با راه اندازی شبکه zkSync، کاربران منتظر دریافت ایردراپ هستند!

پس از چهار سال توسعه، آزمایش‌های دقیق، تست‌های امنیتی متعدد و برنامه‌های پاداش پیدا کردن خطاها، راه‌حل لایه ۲ اتریوم، zkSync Era، به طور کامل برای عموم کاربران منتشر شد.

با این کار، zkSync Era اولین ماشین مجازی اتریوم (EVM) سازگار با جمع‌آوری دانش صفر (zk-rollup) شد که در شبکه اصلی راه‌اندازی شده است. این تنها سه روز قبل از راه اندازی برنامه ریزی شده Polygon [MATIC] zkEVM انجام می‌شود.

شبکه اصلی ZkSync 2.0 Baby Alpha در اکتبر 2022 راه اندازی شد اما محدود به توسعه دهندگان بود. با آخرین راه‌اندازی، همه کاربران می‌توانند روی شبکه برنامه‌های هوشمند خود را بسازند و دارایی خود را به شبکه متصل کنند.

zkSync راه Arbitrum را ادامه می‌دهد؟

با راه‌اندازی نماد حاکمیتی مورد انتظار اکوسیستم Arbitrum، به نام ARB، اکنون تمرکز روی zkSync است. علیرغم این واقعیت که zkSync هیچ اعلامیه رسمی ایردراپ را انجام نداده است، شور و شوق در مورد همین موضوع باعث شده بسیاری از حامیان این باور را داشته باشند که به زودی پاداش دریافت خواهند کرد.

ایردراپ به یکی از محبوب ترین استراتژی‌های بازاریابی در فضای کریپتو تبدیل شده است. کاربران بر اساس معیارهای واجد شرایط بودن، توکن یا NFT دریافت می‌کنند. یکی از متداول ترین فعالیت‌های معاملاتی روی پلتفرم. فعالیت کاربران در تعدادی از تراکنش‌ها است که شانس آنها را برای دریافت توکن افزایش می‌دهد.

داده‌های Dune به این استدلال اعتبار بخشید. تعداد کل تراکنش‌های لایه 2 در زمان نگارش از 19 میلیون گذشت. حدود 9 درصد از این موارد طی هفته گذشته تولید شده است. علاوه بر این، تراکنش‌های روزانه در شبکه در تاریخ 22 مارس به بالاترین سطح تاریخ یعنی 336,315 تراکنش رسید.

علاوه بر این، تعداد توکن های ETH و ERC-20 سپرده گذاری شده در شبکه از 800 میلیون دلار گذشت که نشان می‌دهد پول به طور مداوم در اکوسیستم در گردش است.

مبادله توکن‌ها و پل‌های اتریوم روی پروتکل نیز طی چند روز گذشته به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

کاربران نسبت به دریافت ایردراپ خوش بین هستند

جامعه کریپتو مطمئن بود که راه اندازی توکن zkSync نزدیک است. یک کاربر توییتر معتقد است که با راه اندازی عمومی، کاربران باید خود را برای دریافت ایردراپ آماده کنند و شروع به کاوش در zkSync کنند.
کاربر دیگری نیز احساس کرد که zkSync احتمالا در میان رقابت رو به رشد برای جذب نقدینگی در بازار، به سراغ ایردراپ خواهد رفت.

در نهایت باید صبر کرد و دید که این پلتفرم توکن خود را در چه زمانی و با چه شیوه‌ای منتشر خواهد کرد.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.