دانلود اندیکاتور مومنتوم | Chandes-momentum-oscillator

دانلود اندیکاتور مومنتوم | Chandes-momentum-oscillator

مومنتم در چارت یکی از ابزارهای بسیار کاربردی برای ورود به معاملات است. اندیکاتور مومنتوم Chandes-momentum-oscillator یک اندیکاتور بسیار کاربردی و سیگنال‌دهی است که می‌تواند در پنجره‌ای در زیر چارت مومنتوم چارت را به معامله‌گران نشان دهد.

معرفی اندیکاتور مومنتوم

اندیکاتور Chandes-momentum-oscillator یک اندیکاتور کاربردی است که معامله‌گران می‌توانند توسط آن مومنتوم چارت معاملاتی را در پنجره‌ای در زیر چارت مشاهده کنند و بر مبنای اشباع فروش یا خرید نشان‌داده شده توسط اندیکاتور وارد معامله شوند.

معرفی اندیکاتور مومنتوم

تصویر بالا نمایی از این اندیکاتور را بر روی چارت نشان می‌دهد که در آن اندیکاتور توسط شاخص خود می‌تواند مومنتوم چارت را به معامله‌گران نشان دهد و بر مبنای قرارگیری در اشباع فروش یا خرید، سیگنال معاملاتی خود را ارسال کند.

سیگنال دهی اندیکاتور Chandes-momentum-oscillator

این اندیکاتور می‌تواند بر مبنای مومنتوم چارت معاملاتی، قرار داشتن در اشباع خرید یا فروش را به معامله‌گران نشان دهد. قرار داشتن در اشباع خرید می‌تواند سیگنال ورود به معامله فروش و قرار داشتن در اشباع فروش می‌تواند سیگنال ورود به معامله خرید باشد.

توجه داشته استفاده از اندیکاتور Chandes-momentum-oscillator به تنهایی کار اشتباهی است و معامله‌گران می‌توانند با ترکیب این اندیکاتور با استراتژی شخصی خود بهترین سیگنال‌ها را از این اندیکاتور دریافت کنند.

سیگنال ورود به معامله خرید در اندیکاتور Chandes-momentum-oscillator

سیگنال ورود به معامله خرید در اندیکاتور Chandes-momentum-oscillator

زمانی که شاخص اندیکاتور لول 50- را عبور کرد، اشباع فروش رخ داده است و معامله‌گران می‌توانند باتوجه به استراتژی شخصی خود و رعایت اصول مدیریت سرمایه وارد معامله خرید شوند.

سیگنال ورود به معامله فروش در اندیکاتور Chandes-momentum-oscillator

سیگنال ورود به معامله فروش در اندیکاتور Chandes-momentum-oscillator

اما در زمانی که شاخص اندیکاتور از لول 50 عبور کرد، به معنای اشباع خرید در چارت است و معامله‌گران می‌توانند با رعایت اصول مدیریت سرمایه وارد معامله فروش شوند.

تنظیمات اندیکاتور مومنتوم

تنظیمات اندیکاتور مومنتوم

شما می‌توانید در قسمت تنظیمات اندیکاتور Chandes-momentum-oscillator مقادیر زیر را تغییر دهید:

  1. Last Bar Only: در این قسمت از تنظیمات اندیکاتور می‌توانید سیگنال‌دهی بر مبنای کندل جاری بازار را فعال یا غیرفعال کنید.
  2. CMO Range: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید دوره محاسباتی اندیکاتور را تعیین کنید.

تنظیمات رنگ اندیکاتور مومنتوم

تنظیمات رنگ اندیکاتور Chandes-momentum-oscillator

در قسمت تنظیمات رنگ اندیکاتور نیز می‌توانید نوع، زخامت و رنگ شاخص را در اندیکاتور تغییر دهید.

دانلود اندیکاتور Chandes-momentum-oscillator

شما می‌توانید برای دانلود اندیکاتور مومنتوم Chandes-momentum-oscillator در زیر بر روی گزینه “دانلود Chandes-momentum-oscillator” کلیک کنید.
همچنین می‌توانید برای نصب و اجرای اندیکاتور Chandes-momentum-oscillator بر روی متاتریدر و دانلود سایر اندیکاتورها وارد صفحه‌ی مربوط به اندیکاتورها در وبسایت ایران بروکر شوید.

دیدگاه خود را بنویسید