search
Close this search box.

دانلود سیستم معاملاتی ساده | Easy-System

اندیکاتورها به تنهایی توانایی صدور سیگنال‌های قوی معاملاتی را ندارند به همین دلیل با ترکیب دو یا چند اندیکاتور می‌توان سیگنال آن‌ها را فیلتر کرد. سیستم معاملاتی ساده یا Easy-System، یک سیستم بسیار ساده ولی دقیق است که از ترکیب ۵ اندیکاتور ساخته شده است.

در این قسمت نیز می‌توانید معرفی و آموزش کامل این اندیکاتور را بصورت ویدئویی مشاهده کنید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از استفاده از این سیستم در حساب ریل، مدتی آن را در حساب دمو و در حساب ریل سنتی با دارایی پایین، تست کرده و با ترکیب کردن استراتژ‌ی‌های معاملاتی با یکدیگر، مناسب‌ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

معرفی سیستم معاملاتی ساده Easy-System

این سیستم معاملاتی متشکل از ۵ اندیکاتور بوده که ۴ اندیکاتور آن سیگنال‌دهی و یک اندیکاتور آن کمک‌ معامله‌گر است.

دانلود سیستم معاملاتی ساده

تصویر بالا نمایی از این سیستم معاملاتی ساده را در چارت نشان می‌دهد که در آن سیگنال‌های خوبی توسط این سیستم صادر شده است.

توجه داشته باشد که در چارت شکل کندل‌ها را در حالت میله‌ای تنظیم کنید.

سیگنال‌دهی سیستم معاملاتی ساده Easy-System

بهترین تایم معاملاتی این سیستم تایم H1 است.

سیگنال ورود به معامله‌ی خرید

زمانی که در چارت فلش سبز رنگ نمایان شده و کندل‌ها به رنگ آبی درآمدند و همچنین کندل‌ها بالای میانگین متحرک (خط آبی رنگ) قرار داشتند، مانند تصویر زیر، معامله‌گران می‌توانند با گذاشتن حد سود در اولین پیوت، حمایت یا مقاومت بالای نقطه‌ی ورود و گذاشتن حد ضرر در اولین پیوت، حمایت یا مقاومت پایین نقطه‌ی ورود وارد معامله‌ی خرید شوند.

Roshan Easy System chart buy

سیگنال ورود به معامله‌ی فروش

زمانی که در چارت فلش قرمز رنگ نمایان شده و کندل‌ها به رنگ قرمز درآمدند و همچنین کندل‌ها پایین میانگین متحرک (خط آبی رنگ) قرار داشتند، مانند تصویر زیر، معامله‌گران می‌توانند با گذاشتن حد سود در اولین پیوت، حمایت یا مقاومت پایین نقطه‌ی ورود و گذاشتن حد ضرر در اولین پیوت، حمایت یا مقاومت بالای نقطه‌ی ورود وارد معامله‌ی فروش شوند.

Roshan Easy System chart sell

دانلود سیستم معاملاتی ساده Easy-System

برای دانلود این اندیکاتور می‌توانید از قسمت پایین بر روی گزینه “دانلود Easy-System” یا سمت چپ تصویر بر روی گزینه “دانلود کنید” کلیک کنید. همچنین می‌توانید در صفحه “بانک دانلود” علاوه بر مشاهده سیستم معاملاتی Easy-System، لیست اندیکاتورهای پرطرفدار فارکس را نیز مشاهده کنید.

تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.