تحلیل‌ کریپتوکوانت خبر از صعود بیت کوین در روزهای آینده می‌دهد!

تحلیل‌های اخیر کریپتو کوانت نشان می‌دهد که قیمت بیت‌کوین در چند روز آینده ممکن است به سرعت افزایش یابد. به همین دلیل، سرمایه‌گذاران بیت کوین، دلایلی برای شادی و جشن گرفتن دارند!

بیت کوین قبل از رالی صعودی در حال استراحت است

MAC_D، نویسنده و تحلیل‌گر در کریپتوکوانت، به چندین عامل اشاره کرد که خبر از یک روند صعودی می‌دهد؛ نگاهی به معیارهای مختلف چرخه درون زنجیره‌ای مانند: MVRV و SORP، نشان داد که بازه فعلی قیمت یک رکود است که به معنای مرحله بهبود است. بنابراین، در بلندمدت، قیمت بیت کوین رو به افزایش است.

price BTC 2
منبع: CryptoQuant

جدای از آن، رشد از نظر ارزش ذاتی بیت کوین نیز رو به رشد است. طبق تحلیل‌های انجام شده، یک روند اصلاحی در چند وقت اخیر وجود داشته است، اما به نظر می‌رسد این یک پدیده کوتاه مدت به دلیل شلوغی بیش از حد در شبکه باشد.

به‌طور کلی، نگاهی به هش و سختی بیت کوین نشان می‌دهد که این شبکه در واقع در حال رشد است. در این تحلیل همچنین اشاره شد که قیمت بیت کوین نزدیک به قیمت واقعی معامله می‌شود.

در آخرین مرحله از بهبودی قیمت، میانگین قیمت دارندگان کوتاه‌مدت به‌عنوان یک ناحیه حمایتی مهم در اصلاح قیمت خود را نشان داده است. این امر احتمال افزایش قیمت در روزهای آینده را افزایش می‌دهد.

price BTC UTXO
منبع: CryptoQuant

آیا سرمایه‌گذاران باید هیجان‌زده شوند؟

برای درک بهتر سناریوی پیش رو، بیایید نگاهی به سایر معیارهای درون زنجیره‌ای BTC بیندازیم تا ببینیم آیا BTC برای یک رالی صعودی آماده می‌شود یا خیر.

به گفته کریپتوکوانت، ذخیره بیت کوین در حال افزایش است که نشان می‌دهد این رمزارز تحت فشار فروش قرار دارد. aSORP BTC نیز قرمز بود، که نشان داد سرمایه‌گذاران سود خود را در این ناحیه‌ها برداشت می‌کنند.

CryptoQuant 3 1
منبع: CryptoQuant

در زمان انتشار این تحلیل، نسبت خرید/فروش بیت کوین سبزرنگ بود، که بیانگر احساسات صعودی در بازار کنونی است. علاوه بر این، نرخ بودجه BTC نیز خوب بود که دلگرم‌کننده به نظر می‌رسید.

جالب اینجاست که شاخص ترس و طمع در موقعیت خنثی قرار دارد و نشان می‌داد که قیمت بیت کوین می‌تواند در کوتاه مدت به هر جهتی حرکت کند.

شاخص‌های بازار، رالی صعودی را نشان می‌دهند

علاوه بر این، داده‌های میانگین متحرک نمایی (EMA) نشان داد که فاصله بین میانگین متحرک 20 روزه و 55 روزه در حال کاهش است، که شانس یک کراس‌اور صعودی را افزایش می‌دهد.

جریان پول Chaikin BTC (CMF) نیز مانند شاخص جریان پول آن (MFI) یک صعود را در بازار نشان می‌دهد. شاخص قدرت نسبی (RSI) بسیار بالاتر از منطقه خنثی است و شانس روند صعودی قیمت را بیشتر می‌کند.

در 24 ساعت گذشته، بیت کوین بیش از 2.83 درصد کاهش یافته است و در قیمت 26,700 دلار در حال معامله می‌باشد.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.