ارائه کیف پول با تمام امکانات برای شیبا توسط شیباریوم

کیف پول شیباریوم به سرمایه‌گذاران این امکان را می‌دهد که به‌صورت یکپارچه و بدون مشکلات امنیتی، دارایی‌ها را در شبکه شیباریوم ارسال، دریافت و انباشت کنند.

بنیاد Unification، تیم پشتیبان شیباریوم یک کیف پول خلاقانه برای زنجیره اثبات سهام این اکوسیستم توسعه داده است. این کیف پول طیف گسترده‌ای از خدمات را ارائه می‌دهد و محدود به انتقال و ذخیره‌سازی نیست.

یکی از اپراتورهای اعتبارسنجی Unification، در مورد این کیف پول گفت:

این کیف پول نوآوری بازی را تغییر می‌دهد، یک کیف پول بدون درز، انتقال دو طرفه دارایی بین لایه 1 و لایه 2، واگذارای و یکپارچه‌سازی Shibaswap را ارائه می‌دهد.

هدف زنجیره اثبات سهام شیباریوم، افزایش کارایی تراکنش‌ از طریق زنجیره‌های جانبی است که منجر به کاهش هزینه‌ها و افزایش سرعت می‌شود. همچنین زنجیره اثبات سهام از پل پلاسما در ارتباط با اعتباردهنده‌ها برای اطمینان از ایمنی سرمایه سرمایه‌گذاران استفاده می‌کند.

Unification تاکید کرد که این کیف پول یک برنامه جامع است که خدماتی مختلفی مانند انتقال توکن بدون درز بین شبکه‌های لایه 1 و لایه 2، ذخیره دارایی ایمن ارائه می‌دهد، و بستری برای سرمایه‌گذاران برای واگذاری توکن‌ها ایجاد می‌کند. در نسخه‌های آینده Unification قصد دارد از Shibaswap پشتیبانی کند.

طبق مستندات شیباریوم، زنجیره اثبات سهام این اکوسیستم سطوح بی‌نظیری از سرعت، مقیاس‌پذیری و انعطاف‌پذیری را برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند در حالی که هزینه آن 10000 برابر کمتر از هزینه تراکنش در اتریوم است. با وجود کاهش هزینه، این زنجیره همان سطح امنیت اتریوم را دارد.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.