چارت زنده و تحلیل تکنیکال ریپل | Ripple

سیگنال اتوماتیک

ابزار فوق به صورت کاملا اتوماتیک بر اساس اندیکاتورهای مختلف به شما پیشنهاد خرید یا فروش می‌دهد. هرچه تعداد اندیکاتورهای بیشتری سیگنال نشان‌داده شده را تایید کنند بهتر است.

هشدار: اکیدا توصیه می‌کنیم به سیگنالهای اتوماتیک اندیکاتورها اکتفا نکنید و صرفا از آنها به عنوان تاییدی بر تحلیل خود استفاده نمایید.

چارت تحلیل تکنیکال

آخرین تحلیل‌ تکنیکال ریپل

تحلیل روزانه چارت ریپل به تتر در شنبه ۲۶ آذر | XPRUSDT

تحلیل روزانه چارت ریپل به تتر در شنبه ۲۶ آذر | XPRUSDT

تحلیل چارت ریپل به تتر در تایم فریم روزانه و در شنبه ۲۶ آذر | XPRUSDT
چارت معاملاتی جفت ارز XRPUSDT در تایم فریم روزانه

تحلیل تکنیکال چارت جفت ارز ریپل به تتر در تایم فریم روزانه نشان می‌دهد، قیمت در این جفت ارز در هفته‌ی گذشته 7.4 درصد کاهش یافت. این نزول، قیمت در چارت این جفت ارز را به حمایت کلیدی 0.36 دلار برگرداند. در حالت ایده‌آل، اصلاحات در اینجا به پایان می‌رسد، اما خریداران ضعیف به نظر می‌رسند و بازارِ کلی، درحال تبدیل شدن به نزول در آخر هفته است. با کاهش حجم و کاهش قیمت در این جفت ارز، روند ریپل نزولی باقی می‌ماند. اگر این اصلاح به زودی به پایان نرسد، فروشندگان می‌توانند قیمت را به سطح بعدی مقاومت که در 0.30 دلار یافت می‌شود، برسانند. امید اصلی در این مرحله این است که ریپل به پایین‌ترین سطح خود برسد و تلاش کند تا در سال جدید بهبود یابد و صعود خود را مجدد آغاز کند.

ریپل چیست؟

ریپل با نام اختصاری XRP، فناوری است که هم به عنوان یک ارز دیجیتال، و هم به عنوان یک شبکه پرداخت دیجیتال برای تراکنش های مالی عمل می‌کند. این رمزارز اولین بار در سال 2012 منتشر ، و توسط کریس لارسن و جد مک کالب بنیانگذاری شد. فرآیند اصلی ریپل، سیستم مبادله دارایی تسویه حساب و سیستم حواله است. این امر چیزی مشابه سیستم سوئیفت است، که برای انتقال پول در سطح بین‌المللی استفاده می‌شود.

توکن مورد استفاده برای این ارز دیجیتال از نماد XRP استفاده می‌کند. ریپل نام شرکت و شبکه است و XRP رمز ارز دیجیتال است. هدف XRP این است که به عنوان یک مکانیسم واسطه بین دو ارز، یا شبکه عمل کند.

اگر تمایل به خرید و فروش ارز دیجیتال ریپل دارید، می‌توانید آن را در صرافی‌های معتبر ارزهای دیجیتال معامله کنید.

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.