دانلود اندیکاتور واگرایی خودکار | aodivergence

دانلود اندیکاتور واگرایی خودکار | aodivergence

یکی از سیگنال‌های قوی برای ورود به معاملات، سیگنال‌های واگرایی بر روی چارت است. اندیکاتورهای معروف زیادی مانند آر اس آی یا مکدی از این روش برای سیگنال‌دهی خود استفاده می‌کند. اندیکاتور واگرایی خودکار aodivergence یکی از اندیکاتورهایی است که می‌تواند بهترین واگرایی‌ها را بر روی چارت به شما نشان دهد و بهترین سیگنال‌های مربوط به آن را برای شما بر روی چارت ارسال کند.

معرفی اندیکاتور واگرایی خودکار aodivergence

اندیکاتور aodivergence یک اندیکاتور سیگنال‌دهی بر مبنای واگرایی بر روی چارت است که بر اساس محاسبات ۲ میانگین متحرک ساده، واگرایی‌ها را بر روی چارت نشان می‌دهد. این اندیکاتور به صورت یک هیستوگرام با نوارهای سبز رنگ و قرمز رنگی است که در یک پنجره جداگانه در زیر چارت قیمت ظاهر می‌شود.

معرفی اندیکاتور واگرایی خودکار aodivergence

تصویر بالا نمایی از این اندیکاتور را بر روی چارت نشان می‌دهد که در آن نوارهای سبز نشان دهنده یک روند صعودی و نوارهای قرمز نشان دهنده روند نزولی در چارت هستند. این اندیکاتور می‌تواند واگرایی نوارها را با قیمت بر روی چارت نشان دهد و سیگنال‌های معاملاتی خود را توسط فلش‌هایی بر روی چارت نشان دهد.

سیگنال‌دهی اندیکاتور aodivergence

اندیکاتور واگرایی خودکار توسط فلش‌هایی که بر روی پنجره‌ی خود در زیر چارت نشان می‌دهد سیگنال‌های خرید و فروش را ارسال می‌کند. همچنین می‌تواند روند قیمت را توسط رنگ نوارهای نشان دهنده خود بر روی چارت نشان دهد.

توجه داشته باشید استفاده از اندیکاتور aodivergence به تنهایی کار اشتباهی است و شما باید برای فیلترکردن سیگنال‌های دریافتی از این اندیکاتور، آن را با استراتژی شخصی خود ترکیب کنید.

سیگنال ورود به معامله خرید در اندیکاتور aodivergence

سیگنال ورود به معامله خرید در اندیکاتور واگرایی خودکار aodivergence

زمانی که اندیکاتور یک واگرایی صعودی را در پنجره خود نشان داد و یک فلش در قسمت پایین نوارها نمایش داد و رنگ نوارها سبز رنگ شد، معامله‌گران می‌توانند باتوجه به استراتژی شخصی خود وارد معامله خرید شوند.

سیگنال ورود به معامله فروش در اندیکاتور aodivergence

سیگنال ورود به معامله فروش در اندیکاتور واگرایی خودکار aodivergence

اما در زمانی که اندیکاتور در پنجره‌ی خود یک واگرایی نزولی را نشان داد و فلش در بالای نوارهای اندیکاتور نمایش داده شد و نوارها به رنگ قرمز درآمدند، معامله‌گران می‌توانند باتوجه به استراتژی شخصی خود و رعایت اصول مدیریت سرمایه وارد معامله فروش شوند.

تنظیمات اندیکاتور واگرایی خودکار aodivergence

تنظیمات اندیکاتور واگرایی خودکار aodivergence

در قسمت تنظیمات اندیکاتور نیز می‌توانید مقادیر زیر را تغییر دهید:

  1. fastMA: در این قسمت از تنظیمات می‌توانید مقادیر دوره میانگین متحرک ساده سریع‌تر را در اندیکاتور تغییر دهید.
  2. slowMA: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به دوره میانگین متحرک ساده کندتر را در اندیکاتور تعیین کنید.
  3. isshowsignaltype1: توسط این بخش در تنظیمات می‌توانید نوع سیگنال‌دهی اندیکاتور و تعداد سیگنال‌های اندیکاتور واگرایی خودکار را تغییر دهید.
  4. divergencebars: این بخش از تنظیمات مقدار کندل‌ها را برای دریافت واگرایی بر روی چارت نشان می‌دهد.
  5. mode: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید مدل نمایش نوارهای اندیکاتور را تغییر دهید.

تنظیمات رنگ اندیکاتور aodivergence

تنظیمات رنگ اندیکاتور واگرایی خودکار aodivergence

در قسمت تنظیمات اندیکاتور نیز می‌توانید با توجه به تصویر بالا مقادیر ۱ تا ۴ را تغییر دهید که این مقادیر به ترتیب مربوط به تغییرات رنگ نوارهای اندیکاتور برای روند صعودی و نزولی و فلش‌های سیگنال‌دهی صعودی و نزولی بر روی اندیکاتور هستند.

دانلود اندیکاتور aodivergence

شما می‌توانید برای دانلود اندیکاتور واگرایی خودکار aodivergence در قسمت پایین بر روی گزینه “دانلود aodivergence” کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای مشاهده آموزش نصب و اجرای اندیکاتور aodivergence بر روی متاتریدر و دانلود دیگر اندیکاتورهای بررسی شده وارد صفحه مربوط به اندیکاتورها شوید.

دیدگاه خود را بنویسید