چرا ماه مارس 2023 برای ریپل مهم است؟ + پیش‌بینی قیمت ریپل

ریپل پس از چندین هفته رویاروی با چالش‌های مختلف، بالاخره به‌تدریج ارزش خود را بازیابی می‌کند و به‌دنبال خنثی‌سازی اثر تهدیدهایی است که در سال گذشته با آن روبرو شد. تریدرها و سرمایه‌گذاران بازار ارزهای دیجیتال از نزدیک تحولات فعلی و آتی پیرامون این رمزارز را دنبال می‌کنند تا متوجه شوند چه تاثیری بر روند کلی این رمزارز خواهند گذاشت.

انتظار می‌رود که برخی رویدادها در ماه مارس رخ دهد که بر روند قیمتی ریپل تاثیرگذار باشد و باعث رشد آن شود، البته اگر با تحولات منفی در بازار کریپتو مقابله شود.

حکم دادگاه ریپل

جنگ حقوقی بین منتشر کننده ریپل، شرکت بلاک‌چین ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا بیش از 2 سال که ادامه دارد و نتیجه این دادگاه مطمئنا تاثیر مستقیمی بر قیمت این رمزارز می‌گذارد.

اگرچه هنوز مشخص نیست که دادگاه چه زمانی حکم می‌دهد اما مدیرعامل ریپل امیدوار است که این حکم در نیمه اول سال 2023 صادر شود وکیل ریپل نیز معتقد که احتمالا دادگاه قبل از 31 مارس حکم را بدهد زیرا قاضی از همه بخش‌های این پرونده آگاه است.

یکی دیگر از پرونده‌های حقوقی که بورس اوراق بهادار آمریکا با آن روبرو است مربوط به شکایت Hodl Law که دو ماه پیش علیه رگولاتور تنظیم کرد و از دادگاه خواست اعلام کند که اتریوم و توکن اتر اوراق بهادار نیستند.

در پاسخ به این پرونده بورس اوراق بهادار آمریکا اعلام کرد که ما هنوز به تصمیم نهایی در مورد اتریوم نرسیده‌ایم. اولین جلسه رسیدگی به این پرونده 13 مارس است و تحولات آن می‌تواند تاثیرات قابل توجهی بر اکوسیستم داشته باشد.

پیش‌بینی قیمت ریپل

اتفاقاتی که در ماه مارس رخ می‌دهد می‌تواند باعث افزایش قیمت ریپل شود. اگرچه احساسات جامعه نسبت به ریپل نزولی است و آن‌ها تمایل به فروش دارند. اگرچه نوسانگرها اندکی در محدوده خرید قرار دارند.

در حال حاضر ریپل با قیمت 0.3777 دلار معامله می‌شود و جامعه ارزهای دیجیتال در CoinMarketCap انتظار دارند تا پایان ماه مارس قیمت این رمزارز 9.8 درصد افزایش یابد.

در حالی که الگوریتم‌های پیش‌بینی قیمت تنها افزایش جزئی قیمت را تخمین می‌زنند و حتی برخی از الگوریتم‌ها پیش‌‌بینی می‌کنند تا 31 مارس قیمت کمی کاهش یابد.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.