توکنی که ایلان ماسک چند روز گذشته معرفی کرد چه بود و قیمت آن به کجا رسید؟

در دنیای ارزهای دیجیتال، جایی که دستکاری بازار و تایید غیرمنتظره می‌تواند منجر به نوسانات قیمتی شود، توکن می‌‌لیدی (نماد: LADY) به عنوان یک مورد عجیب ظاهر شده است. با یک تیم ناشناخته و یک دوره کوتاه حضورش، منشاء مرموز لیدی توکن باعث ایجاد سوالات بسیاری شده است.

مورد عجیب لیدی توکن (Milady)

مورد عجیب در پیدایش Milady در این است که یک تیم یا فرد خاص یک Milady NFT را خریداری کرد و متعاقباً از نام آن برای راه‌اندازی توکن استفاده کرد. توکن می‌لیدی با مجموع عرضه 888 تریلیون توکن، که 95 درصد آن منتشر شده است، به سرعت توجه کاربران را به خود جلب کرد. با این حال، عدم شفافیت در مورد تیم صادرکننده، فتنه پیرامون این توکن را بیشتر کرد.

تاثیر ایلان ماسک بر قیمت Milady Meme Coin

مشابه تاکتیک‌هایی که برای پپه توکن به کار می‌رود، استراتژی‌های دستکاری بازار که برای لیدی توکن استفاده می‌شود، به طرز عجیبی یکسان بود. تجزیه و تحلیل انجام شده از طریق ابزارهای آن چین، همپوشانی قابل توجهی را بین خریداران اولیه Pepe و دارندگان

NFT نشان داد. این مشاهدات نشان می‌دهد که همان گروه از دستکاری‌کنندگان، قیمت هر دو توکن را بالا می‌بردند.

در دهم می، ایلان ماسک در توییتر آمد و از Milady NFT نام برد. در حالی که NFT و Milady Meme Coin مستقیماً به هم مرتبط نبودند، تأییدات قبلی ماسک از توکن هایی مانند دوج کوین باعث افزایش قیمت قابل توجهی شده بود. در نتیجه، پس از توییت او در مورد NFT، قیمت توکن LADY افزایش شگفت‌انگیز بیش از 500 درصدی را تجربه کرد.

ladys token

با این حال، همانطور که اغلب در مورد توکن‌های تحت تأثیر عوامل خارجی اتفاق می‌افتد، قیمت می‌لیدی تمام روند صعودی چشمگیر خود را پس گرفت. افزایش پس از توییت ماسک کوتاه مدت بود و ارزش توکن به شدت کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود رسید و کف جدیدی هم ثبت کرد.

در این قسمت می‌توانید قیمت Milady و سایر اطلاعات مهم درباره این توکن را مشاهده کنید.

image 32

سفر عجیب و غریب لیدی توکن، قدرت شخصیت‌های تاثیرگذار مانند ایلان ماسک را در بازار ارزهای دیجیتال برجسته کرده است. علیرغم منشأ مرموز و دوره کوتاه انتشار، این توکن به دلیل دستکاری بازار و تایید می‌لیدی NFT توسط ماسک، یک موج ناگهانی را تجربه کرد. با این حال، با فرونشستن گرد و غبار، قیمت توکن کاهش یافت و تمام خریداران را در ضرر برد.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.