امتیاز شما به این صرافی:

امتیاز ایران بروکر:
3/10
تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();

معرفی و بررسی صرافی صرافکس | Sarrafex

همه چیز در مورد صرافی صرافکس | قبل از ثبت نام حتما بخوانید!

صرافی‌های ارز دیجیتال محلی برای خرید و فروش انواع رمزارزها برای کاربران است تا افراد بتوانند با ارزهای فیات و رایج خود، دارایی‌های رمزارزی مختلف را خریداری کنندو یکی از پلتفرم‌های تازه تاسیس ایرانی در این زمینه، صرافکس نام دارد که در این مقاله به نقد و بررسی آن خواهیم پرداخت.

نام صرافی

صرافکس | Sarrafex

امنیت

متوسط

امتیاز کاربران

0
(0)

نوع صرافی

ایرانی

سال تأسیس

1399

سال ثبت دامنه

2022

دفتر مرکزی

تهران

ایمیل

تلفن

02122183020

تعداد توکن‌ها

بیش از 200

کارمزد معاملات

حداکثر 0.2 درصد

راه‌های پشتیبانی

چت آنلاین, تلفنی

پشتیبانی ۲۴ ساعته

اپلیکیشن اختصاصی

پشتیبان تلگرام

کانال رسمی تلگرام

امکان معامله بدون احراز هویت

امکان ترید در بازار معاملاتی (P2P)

نگهداری دارایی در صرافی

افشای ریسک: مسئولیت انتخاب صرافی و مشکلات احتمالی آن و سود و ضرر افراد به عهده خود آنان است و «ایران بروکر» در این‌باره مسئولیتی ندارد.

تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();
فهرست مطالب

صرافی ارز دیجیتال صرافکس یکی از پلتفرم‌های داخلی ارائه دهنده خدمات هخرید و فروش ارز دیجیتال برای کاربران ایرانی است. بسیاری از کاربران فعال در این زمینه به دلیل تحریم‌های موجود علیه کاربران ایرانی امکان فعالیت در صرافی‌های خارجی را نداشته و به معامله در پلتفرم‌های ایرانی رو آورده‌اند. صرافکس یک پلتفرم دارای بازار معاملاتی است که در ادامه بیشتر با خدمات و ظاهر این بستر آشنا خواهیم شد.

صرافکس

اعتبار و سابقه فعالیت صرافکس

اعتبار صرافی‌های ارز دیجیتال یکی از مسائل مهم در بازار ارزهای دیجیتال است. با توجه به رشد سریع این بازار و حجم بالای معاملات انجام شده در آن، مسئولیت اصلی صرافی‌های ارز دیجیتال جمع‌آوری، نگهداری و مدیریت اطلاعات مالی کاربران است. همچنین، اعتماد کاربران به صرافی‌های ارز دیجیتال بسیار مهم است، زیرا از آن‌ها برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال استفاده می‌شود. 

صرافی ارز دیجیتال صرافکس در سال 1399 تاسیس شده است. صرافکس یک پلتفرم تازه تاسیس به شمار می‌رود. با این وجود، صرافکس تا کنون مشکلات خاصی از قبیل کلاهبرداری، هک و یا پولشویی برای کاربران خود نداشته است و هم‌اکنون (28 اردیبهشت 1402) در حال فعالیت و ارائه خدمات به کاربران خود است.

بر اساس داده‌های دریافتی از سایت Similarweb، سایت این صرافی به طور متوسط ماهیانه 13 هزار بازدید کننده دارد. نکته قابل توجه در مورد این آمار، افزایش بازدید این صرافی طی ماه‌های اخیر است. لازم به ذکر است این میزان بازدید برای یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی مناسب نمی‌باشد. دامنه این سایت نیز در سال 2022 تاسیس شده است.

sarrafex in similarweb

اعتبارسنجی یک صرافی بایستی بر اساس اطلاعات و نظرات کاربران انجام شود اما کاربران باید به این نکته توجه داشته باشند که در این موضوع ارائه نظر قطعی و دائمی برای اعتبار یک صرافی مناسب نمی‌باشد. دلیل اصلی این موضوع نوسانات و اتفاقات بازار کریپتوکارنسی است که ممکن است هر پلتفرم مالی را تحت تاثیر خود قرار داده و موجب به مشکل خوردن صرافی‌های مختلف شود. در نتیجه اعتبار هیچ صرافی قطعی و دائمی نبوده و نخواهد بود.

ثبت نام و احراز هویت در صرافی صرافکس

احراز هویت در صرافی‌های ارز دیجیتال یکی از مهم‌ترین مسائلی است که باید در نظر گرفته شود. به صورت کلی، احراز هویت به معنای تأیید هویت و شناسایی کاربران است که برای پیشگیری از فعالیت‌های غیرقانونی انجام می‌شود. در صرافی‌های ارز دیجیتال، احراز هویت شامل تأیید اطلاعات شخصی و ارسال مدارک شناسایی مثل کارت ملی، پاسپورت و صورت حساب بانکی است. بعضی از صرافی‌ها برای احراز هویت، روش‌های دیگری مانند تأیید شماره تلفن هم استفاده می‌کنند. احراز هویت به عنوان یکی از مباحث مهم در امنیت سیستم، در صرافی‌های ارز دیجیتال جهت حفاظت از کاربران و جلوگیری از انجام فعالیت‌های غیرقانونی مانند پول‌شویی و .تروریسم مالی بسیار حائز اهمیت است

فعالیت و استفاده از خدمات و امکانات پلتفرم صرافکس منوط و مشروط به تکمیل فرایندهای احراز هویتی است و خرید و فروش در این صرافی بدون احراز هویت برای کاربران امکان‌پذیر نمی‌باشد.

کارمزد معاملات در صرافکس

صرافی‌های ارز دیجیتال به عنوان پلتفرم‌های تبادل ارزهای دیجیتال بین کاربران، درآمد خود را از طریق کارمزد دریافت می‌کنند. کارمزد در این صورت به عنوان هزینه ای برای استفاده از خدمات صرافی توسط کاربران محاسبه می‌شود. کارمزد معمولاً بر حسب درصدی از مبلغ تراکنش یا بر حسب مبلغ ثابت برای هر تراکنش محاسبه می‌شود و می‌تواند برای هر صرافی متفاوت باشد.

fees i

کارمزد معاملات در صرافی صرافکس بر اساس حجم معاملات کاربران در 30 روز اخیر محاسبه می‌شود. حداکثر کارمزد دریافتی در این پلتفرم 0.02 درصد است. این میزان در مقایسه با صرافی‌های هم‌رده ایرانی کمی بالا است.

خدمات و امکانات صرافی صرافکس

صرافی‌های ارز دیجیتال یکی از اصلی‌ترین پلتفرم‌های مربوط ارائه خدمات مرتبط با بلاکچین و ارزهای دیجیتال هستند. در این صرافی‌ها، کاربران می‌توانند ارزهای دیجیتال خود را خرید و فروش کنند. این خدمات معمولاً برای تمامی ارزهای موجود در بازار عمل می‌کنند و به کاربران امکان مبادله آسان و فوری ارزهای دیجیتال را می‌دهند. همچنین، صرافی‌های ارز دیجیتال به کاربران امکان انتقال سریع و آسان ارزهای دیجیتال را نیز می‌دهند. علاوه بر این موارد، این خدمات نقش مهمی در جذب کاربران جدید را ایفا می‌کند.

market

صرافی ارز دیجیتال صرافکس دارای بازار معاملاتی است و محیط حرفه‌ای و کاربرپسندی را برای کاربران خود فراهم کرده است. مشتریان در این بخش می‌توانند با استفاده از امکانات سفارش‌گذاری مانند حد سود و ضرر به معامل و خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال بپردازند. تنوع رمزارزی در این صرافی نیز نمره مناسبی را دریافت کرده و می‌تواند نیاز طیف وسیعی از کاربران را به درستی برآورده کند.

بخش دیگری در این صرافی به نام تبدیل وجود دارد تا کاربرانی که علاقه‌ای به فعالیت در بازار معاملاتی ندارد در این بخش به فعالیت بپردازند. معامله در این بخش زمان کمتری از کاربران می‌گیرد و نیازی به سفارش‌گذاری نمی‌باشد. همچنین وجود کیف پول اختصاصی نگرانی کاربران برای نگهداری دارایی‌های خریداری شده را از بین می‌برد تا بعد از خرید، نیازی به انتقال به کیف پول دیگری نباشد.

پشتیبانی صرافی صرافکس

یکی از مهم‌ترین عوامل در صرافی‌های ارز دیجیتال، پشتیبانی است. بدون یک پشتیبانی مناسب، کاربران نمی‌توانند اعتماد کافی به صرافی داشته باشند و در نتیجه ممکن است در صرافی مورد نظر به فعالیت نپردازند. یک پشتیبانی خوب به کاربران اطمینان می‌دهد که در صورت بروز مشکلات، می‌توانند با یک فرد واقعی ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را حل کنند. همچنین، یک پشتیبانی خوب می‌تواند به کاربران کمک کند تا بهتر با صرافی آشنا شوند و از خدمات آن بهره ببرند. علاوه بر این، یک پشتیبانی خوب می‌تواند به صرافی کمک کند تا رضایت کاربران را افزایش دهد و به افزایش ترافیک و در نتیجه به افزایش سودآوری کمک کند. با توجه به اینکه بازار ارز دیجیتال همواره در حال تغییر و رشد است، یک پشتیبانی قوی می‌تواند به صرافی کمک کند تا با تغییرات بازار سازگار شود و نسبت به رقبای خود مزیت رقابتی داشته باشد. به عبارت دیگر، پشتیبانی در صرافی‌های ارز دیجیتال بخشی مهم از تجربه کاربری کاربران است و در نهایت می‌تواند به موفقیت صرافی کمک کند.

صرافی ارز دیجیتال صرافکس از طریق تماس تلفنی و چت آنلاین پاسخگوی سوالات و مشکلات کاربران خود است.

طبق ارتباط کارشناس ایران بروکر با پشتیبانی آنلاین این صرافی، سرعت پاسخگویی پشتیبان نمره قابل قبولی را دریافت می‌کند.

اپلیکیشن صرافی صرافکس

صرافی ارز دیجیتال صرافکس در جهت سهولت و افزایش کیفیت معاملات کاربران، اپلیکیشن خود در سیستم عامل اندروید را منتشر کرده است. شما می‌توانید این اپلیکیشن را از طریق سایت اصلی صرافی و یا لینک زیر دانلود کنید.

سخن پایانی

با توجه به درخواست کاربران، در این مقاله صرافی صرافکس برای شما عزیزان مورد بررسی قرار گرفت. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

صرافی ارز دیجیتال صرافکس با دارا بودن بازار معاملاتی و پشتیبانی مناسب می‌تواند نیاز طیف وسیعی از کاربران را برآورده کند. کاربران عزیز باید با توجه به نیازهای خود یک صرافی ارز دیجیتال مناسب را برای معاملات خود انتخاب کنند.

پرسش‌های متداول

صرافی ارز دیجیتال صرافکس از سال ۱۳۹۹ فعالیت خود را آغاز کرده است. تاکنون (28 اردیبهشت 1402) هیچ گزارشی از پولشویی، هک و یا کلاهبرداری این پلتفرم منتشر نشده است.

خیر، فعالیت در صرافکس نیاز به تکمیل احراز هویت دارد.

مزایا

معایب

نظر شما درباره‌ی صرافی صرافکس | Sarrafex چیست؟

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کوکوین
کوینکس
نوبیتکس
بینگ ایکس
اکسیر
والکس

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.