صرافی Crypto.com شعبه خود را در آمریکا تعطیل کرد!

Crypto.com صرافی مستقر در سنگاپور اعلام کرده است که به‌دلیل تقاضای محدود، خدمات صرافی سازمانی خود برای مشتریان آمریکایی تعطیل خواهد کرد. از 21 ژوئن این صرافی تعطیل خواهد شد. احتمالا دلیل این تعطیلی افزایش نظارت در بازار آمریکا و شکایت علیه بایننس و کوین بیس است.

Crypto.com اطلاعیه پیشرفته را به کاربران سازمانی ارائه می‌دهد.

این شرکت توضیح داد که کمبود تقاضا از سوی موسسات ایالات متحده منجر به تعلیق عرضه نهادی صرافی Crypto.com شد. به کاربران نهادی تحت تاثیر از قبل اطلاع رسانی شد تا به‌راحتی دارایی‌های خود را منتقل کنند.

بینگ ایکس
امتیاز کارشناس:
7.5/10

مهم است که بدانید این بسته شدن بر برنامه تجارت خرده‌فروشی صرافی تاثیر نمی‌گذارد که شامل محصولات مشتقات ارزهای دیجیتال تحت نظارت کمیسیون معاملات آتی کالا یعنی UpDown Options می‌باشد.

این شرکت همچنین تاکید کرد که می‌تواند پلتفرم معاملاتی نهادی را آینده بازگشایی کند، اگر چه از ارائه جزئیات بیشتر در مورد شرایطی باعث باز شدن دوباره این صرافی در آمریکا می‌شود، خودداری کرد.

با وجود این تعطیلی، Crypto.com مجوز موسسه پرداخت بزرگی را از مرجع پولی سنگاپور دریافت کرده است که به این شرکت اجازه می‌دهد خدمات رمز پرداخت دیجیتال خود را به مشتریان در سنگاپور گسترش دهد. این تقریبا یک سال پس از دریافت تاییدیه اصولی این شرکت از بانک مرکزی توسط شرکت کریپتو صورت می‌گیرد.

اعلام مجوز در 1 ژوئن مصادف شد با تصمیم هنگ‌کنگ برای اجازه دادن به تریدرها خرده‌فروشی برای تجارت دارایی‌های دیجیتال است. با این حال براساس اطلاعیه رگولاتورها هنگ‌کنگ‌ برای اینکه صرافی بتوانند ارز دیجیتال به مشتریان هنگ‌کنگ‌ بفروشند و تبلیغات انجام دهند، باید از کمیسیون اوراق بهادار و آتی مجوز دریافت کنند.

تاکنون دور صرافی HashKey PRO و OSL مجوز دریافت کرده‌اند. در حالی که Huobi برای ارائه خدمات به کمیسیون اوراق بهادار و آتی در خواست داده است.

همکاری Crypto.com با CoinRoute

از سوی دیگر Crypto.com همکاری استراتژیک با CoinRoute را برای افزایش دسترس نهادی به نقدینگی در بازار دارایی‌های دیجیتال اعلام کرده است. این ادغام تجربه معاملات یکپارچه‌تری را برای سرمایه‌گذاران نهادی فراهم می‌کند و آن‌ها را قادر می‌سازد تا از طریق پلتفرم CoinRoute به نقدینگی و جفت معاملاتی Crypto.com دسترسی داشته باشند.

این شرکت در بیانیه‌ای توضیح داد که این مشارکت سرمایه‌گذاران نهادی را قادر می‌سازد تا به طیف گسترده‌تری از جفت‌های معاملاتی و نقدینگی در صرافی‌های متعدد دسترسی داشته باشند و در نهایت تجربه تجاری کارآمدتری را ارائه دهند. CoinRoutes، ارائه‌دهنده راه‌حل‌های معاملاتی الگوریتمی، Crypto.com را قادر می‌سازد تا بهترین قیمت‌گذاری اجرایی را برای مشتریان سازمانی در حین حرکت در بازار دارایی‌های دیجیتال پراکنده ارائه دهد.

بابی اونگ، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل CoinGecko، در مورد این مشارکت گفت:

Crypto.com با استفاده از بهترین فناوری اجرای CoinRoute می‌تواند تجربه معاملاتی بهترین را برای مشتریان سازمانی خود فراهم می‌کند. این مشارکت بر اهمیت همکاری در فضای دارایی‌های دیجیتال تاکید می‌کند زیرا ما در جهت ارائه بازاری قابل دسترس‌تر و کارآمدتر برای همه مشتریان تلاش می‌کنیم.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥