دانلود اندیکاتور نمایش محدوده روزانه‌ قیمت در چارت | DailyData ورژن 2

برخی معامله‌گران برای استراتژی‌های خود، نیازمند تحلیل محدوده روزانه‌ و کندل روزانه درحال تشکیل در تایم‌فریم معاملاتی خود هستند. اگر شما هم یکی از این معامله‌گر‌‌ها هستید، می‌توانید از اندیکاتور DailyData استفاده کنید.

در این قسمت نیز می‌توانید معرفی و آموزش کامل این اندیکاتور را بصورت ویدئویی مشاهده کنید.

معرفی اندیکاتور

اندیکاتور DailyData یک اندیکاتور منحصر به‌ فرد بوده که به معامله‌گران این امکان را می‌دهد تا محدوده روزانه‌ به همراه کندل روزانه‌‌ی نماد مورد معامله را در هر تایم‌فریمی مشاهده کنند. همچنین این اندیکاتور توانایی نمایش تغییرات کندل روزانه و مقدار سواپ نماد مورد معامله در معاملات Long و Short را نیز دارد.

DailyData chart 1

تصویر بالا، نمایی از این اندیکاتور را روی چارت نشان داده که در آن مقادیر EURGBP (نماد درحال معامله)، change (فاصله‌ی های تا لوی کندل روزانه بر مبنای پیپ)، range (مقدار بدنه اصلی کندل بر مبنای پیپ)، distans from high (فاصله‌ تا های کندل روزانه)، distans from low (فاصله‌ تا لوی کندل روزانه)، swap long (مقدار سواپ در معامله‌ی long) و swap short (مقدار سواپ در معامله‌ی short) را نشان می‌دهد.

تنظیمات اندیکاتور DailyData

DailyData inputs

در قسمت تنظیمات اندیکاتور، شما می‌توانید مقادیر نشان‌داده شده را همانند تصویر بالا تغییر دهید.

DailyData colors

در قسمت colors تنظیمات نیز می‌توانید رنگ و ضخامت سایه و بدنه‌ی کندل روزانه در حالت‌های صعودی و نزولی را تغییر دهید.

دانلود اندیکاتور DailyData ورژن 2

برای دانلود این اندیکاتور می‌توانید از قسمت پایین بر روی گزینه “دانلود DailyData” یا سمت چپ تصویر بر روی گزینه “دانلود کنید” کلیک کنید. همچنین می‌توانید در صفحه “بانک دانلود” علاوه بر مشاهده اندیکاتور DailyData، لیست اندیکاتورهای پرطرفدار فارکس را نیز مشاهده کنید.

دیدگاه خود را بنویسید