معرفی اندیکاتور نمایش چارت مولتی تایم فریم در تریدینگ ویو | Bar Magnifier

دانلود اندیکاتور نمایش چارت مولتی تایم فریم در تریدینگ ویو | Bar Magnifier

تحلیل‌های مولتی تایم فریم تکنیکی است که در تحلیل تکنیکال برای به دست آوردن درک جامع‌تری از عملکرد قیمت استفاده می‌شوند. این رویکرد شامل تجزیه و تحلیل یک چارت معاملاتی در بازه‌های زمانی مختلف مانند نمودارهای روزانه، هفتگی و ماهانه است (برای اطلاعات بیشتر درمورد این نوع تحلیل می‌توانید مقاله تحلیل مولتی تایم فریم را مطالعه کنید.) اندیکاتور نمایش چارت مولتی تایم فریم در تریدینگ ویو یکی از ابزارهای کاربردی برای معامله‌گران است که به معامله‌گران این اجازه را می‌دهد که چارت‌های مولتی تایم فریم را بطور همزمان مشاهده کنند و برای تحلیل‌های خود از آنها استفاده کنند.

معرفی اندیکاتور نمایش چارت مولتی تایم فریم در تریدینگ ویو

معامله‌گران با استفاده از اندیکاتور Bar Magnifier در پلتفرم معاملاتی تریدینگ ویو می‌توانند نمودارهایی در بازه‌های زمانی مختلف را تحلیل کنند و دیدگاه بهتری نسبت به روند کلی قیمت به‌دست آورند. همچنین می‌توانند سطوح کلیدی حمایت و مقاومت را شناسایی کنند و تصمیمات معاملاتی آگاهانه‌تری بگیرند. به عنوان مثال، اگر معامله‌گری در حال بررسی یک معامله بلندمدت است، ممکن است برای تعیین روند کلی به نمودار هفتگی نگاه کند، سپس برای شناسایی نقاط ورود و خروج کوتاه‌مدت به نمودار روزانه تغییر مسیر دهد.

معرفی اندیکاتور نمایش چارت مولتی تایم فریم در تریدینگ ویو
تصویری از اجرای اندیکاتور Bar Magnifier

تصویر بالا نمایی از اجرای اندیکاتور نمایش چارت مولتی تایم فریم در تریدینگ ویو است که در آن اندیکاتور، چارت مولتی تایم فریم را باتوجه به تنظیمات پیش‌فرض که بر روی ۱ دقیقه تنظیم شده و تا قبل از خط آبی رنگ در پنجره اندیکاتور به معامله‌گران در چارت نشان می‌دهد. معامله‌گران می‌توانند با استفاده از تغییر خط آبی رنگ در پنجره‌ی زیر چارت، محل نمایش کندل‌های مولتی تایم فریم را در چارت تغییر دهند.

البته توجه داشته باشید این اندیکاتور می‌تواند در تایم فریم ۱ ساعته تنها ۱ کندل را در چارت معاملاتی نشان دهد و از این تایم به بالاتر هیچ کندلی را به عنوان کندل مولتی تایم نشان نمی‌دهد.

تنظیمات اندیکاتور نمایش چارت مولتی تایم فریم در تریدینگ ویو

تنظیمات اندیکاتور نمایش چارت مولتی تایم فریم در تریدینگ ویو
منوی تنظیمات اندیکاتور Bar Magnifier

در قسمت تنظیمات اندیکاتور، معامله‌گران می‌توانند تاریخ و ساعت محلی که قصد دارند کندل‌های مولتی تایم فریم آن مکان را مشاهده کنند، تغییر دهند.

همچنین در بخش دیگری از تنظیمات معامله‌گران می‌توانند تایم فریم کندل‌های نمایش داده‌شده توسط اندیکاتور را در چارت معاملاتی مشخص کنند.

اجرای Bar Magnifier در پلتفرم معاملاتی تریدینگ ویو

معامله‌گران می‌توانند برای اجرای اندیکاتور نمایش چارت مولتی تایم فریم در تریدینگ ویو، عبارت “Bar Magnifier”را در قسمت indicators این پلتفرم معاملاتی جست‌وجو کنند.

همچنین معامله‌گران می‌تواند با ورود به این صفحه و انتخاب گزینه “Add to favorite indicators” این اندیکاتور را به لیست Favorite indicators اضافه کنند و در منوی indicators به راحتی این اندیکاتور را به چارت معاملاتی خود اضافه کنند.

دیدگاه خود را بنویسید