تاریخ به‌روزرسانی zkEVM پالیگان اعلام شد!

با وجود اخبار در مورد ارائه نسخه اصلاحی zkEVM در روزهای اخیر، قیمت کنونی پالیگان (MATIC) روندی نزولی را در پیش گرفته است. الگوی قیمت، افزایش قدرت نزولی در روزهای اخیر را نشان می‌دهد. با این وجود این موضوع می‌تواند فرصت مناسبی برای علاقه‌مندان به ارز متیک برای ورود به پوزیشن در این ارز دیجیتال باشد. اما باید منتظر تاثیر ارتقا zkEVM بر تغییر روند به صعود قیمت باشیم.

بررسی ابعاد Polygon zkEVM

از جمله انتظارات بسیاری که کاربران از ارتقا شبکه بلاکچین داشتند افزایش قیمت‌ها بعد از ادغام اتریوم در سپتامبر 2022 بود. با تغییرات اخیر انتظار می‌رود Polygon با استفاده از زیرساخت zkEVM قادر به ارائه راه‌حل مقیاس‌پذیر برای لایه دو اتریوم باشد. این راه‌حل‌ها شامل استفاده از zero knowledge در محاسبه تراکنش‌های خارج از زنجیره و صرفه‌جویی در هزینه داده‌های زنجیره است. دانش صفر در قراردادهای فعال با انتشار مدارکی مبنی‌بر اعتبار آن، با حفظ سازگاری بین ماشین مجازی اتریوم، قابل اجراست.

تاریخ انتشار Polygon (MATIC) zkEVM هفته آخر مارس 2023 اعلام شده است.

بر این اساس کاهش قیمت آتی برای MATIC انتظار می‌رود. تونی، تریدر ارزهای دیجیتال، پیش‌بینی می‌کند بعد از حرکت و رسیدن به مقاومت 1.34$ احتمال حرکت نزولی به قیمتی پایین‌تر از سطح حمایت کنونی وجود دارد.

در 4 هفته پایانی نزدیک به 27 مارس، این نزول می ‌تواند مرحله انباشت قیمت، پیش از رویداد بوده و به آغازی برای جهش بعدی قیمت باشد. طی 7 روز گذشته قیمت پالیگان بیش از 12 درصد ریزش داشت. در مقابل قیمت بیت‌کوین در زمان مشابه فقط 4 درصد ریزش داشته است. این حرکت می‌تواند حرکت اصلاحی بعد از چند هفته حرکت صعودی باشد.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.