ثبات قیمت طلا با افزایش بحث در مورد افزایش سقف بدهی دولت آمریکا

در حالی که تریدرها به ارزیابی سقف بدهی آمریکا می‌پردازند، قیمت طلا در محدود کوچکی در حال نوسان است. همزمان تمام نگاه‌ها به سمت آخرین جلسه سیاست‌گذاری فدرال رزرو است که برای افزایش نرخ بهره آتی تصمیم‌گیری می‌کنند.

هر اونس طلا با تغییر اندکی در 1972.42 معامله می‌شود محدوده تغییرات قیمت 9 دلار است. قیمت طلای آتی آمریکا نیز 1973.70 دلار و ثابت است.

نمایندگان رئیس‌جمهور آمریکا، روز سه‌شنبه با نزدیک‌تر شدن مهلت افزایش سقف استقراض 31.4 تریلیون دلاری دولت، دور دیگری از مذاکرات برای سقف بدهی را بدون قطعنامه به پایان رساندند.

در حال حاضر تمام تمرکز بازار بر روی سقف بدهی و چرخه افزایش نرخ بهره فدرال رزرو است.

مدیر فدرال رزرو در مصاحبه‌ای که هفته گذشته داشت گفت ممکن چرخه افزایش نرخ بهره آمریکا را متوقف کنیم.

افزایش نرخ بهره هزینه فرصت نگهداری طلای بدون بهره را افزایش می‌دهد به همین دلیل توقف افزایش نرخ بهره ممکن است باعث افزایش قیمت طلا شود.

بازارها در حال حاضر با احتمال 71.5 درصد احتمال می‌دهند که فدرال رزرو در نشست سیاست‌گذاری 13 و 14 در مورد نرخ بهره تصمیم بگیرند.

اگر بازار به این نتیجه برسد که افزایش نرخ‌ها می‌تواند از سر گرفته شود یا ممکن نرخ بهره در بقیه سال بدون کاهش باقی بماند، اگر همه چیز خوب پیش برود، این به طلا آسیب می‌زند.

هر اونس نقره با 0.4 درصد کاهش به 23.34 دلار، پلاتین با 0.4 در کاهش به 1043.95 دلار با 0.4 درصد کاهش به 1440.10 دلار رسید.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥