شبکه لایه دوم آربیتروم زمان ایردراپ توکن خود را اعلام کرد!

راه حل لایه 2 اتریوم یعنی شبکه Arbitrum قرار است توکن‌های ARB را در 23 مارس به اعضای انجمن خود توزیع کند.

بنیاد آربیتروم در بیانیه‌ای در 16 مارس گفت که راه حل L2 به یک سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) تبدیل می‌شود که توکن ARB بر آن حاکم است. این بدان معناست که دارندگان ARB مجاز خواهند بود تصمیماتی اتخاذ کنند که بر عملکرد و اداره اکوسیستم آربیتروم تاثیر بگذارد.

توکن $ARB تمرکززدایی شبکه Arbirum را تسهیل می‌کند و توزیع رایگان $ARB توکن حاکمیت را در دست کاربرانی قرار می‌دهد که فعالانه در اکوسیستم Arbitrum شرکت می‌کنند.

توکن ARB

توکن ARB مجموع عرضه در گردش 10 میلیارد دارد. توسعه دهندگان گفتند که جامعه 56 درصد از این عرضه را در اختیار دارد. طبق یک پست در وبسایت مدیوم، 12.75 درصد آن به کیف پول‌های شخصی و DAO هایی که در اکوسیستم در 23 مارس کار می‌کنند، ریخته می‌شود.

arbitrum airdrop distribution

ایردراپ بر اساس اسنپ شات 26 فوریه گرفته شده توسط توسعه دهندگان به اشتراک گذاشته خواهد شد.

توسعه دهندگان نوشتند که فرآیند مدیریت DAO در خود Arbitrum اجرا می‌شود، به این معنی که رای DAO در مورد اقدامات زنجیره‌ای به طور همزمان اعمال می‌شود. برای کاهش تصمیمات عجولانه، رأی گیری حداقل 21 روز طول می‌کشد.

در همین حال، بنیاد آربیتروم شورایی متشکل از 12 نفر از نمایندگان جامعه را تشکیل داده است که وظیفه دارند امنیت زنجیره را تضمین کنند و در صورت آسیب‌پذیری امنیتی اقدام کنند.

استیون گلدفدر، مدیر عامل Offchain Labs، توسعه‌دهنده آربیتروم، گفت که معرفی شورای امنیت و سایر ویژگی‌ها نشان می‌دهد که این پروژه می‌خواهد در خط مقدم یک سیستم مالی غیرمتمرکز قرار گیرد.

Arbitrum شبکه L2 غالب در اتریوم است. این راه حل مقیاس پذیر بیش از 55٪ از ارزش کل دارایی‌های قفل شده در بازار لایه2 را در اختیار دارد. علاوه بر این، این پروژه اخیرا مورد توجه قرار گرفته است و تراکنش‌های بیشتری نسبت به شبکه اصلی اتریوم را پردازش می‌کند.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.