دانلود اندیکاتور خرید و فروش به همراه استاپ | buy-sell-magic

دانلود اندیکاتور خرید و فروش به همراه استاپ | buy-sell-magic

اندیکاتورهای سیگنال‌دهی در بازار فارکس یکی از معروف‌ترین اندیکاتورها در بین معامله‌گران هستند. این اندیکاتورها اغلب توسط فلش‌هایی که بر روی چارت نمایش می‌دهند، سیگنال معاملاتی خود را به معامله‌گران ارسال می‌کنند. اندیکاتور خرید و فروش buy-sell-magic یکی از این نوع اندیکاتورها است که علاوه بر سیگنال‌دهی می‌تواند نقاط استاپ معاملات را نیز بر روی چارت به معامله‌گران نشان دهد.

معرفی اندیکاتور خرید و فروش buy-sell-magic

اندیکاتور buy-sell-magic یک اندیکاتور سیگنال دهی است که سیگنال‌های خود را با ترکیب کردن ۳ اندیکاتور و فیلترهای قیمتی صادر می‌کند.

معرفی اندیکاتور خرید و فروش buy-sell-magic

تصویر بالا نمایی از اندیکاتور buy-sell-magic بر روی چارت است که در آن اندیکاتور توسط فلش‌هایی که بر روی چارت نشان می‌دهد سیگنال‌های معاملاتی خود را به معامله‌گران نشان می‌دهد.

سیگنال دهی اندیکاتور buy-sell-magic

اندیکاتور خرید و فروش buy-sell-magic می‌تواند توسط رنگ فلش‌هایی که بر روی چارت نشان می‌دهد، سیگنال‌های معاملاتی خود را به معامله‌گران نشان دهد. همچنین این اندیکاتور با نقاطی که بر روی چارت نمایش می‌دهد، می‌تواند جایگاه قرارگیری استاپ‌لاس را نیز در معاملات تعیین کند که محل قرارگیری آن را می‌توان در تنظیمات اندیکاتور تغییر داد.
طبق بررسی کارشناس ایران بروکر، سیگنال‌دهی این اندیکاتور اصلاحی نبوده و فلشی که این اندیکاتور بر روی چارت نشان می‌دهد، قطعی است.

توجه داشته باشید سیگنال‌های اندیکاتور خرید و فروش buy-sell-magic ممکن است کمی خطا داشته باشد. از این رو پیشنهاد ما به شما این است که از این اندیکاتور به تنهایی برای ورود به معاملات خود استفاده نکنید و برای دریافت سیگنال‌های بدون خطا از این اندیکاتور، آن را با استراتژی معاملاتی خود ترکیب کنید.

سیگنال ورود به معامله خرید در اندیکاتور buy-sell-magic

سیگنال ورود به معامله خرید در اندیکاتور خرید و فروش buy-sell-magic

زمانی که اندیکاتور buy-sell-magic فلش سبز رنگ را بر روی چارت مانند تصویر بالا نشان داد، معامله‌گران می‌توانند با قراردادن استاپ در زیر نقطه‌های آبی رنگ و رعایت اصول مدیریت سرمایه وارد معامله خرید شوند و همچنین می‌توانند زمانی که اندیکاتور فلش قرمز رنگ را بر روی چارت نشان داد از معامله‌ی خود خارج شوند.

سیگنال ورود به معامله فروش در اندیکاتور buy-sell-magic

سیگنال ورود به معامله فروش در اندیکاتور خرید و فروش buy-sell-magic

اما در زمانی که اندیکاتور buy-sell-magic فلش قرمز رنگ را بر روی چارت نشان داد، معامله‌گران می‌توانند با قرار دادن حد ضرر خود در بالای نقطه‌ی قرمز رنگ، وارد معامله فروش شوند و همچنین زمانی که اندیکاتور فلش سبز رنگ را بر روی چارت نمایش داد، از پوزیشن خود خارج شوند.

تنظیمات اندیکاتور خرید و فروش

تنظیمات اندیکاتور خرید و فروش buy-sell-magic

در قسمت تنظیمات اندیکاتور buy-sell-magic می‌توانید مقادیر زیر را تغییر دهید:

  1. SignalPeriod: در این قسمت از تنظیمات اندیکاتور می‌توانید دوره‌ی ارسال سیگنال را در اندیکاتور برای کاهش خطای سیگنال‌دهی این اندیکاتور تغییر دهید.
  2. ArrowPeriod: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید محدوده علامت گذاری عمودی را در اندیکاتور تعیین کنید. (طبق آزمایش‌های کارشناس ایران بروکر، این بخش بر عملکرد سیگنال‌دهی اندیکاتور تأثیر نمی‌گذارد و فقط بر موقعیت نقاط استاپ‌لاس در اندیکاتور مؤثر است)
  3. SL_Pips: این قسمت مربوط به ارزش هر واحد استاپ در اندیکاتور است.
  4. AlertON: این پارامتر مربوط به فعال یا غیر فعال‌سازی هشدارهای اندیکاتور است.
  5. Email: توسط این بخش در تنظیمات می‌توانید ارسال اعلان‌های اندیکاتور را به ایمیل خود فعال یا غیرفعال کنید.

تنظیمات رنگ اندیکاتور خرید و فروش

تنظیمات رنگ اندیکاتور خرید و فروش buy-sell-magic

در قمست تنظیمات رنگ اندیکاتور buy-sell-magic نیز می‌توانید به ترتیب از بالا رنگ نقاط استاپ، رنگ فلش‌های سیگنال‌دهی و رنگ خط‌چین رسم‌شده توسط اندیکاتور را بر روی چارت تغییر دهید.

دانلود اندیکاتور buy-sell-magic

شما می‌توانید برای دانلود اندیکاتور خرید و فروش buy-sell-magic در قسمت پایین بر روی گزینه “دانلود buy-sell-magic” کلیک کنید.
همچنین می‌توانید برای نصب و اجرای اندیکاتور buy-sell-magic بر روی پلتفرم معاملاتی متاتریدر و مشاهده و دانلود دیگر اندیکاتورهای بررسی‌شده به صفحه‌ی مربوط به اندیکاتورها در وبسایت ایران بروکر مراجعه کنید.

دیدگاه خود را بنویسید