صنعت استخراج بیت کوین از پرداخت 30 درصد مالیات معاف شد!

پیشرفت قابل توجهی در دنیای استخراج بیت کوین پدیدار شده است که توجه گسترده‌ای را به خود جلب کرده و مزایای فراوانی را در طول یک مذاکره حیاتی ارائه می‌دهد. نماینده اوهایو، وارن دیویدسون، یک توافق با هدف جلوگیری از نکول بدهی دولت ایالات متحده را افشا کرده است که می‌تواند برای استخراج کنندگان ارزهای دیجیتال تسکین باشد.

یکی از جنبه‌های قابل توجه این معامله، قصد حذف مالیات پیشنهادی است که مصرف انرژی ماینرها را هدف قرار داده بود. این پیشرفت امیدوارکننده باعث ایجاد خوش‌بینی در جامعه ارزهای دیجیتال شده است، زیرا حذف یک مانع بزرگ برای استخراج‌کنندگان بیت‌کوین بوده. در نتیجه، ممکن است راه را برای گسترش و پیشرفت پایدار در این صنعت هموار کند.

قانون‌گذاران ایالات متحده لایحه‌ای را برای تعلیق موقت سقف بدهی ارائه کرده‌اند که به دولت امکان می‌دهد پول قرض کند و به مدت دو سال به تعهدات مالی خود عمل کند. انتظار می‌رود این لایحه که در نتیجه مذاکراتی که با جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا و کوین مک‌کارتی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا انجام شد، بدون افزایش مالیات بر شرکت‌ها و افراد با درآمد بالا تصویب شود.

مالیات استخراج بیت کوین، دیگر وجود ندارد؟

در نتیجه توافق بایدن و جمهوری خواهان ارشد برای جلوگیری از عدم پرداخت بدهی ایالات متحده، به نظر می‌رسد پیشنهاد کاخ سفید برای وضع مالیات‌های سنگین بر بخش استخراج بیت کوین بی‌نتیجه مانده است.

دیویدسون روز یکشنبه اعلام کرد که علیرغم اینکه کاخ سفید هیچ به روز رسانی جدیدی در مورد ایده مالیاتی ارائه نکرده است، مالیات بر ماینینگ اجرایی نخواهد شد.

دیویدسون، در توییتی اعلام کرد که یکی از موفقیت‌های به دست آمده، جلوگیری از مالیات‌های پیشنهادی بر کریپتو بود.

30 درصد مالیات هنوز بالاست

مفهوم اجرای مالیات بر انرژی برای استخراج دارایی دیجیتال در ابتدا در مارس سال جاری معرفی شد. مالیات DAME برای هر دو شبکه اثبات کار (PoW) مانند بیت کوین و شبکه‌های اثبات سهام (PoS) مانند اتریوم اعمال می‌شود، بدون توجه به تفاوت‌های اساسی در سطوح مصرف انرژی.

دولت بایدن اعلام کرد که برای کاهش آسیب‌های زیست‌محیطی و اجتماعی ناشی از فعالیت‌های استخراج کریپتو، مالیات 30 درصدی بر شرکت‌های استخراج ارز دیجیتال ضروری است و اگر این لایحه موفق شود، این مالیات اعمال می‌شود.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥