تلگرام کیف پول ارز دیجیتال تن کوین را به پلتفرم خود می‌آورد

اپلیکیشن محبوب تلگرام، تقریبا سه سال پس از افشای برنامه‌هایش برای ساخت اکوسیستم وب ۳، سرانجام از کیف پول خود در رویداد Token2049 رونمایی کرد.

این کیف پول در منو پلتفرم تلگرام قرار دارد و اکنون در دسترس ۸۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان است. ادغام کیف پول TON باعث شد قیمت تن کوین تقریبا ۱۲ درصد افزایش یابد.

ویژگی کیف پول در حال حاضر در تنظیمات برای کاربران فعلی موجود است و عرضه جهانی آن در ماه نوامبر آغاز خواهد شد. این کیف پول در ایالات متحده و چند کشور دیگر فعلا در دسترس نخواهد بود.

در سال ۲۰۱۹، تلگرام قصد داشت که یک کیف پول رمزارز مبتنی بر توکن TON (Telegram Open Network) را ایجاد کند. با این حال، در سال ۲۰۲۰، برنامه پیام‌رسانی تلگرام مجبور شد ارتباطات خود را با بنیاد بلاکچین TON قطع کند. این اتفاق به دنبال اقدامات حقوقی شد که توسط کمیسیون اوراق بهادار و بورس (SEC) ایالات متحده در مورد جمع‌آوری ۱/۷ میلیارد دلاری تلگرام از طریق ارائه اولیه سکه‌های رمزارزی (ICO) صورت گرفت. SEC این عملیات را به عنوان ارائه امور بهادار غیرثبت‌شده محکوم کرد.

تلگرام موافقت کرد جریمه ۱۸/۵ میلیون دلار بپردازد و وعده داد وجوه سرمایه‌گذاران را برمی‌گرداند.

با تجدید پیوند بین دو شرکت، بنیاد تن امیدوار است که زیر ساخت وب ۳ را بر روی پلتفرم تلگرام ایجاد کند. سازندگان این پروژه امیدوارند به مشکلات مربوط به ورود به سیستم پایان دهند و دروازه‌ای برای ارزهای دیجیتال برای همه کاربران تلگرام ایجاد کنند.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥