به‌روزرسانی دوج کوین منتشر شد؛ منتظر ویژگی‌های تازه‌ این رمزارز محبوب باشید!

بر اساس اطلاعیه توسعه دهنده Michi Lumin، بنیاد دوج کوین یک به روز رسانی بزرگ برای مجموعه ابزار توسعه خود منتشر کرده است.

لومین این به‌روزرسانی را «بزرگ» توصیف کرد و گفت که این به‌روزرسانی شامل چندین ویژگی جدید و همچنین اصلاحات و بهبودهای مختلف است.

به طور خاص، این به‌روز رسانی شامل پشتیبانی از BIP39 است، استانداردی که به طور گسترده توسط کیف پول بیت کوین و سایر کیف پول‌ها برای ایجاد و بازیابی آدرس‌ها استفاده می‌شود. این به‌روزرسانی همچنین پشتیبانی کامل از استانداردهای آدرس مرتبط مانند BIP32، BIP44 و SLIP44 را اضافه می‌کند.

این بدان معنی است که کاربران گزینه‌های بیشتری در رابطه با عبارات اولیه دارند. عبارات اولیه لیستی از کلمات رایج هستند که به عنوان یادداشت عمل می‌کنند. Lumin می‌گوید که این عبارات به چندین زبان پشتیبانی می‌شوند.

علاوه بر این، مجموعه ابزار قادر به تولید کدهای QR است که اغلب در تراکنش‌های کیف پول موبایل استفاده می‌شود. این ارتقا همچنین یک ویژگی جدید را اضافه می‌کند: از آنجایی که سرمایه گذاران اغلب امیدوارند که قیمت‌های دوج کوین به “ماه” برود، libdogecoin اکنون می‌تواند فاز ماه را نمایش دهد.

سایر ویژگی‌های فنی بیشتر در پست توییتر Lumin و در GitHub توضیح داده شده است.

این ویژگی‌ها برای توسعه دهندگانی است که در حال ساخت کیف پول دوج کوین یا نرم افزارهای دیگر هستند. با این حال، کاربران عمومی همچنین می‌توانند از بسیاری از این ویژگی‌ها از طریق یک فایل اجرایی با عنوان «such» استفاده کنند. (اشاره به «dogespeak» که در خود میم‌کوین دیده می‌شود.)

قیمت دوج کوین واکنشی نسبت به این به‌روزرسانی نداشت

دوج کوین طی 24 ساعت 3.1 درصد کاهش یافته است. در مقایسه، بیت کوین ضررهای مشابهی را تجربه کرد و در مدت مشابه 2.9 درصد کاهش یافت.

دوج کوین با داشتن ارزش بازار ۱۰.۴ میلیارد دلاری در بین ده دارایی برتر ارز دیجیتال باقی مانده است.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.