ایردراپ

ایردراپ لیر زیرو (LayerZero) و آموزش دریافت رایگان توکن ZRO

ایردراپ

مطالعه در 9 دقیقه

در چند ماه اخیر و بعد از عرضه ایردراپ آربیتروم به بازار، تب و تاب ایردراپ‌ها و پیش فروش توکن‌ها به شدت داغ شده است و بسیاری از کاربران نگران این مساله هستند که از این موقعیت کسب درآمد رایگان جا بمانند. پروتکل LayerZero یکی دیگر از شبکه‌هایی است که به احتمال خیلی زیاد در آینده نزدیک در مورد ایردراپ لیر زیرو با ارز دیجیتال ZRO خواهید شنید.

محققان و کارشناسان حوزه کریپتوکارنسی بیان می‌کنند که به احتمال زیاد ایردراپ پروتکل LayerZero به‌زودی در این شبکه توسعه پیدا می‌کند و به بازار عرضه خواهد شود. اگرچه تیم لیرزیرو اطلاعیه رسمی برای تایید این گفته‌ها و اخبار صادر نکرده است، اما این تیم حداقل 173.3 میلیون دلار بودجه و سرمایه خالص دارند که احتمالاً باعث توسعه یک توکن جدید به نام ZRO می‌شود و منجر به اهدا ایردراپ برای جذب کاربران این پلتفرم خواهد شد.

ما در مقاله راهنمای دریافت ایردراپ لایر زیرو به کاربران مجموعه ایران بروکر به بررسی مهمترین نکات برای دریافت رایگان ایردراپ ZRO خواهیم پرداخت. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا قدمی مهم و اساسی برای واجد شرایط شدن در ایردراپ پروتکل لیر زیرو برداریم.

آموزش گام به گام دریافت ایردراپ لایر زیرو (LayerZero)

ایردراپ‌های ارز دیجیتال اغلب با یکدیگر رقابت زیادی دارند. کاربران باید برای افزایش شانس دریافت ایردراپ، معیارهای واجد شرایط بودن سازمان یا شرکت‌های ارائه‌دهنده ایردراپ را بدانند. موضوعی که در مورد لیرزیرو باید به آن توجه داشته باشیم، این است که این پلتفرم هنوز شرایط دقیقی برای دریافت ایردراپ را توضیح نداده است؛ و هنوز ارائه ایردارپ از طرف این شبکه در شک و شبهه باقی مانده است ولی زمانی که ایردراپ آن تایید شود قطعا بسیار ارزشمند خواهد بود.

با توجه به سایر رویدادهای پیشرو در حوزه ایردراپ، قوانین و استانداردهای خاصی وجود دارد که LayerZero از آن‌ها برای ارزیابی دریافت‌کنندگان مناسب استفاده می‌کند. در ادامه مقاله معیارهای واجد شرایط بودن ایردراپ لیر زیرو را بررسی خواهیم کرد.

1. توکن‌های خود را بریج (Bridge) کنید

یکی از راه‌های واجد شرایط بودن کاربران برای دریافت هر ایردراپی، استفاده از شبکه تستی پلتفرم مورد نظر است. پروتکل لایر زیرو برای اتصال چندین بلاکچین به صورت ایمن و آسان طراحی شده است. بنابراین، پل یا بریج زدن را می‌توان به‌عنوان کار اصلی آن در نظر گرفت. اگر از این پلتفرم برای پل زدن توکن‌های خود از یک بلاک چین به بلاکچین دیگر استفاده می‌کنید، تیم پروتکل لیر زیرو به احتمال خیلی زیاد شما را واجد شرایط ایردراپ خواهد دانست.

LayerZero از پلتفرم‌هایی با برنامه‌های متعدد پشتیبانی می‌کند. در زیر پلتفرم‌های مهم و پیشرویی که باید هنگام پل زدن دارایی‌های خود در نظر بگیرید، بیان شده است.

لیکوئید سواپ یا LiquidSwap

بازار ساز خودکار لیکوئید سواپ با LayerZero همکاری کرد تا پلی ایجاد کند که توکن‌های APTOS (APT) را به چندین بلاکچین منتقل کند. APT توکن بومی Aptos است، شبکه‌ای که لیکوئید سواپ را پشتیبانی می‌کند.

از طریق لیکوئید سواپ، می‌توانید ارزهای دیجیتال را از هر بلاک‌چین ماشین مجازی اتریوم، به شبکه Aptos متصل کنید. برای شروع پل زدن، به قسمت بریج در لیکوئید سواپ مراجعه کنید و حداقل 200 دلار توکن در این شبکه انتقال دهید تا شانس واجد شرایط بودن ایردراپ پروتکل LayerZero خود را به بیشترین سطح افزایش دهید.

ایردراپ پروتکل LayerZero
بریج در لیکوئید سواپ

استارگیت فایننس (StarGate Finance)

یکی دیگر از گزینه‌های محبوب پل زدن لیر زیرو برای دریافت ایردراپ رایگان، پلتفرم استارگیت است. این پلتفرم انتقال دارایی اُمنی چین را امکان‌پذیر می‌کند و از استیکینگ و ییلد فارمینگ پشتیبانی می‌کند. با استفاده از پل استارگیت، می‌توانید به سرعت دارایی‌ها را از یک بلاکچین به بلاک چین دیگر بدون تعویض یا دخالت دستی، به بلاک‌چین مقصد انتقال دهید.

ایردراپ پروتکل LayerZero
بریج کردن در استارگیت فایننس

2. توکن‌ها را در LayerZero Dapps معامله کنید

علاوه بر پل زدن توکن‌ها، استراتژی دیگری که شما را برای دریافت ایردراپ پروتکل لایر زیرو واجد شرایط می‌کند این است که ارزهای دیجیتال خود را در dApps پشتیبانی شده توسط لیر زیرو، معامله کنید. در ادامه مقاله چند برنامه مالی غیرمتمرکز (DeFi) وجود دارد که به شما در این امر کمک می‌کند.

ایردراپ پروتکل LayerZero
اکوسیستم لایر زیرو

ریج ترید (Rage Trade)

Rage Trade یک پلتفرم افزایش نقدینگی است که به کاربران اجازه می‌دهد موقعیت‌هایی را برای اتریوم با حداقل اهرم 5 برابری باز کنند. این ارائه‌دهنده نقدینگی امکان تامین نقدینگی USDC، سپرده‌های GLP در خزانه‌ها، فارمینگ سودآور استیبل کوین و نقدینگی بازیافتی آمنی چین (Omni-Chain) را، تسهیل می‌کند.

ایردراپ پروتکل LayerZero
پروتکل Rage Trade

Radiant Capital

Radiant Capital با ارز دیجیتال اختصاصی RDNT یک پروتکل وام‌دهی غیرمتمرکز است. کاربران می‌توانند کریپتوکارنسی‌های خود را برای بازدهی درصدی خاص به صورت سالانه (APY) استیک کرده یا وام بگیرند. RDNT یک پلتفرم مناسب برای سرمایه‌گذارانی است که می‌خواهند سبد سهام خود را از طریق بلاکچین آربیتروم رشد دهند.

ایردراپ پروتکل LayerZero
پروتکل Radiant Capital

3. در استارگیت فایننس استیکینگ کنید یا رای دهید

استفاده از حق رای در استارگیت می‌تواند واجد شرایط بودن برای ایردراپ پروتکل لایر زیرو را به همراه داشته باشد. برای این‌که بتوانید در این پلتفرم رای دهید، باید ارز دیجیتال استارگیت فایننس با نماد STG را استیک کنید. در پایین یک راهنمای مختصر در مورد چگونگی دستیابی به هر دوی این موارد وجود دارد.

  1. برای خرید توکن STG می‌توانید از صرافی‌های بررسی شده در ایران بروکر مانند بیت24، کوکوین، بیت فینکس و موارد دیگر استفاده کنید.
  2. دسترسی به صفحه استیکینگ استارگیت فایننس
  3. توکن‌های خود را برای قدرت بیشتر در رای دادن، در پلتفرم استیکینگ کنید.
  4. به‌طور مرتب از طریق داشبورد پیشنهادی STG DAO، به پیشنهادات پروژه رأی دهید، و سعی کنید عضوی فعال در جامعه آن باشید.
ایردراپ پروتکل LayerZero
در پروتکل مالی Stargate استیکینگ کنید و رای دهید.

4. از اپتوس بریج برای دریافت ایردراپ لایر زیرو استفاده کنید.

استفاده از بریج اپتوس نیز یکی از روش‌های قابل توجه برای افزایش شانس دریافت ایردراپ لیر زیرو است. Aptos Bridge، به کاربران خود اجازه می‌دهد تا توکن‌ها را در چندین بلاکچین با سهولت و امنیت به ارز دیجیتال ULN تبدیل کنند.

برای پل زدن در اپتوس به حداقل مبلغ 0.01 دلار نیاز است. با این حال، سعی کنید حداقل 10 تا 100 دلار را برای شانس بیشتر در واجد شرایط بودن ایردراپ لیر زیرو قرار دهید. همچنین از بلاکچین‌های کم هزینه مانند پالیگان و آربیتروم برای حفظ حاشیه سود استفاده کنید.

ایردراپ پروتکل LayerZero
استفاده از اپتوس بریج برای بریج کردن توکن‌ها

لایر زیرو (LayerZero) چیست؟

لیر زیرو یا لایر زیرو یک پلتفرم Ominchain است که انتقال دارایی‌های دیجیتال از یک شبکه به شبکه دیگر را تسهیل می‌کند. برخلاف باور و تصور عموم، لیر زیرو یک بلاکچین نیست . در واقع لایر زیرو یک پروتکل ارتباطی است که می‌تواند به هر زبانی نوشته شود و در هر قرارداد هوشمند بلاک‌چین لایه 1 یا لایه 2 قرار داده شود.

در یک راه‌اندازی معمولی، لایر زیرو به‌عنوان پل بین دو عملیات در شبکه‌های مختلف عمل می‌کند. با این حال، پروتکل لیرزیرو با پل بین بلاکچینی معمولی متفاوت است. این پروتکل از فناوری Ultra Light Node (ULN) استفاده می‌کند تا اطمینان حاصل کند که انتقال‌ها در آن امن‌تر، سریع‌تر و ارزان‌تر از پل‌های معمولی و دیگر رقبای لایرزیرو است. این امر آن را به گزینه‌ای محبوب برای ارائه خدمات همکاری در چندین شبکه تبدیل می‌کند.

ایردراپ لایر زیرو در توییتر لو رفت

در عکسی که 5 می 2023 توسط توسعه دهندگان پروژه لیر زیرو در توییتر منتشر شد، مشخص شد که این تیم احتمالا به زودی برنامه‌هایی برای ایردراپ دارد. در تصویر وایت بُردی که پشت سر افراد وجود دارد، کلمه airdrop به وضوح قابل مشاهده است. پس می‌توان امیدوار بود که به‌زودی ایردراپ این پروژه منتشر شود. این تصویر را می‌توانید در لینک توییتر پروژه لایر زیرو مشاهده کنید.

تصویر لو رفته از ایردراپ لایر زیرو یا لیر زیرو (LayerZero)

آن‌چه در راهنمای دریافت ایردراپ لیر زیرو خواندیم:

ایردراپ لایر زیرو آینده پل‌های بین بلاک‌چینی است. این پروتکل Omnichain به کاربران این امکان را می‌دهد که دارایی‌ها را در چندین شبکه با امنیت و کارآمدی بالا و حداقل هزینه، انتقال دهند. فراتر از این، فرصتی را برای dApps فراهم می‌کند تا خدمات خود را در زنجیره‌های EVM و غیر EVM گسترش دهند و به توسعه‌دهندگان بلاک‌چین، زمان بیشتری برای آزمایش و استقرار برنامه‌ها می‌دهد. لایر زیرو را می‌توان به‌عنوان یکی از تغییرات قابل توجه در دنیای بلاکچین معرفی کرد به همین دلیل انتظار اینکه توکن آن ارزشمند شود، وجود دارد. اگر شما هم به اندازه کافی برای دریافت ایردراپ رایگان لایر زیرو تلاش کنید، شاید بتوانید شانس دریافت آن را داشته باشید.

آیا لایر زیرو توکنی برای ارائه دارد؟

لیر زیرو به احتمال زیاد یک توکن در آینده خواهد داشت؛ از جمله: سرمایه‌گذارانی مانند آلامدا ریسرچ و Andreessen Horowitz حدود 173.3 میلیون دلار برای تامین مالی پروژه LayerZero سرمایه‌گذاری کرده‌اند. چنین مبلغ قابل توجهی نشان‌دهنده عرضه توکن ZRO در آینده است.

پروتکل لایر زیرو چند توکن عرضه خواهد کرد؟

گفتن ارزش دقیق ایردراپ لایر زیرو سخت است؛ زیرا پروتکل هنوز ارز خود را ایجاد نکرده است. این بدان معنا است که هیچ توکنومیکی برای استفاده در حال حاضر وجود ندارد. با این حال، با توجه به پتانسیل رشدی که این پلتفرم دارد، لایر زیرو می‌خواهد تا حد امکان کاربران را جذب کند. این به یک پیشنهاد ایردراپ بسیار با ارزش برای کاربران وایت لیست خواهد بود.

آیا لیر زیرو توکنی برای ایردراپ خواهد داشت؟

هنگامی که لایر زیرو توکن ZRO خود را راه‌اندازی کند، احتمالا یک ایردراپ وجود خواهد داشت. ایردراپ را به کاربران پلتفرم پاداش می‌دهد و توکن جدید ایجاد شده را به بازار عرضه خواهد کرد تا جامعه طرفداران خود را افزایش دهد.

دیدگاه خود را درباره این مطلب بنویسید(0نظر)

امتیاز شما:

از 5

( )

امتیازی ثبت نشده

نظر خود را بنویسید