داده‌های زنجیره‌ای دوج کوین نشانه‌هایی از کف بودن قیمت می‌دهند!

به نظر می‌رسد دوج کوین، طبق تجزیه و تحلیل‌های زنجیره‌ای، به کف رسیده است. دوج پس از رسیدن به کمترین میزان خود در نوامبر 2022، 17 درصد بالاتر از کف قبلی قرار گرفته است. با وجود این، احساسات اجتماعی فعلی پیرامون دوج کوین بدبینانه باقی مانده است. از آنجایی که به طور پیوسته دوج کوین در ماه گذشته نزولی بوده است، این سوال ایجاد می‌شود که آیا احساسات منفی، سرمایه گذاران را متقاعد می‌کند که از این افت قیمتی استفاده کنند و کف را بخرند.

احساسات اجتماعی دوج کوین به پایین ترین سطح رسید

در 10 مارس، Dogecoin به 0.065 دلار سقوط کرد، در یک حرکت نزولی که آن را به سطوح ثبت شده در طول سقوط کریپتو در نوامبر 2022 سوق داد. با این حال، تا 22 مارس، 17 درصد بهبود یافت و به 0.077 دلار رسید. به نظر می‌رسد که احساسات اجتماعی در میان فعالان شبکه Dogecoin در هفته‌های اخیر کاهش یافته است. به گفته شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین، Santiment، اشاره به Dogecoin در کانال‌های رسانه‌های رمزارز محبوب به طور قابل توجهی در 30 روز گذشته کاهش یافته است.

نمودار زیر نشان می‌دهد که چگونه تسلط اجتماعی دوج کوین از 6.8٪ در 19 فوریه به 2.6٪ در 22 مارس کاهش یافته است.

Dogecoin DOGE Social Sentiment

به طور معمول، کاهش تسلط اجتماعی نشان می‌دهد که اکثر شرکت‌کنندگان و دارندگان شبکه در حال حاضر بدبین هستند، که می‌تواند سرمایه‌گذاران کریپتو را ترغیب کند تا برای خرید کف قیمتی وارد شوند.

یکی دیگر از سیگنال‌های صعودی قابل توجه برای DOGE، واگرایی مثبت بین آدرس‌های فعال روزانه و تغییرات اخیر قیمت است.

نمودار زیر نشان می‌دهد که بین 22 فوریه و 21 مارس، قیمت DOGE نزدیک به 10٪ کاهش یافته است، اما تعداد آدرس‌های فعال روزانه از 49,997 به 56,300 افزایش یافته است.

Dogecoin DOGE Price vs. Daily Active Addresses
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.