آموزش بازارهای مالی

معرفی و آموزش ربات تلگرام تریدریار | ابزار ضروری برای معامله‌گران عضو تلگرام

آموزش بازارهای مالی

مطالعه در 3 دقیقه

تلگرام یکی از سرویس‌های پیام‌رسان محبوب در بین مردم است. محبوبیت این سرویس به دلیل قابلیت‌های بیشمار این سرویس پیام‌رسان است. یکی از این قابلیت‌ها ساخت ربات در این پلتفرم است.

معرفی ربات تلگرام تریدریار ایران بروکر

تیردریار ایران بروکر به منظور ارائه‌ی خدمات بهتر به معامله‌گران (مانند کانال تلگرام ایران بروکر) طراحی شده تا معامله‌گران پس از بررسی و مقایسه‌ی بروکرهای فارکس و صرافی‌های ارز دیجیتال، بتوانند بهترین گزینه را جهت سرمایه‌گزاری انتخاب کنند.

در این ربات شما می‌توانید لیستی از بروکرهای فارکس و صرافی‌های ارز دیجیتال را به همراه امتیاز آن‌ها مشاهده کنید و اطلاعات بیشتر هرکدام از بروکرها یا صرافی‌ها را با انتخاب اسم آن‌‌ مشاهده و بررسی کنید.

شما همچنین می‌توانید با جست‌وجوی نام هرکدام از صرافی‌ها‌ی ارز دیجیتال یا بروکرهای فارکس با علامت اسلش “/” در اول نام آن داخل ربات، بررسی آن را در صورت وجود مشاهده کنید.

آموزش استفاده از ربات تلگرام تریدریار ایران بروکر

ابتدا توسط این لینک وارد ربات شوید.

bot 1 1

با زدن کلید Start در پایین صفحه ربات شروع به کار می‌کند و پیامی مانند تصویر زیر به شما نشان داده می‌شود.

bot 2

شما می‌توانید در این قسمت با توجه به پیام نشان‌داده شده توسط ربات وارد بخش‌های مختلف ربات شوید.

برای ورود به بخش بررسی بروکر‌ها یا صرافی‌ها، روی عبارت مورد نظر خود بر روی کیبورد کمکی کلیک کنید. با کلیک روی گزینه‌ی بررسی بروکرها، لیست مربوط به بروکرهای بررسی شده را مانند تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

bot 3

در این بخش شما می‌توانید با انتخاب نام هریک از بروکرها در کیبورد، بررسی آن بروکر را مشاهده کنید و با استفاده از کلیدهای شیشه‌ای زیر پیام برای ثبت‌نام در آن بروکر اقدام کنید.

bot 4

شما می‌توانید در هر مرحله با کلیک بر روی “بازگشت به منوی اصلی” به منوی اصلی ربات مراجعه کنید.
در منوی اصلی شما می‌توانید با انتخاب گزینه‌ی “آشنایی کامل با ساز و کار بروکرهای فارکس” مقالاتی مربوط جزئیات فنی کار با بروکرها را به طور کامل مشاهده کنید.

bot 5

با انتخاب هر موضوع مطالب بیشتری را درمورد آن موضوع مشاهده کنید و درصورت تمایل برای مشاهده‌ی کامل مطلب بر روی کلید شیشه‌ای زیر آن مانند تصویر زیر کلیک کنید.

bot 6

توجه داشته باشید در هر قسمت از ربات شما می‌توانید با تایپ عبارت اسلش “/” در قسمت Message نام بروکر یا صرافی مورد نظرتان را جست‌وجو کنید تا بررسی آن را در صورت وجود مشاهده کنید. برای این کار پس از پیدا کردن بروکر یا صرافی مورد نظر خود بر روی نام آن بروکر در منوی بازشده کلیک کنید.

ربات تریدریار ایران بروکر یک ابزار بسیار کاربردی برای کاربران پیام‌رسان تلگرام است که با استفاده از آن می‌توانند به سادگی به بررسی بروکرها و صرافی‌ها را مشاهده کنند و همچنین به مطالب مفیدی را از طریق این ربات دست پیدا کنند.

دیدگاه خود را درباره این مطلب بنویسید

امتیاز شما:

از 5

( )

امتیازی ثبت نشده

نظر خود را بنویسید