امتیاز شما به این صرافی:

امتیاز ایران بروکر:
2.5/10
تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

معرفی و بررسی صرافی همتا پی | Hamtapay

همه چیز در مورد صرافی همتا پی | حتما قبل از ثبت نام بخوانید!

صرافی همتا پی یکی از پلتفرم‌های ایرانی است که از سال 1398 تاسیس شده و برای معامله‌گران خود بستری برای خرید و فروش برخی رمزارزهای محبوب را فراهم کرده است.

نام صرافی

همتا پی | Hamtapay

امنیت

متوسط

امتیاز کاربران

0
(0)

نوع صرافی

ایرانی

سال تأسیس

1398

سال ثبت دامنه

1398

دفتر مرکزی

مشهد

ایمیل

Info@Hamtapay.Net

تلفن

05138496301

تعداد توکن‌ها

11

کارمزد معاملات

حداکثر 0.35 درصد

راه‌های پشتیبانی

پشتیبانی ۲۴ ساعته

اپلیکیشن اختصاصی

پشتیبان تلگرام

کانال رسمی تلگرام

امکان معامله بدون احراز هویت

امکان ترید در بازار معاملاتی (P2P)

نگهداری دارایی در صرافی

افشای ریسک: مسئولیت انتخاب صرافی و مشکلات احتمالی آن و سود و ضرر افراد به عهده خود آنان است و «ایران بروکر» در این‌باره مسئولیتی ندارد.

فهرست مطالب
تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

صرافی ارزدیجیتال همتا پی یکی از پلتفرم‌های ایرانی ارائه دهنده خدمات ارز دیجیتال است که برای کاربران خود امکان معامله برخی از رمزارزهای محبوب را فراهم کرده است.

صرافی همتا پی

آیا صرافی همتاپی معتبر است؟

صرافی همتا پی از سال 1398 فعالیت خود را در حوزه رمزارزها آغاز کرده است و برای کاربران خود امکان خرید و فروش انواع رمزارزها را فراهم کرده است.

تا این لحظه هیچ شکایتی مبنی بر پولشویی، کلاهبرداری یا هک این صرافی منتشر نشده است به محض بروز کوچک‌ترین مشکل ایران بروکر شما را مطلع می‌سازد.

کارمزد معاملات در همتا پی

یکی از مهم ترین مسائلی که قبل از انتخاب یک صرافی باید توجه ویژه‌ای به آن داشته باشیم مساله کارمزد دریافتی معاملات است. همتا پی کارمزد معاملات خود را بر اساس سطوح کاربری دریافت می‌کند که به این صورت است:

fees in hamta pay

سطوح کاربری در همتاپی

شما برای استفاده از خدمات این پلتفرم و خرید و فروش در این بستر باید احراز هویت خود را تکمیل کنید. انواح سطوح احراز هویت بدین شرح است:

  • سطح پایه: اولین سطحی که کاربران تنها با ثبت نام و تایید تلفن همراه خود به آن وارد می‌شوند، سطح صفر یا پایه می‌باشد. در سطح پایه کاربر صرفا مجاز به استفاده از کیف پول‌های ارزدیجیتالی خود بصورت محدود بوده و امکان شارژ و برداشت کیف پول تومانی را نخواهد داشت. همچنین امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال نیز برای این سطح کاربری وجود ندارد. کاربران سطح پایه برای دسترسی کامل به کلیه سرویس‌های سیستم می‌بایست فرایند احراز هویت را انجام دهند.
  • سطح یک: رسیدن به این سطح کاربری منوط به انجام فرایند احراز هویت گام اول (ارسال تصویر کارت ملی و سلفی با متن) توسط کاربر و تایید آن توسط پشتیبانی همتاپی می‌باشد. محدودیت‌های سطح پایه برای کاربر سطح یک وجود نداشته و کاربر می‌تواند ضمن شارژ کیف پول تومانی خود، خرید و فروش هم انجام دهد. همچنین امکان واریز رمزارز و مبادله در بازارهای رمزارز به رمزارز و رمزارز به تومان بصورت نامحدود نیز برای کاربران این سطح وجود خواهد داشت.

سقف واریز و برداشت تومانی برای کاربران این سطح 100 میلیون تومان در 24 ساعت است. سقف برداشت رمزارز در 24 ساعت معادل 100 میلیون تومان می‌باشد. مجموع برداشت رمزارز و تومان در 24 ساعت می‌بایست کمتر از 200 میلیون تومان باشد. همچنین سقف مجموع درخواست‌های برداشت برای کاربران این سطح در 30 روز 3 میلیارد تومان است.

  • سطح دو: کاربرانی که علاوه بر تکمیل فرایند احراز هویت (قدم اول و دوم) حداقل دو ماه سابقه فعالیت در سطح یک را داشته و حجم معاملات آنها حداقل به 600 میلیون تومان رسیده باشد، می‌توانند با ارسال اسناد مربوط به تایید آدرس محل سکونت خود از طریق چت آنلاین به واحد پشتیبانی، پس از تایید اسناد در این سطح کاربری قرار بگیرند.

در این سطح امکان واریز رمزارز و مبادله در بازارهای رمزارز به رمزارز و رمزارز به تومان بصورت نامحدود نیز برای کاربران وجود خواهد داشت.

سقف واریز تومانی برای کاربران این سطح 300 میلیون تومان در 24 ساعت است. سقف برداشت رمزارز در 24 ساعت معادل 600 میلیون تومان و سقف برداشت ریالی معادل 300 میلیون تومان می‌باشد. مجموع برداشت رمزارز و تومان در 24 ساعت می‌بایست کمتر از 900 میلیون تومان باشد. همچنین سقف مجموع درخواست‌های برداشت برای کاربران این سطح در 30 روز 26 میلیارد تومان است.

  • سطح سه: کاربرانی که علاوه بر تکمیل فرایند احراز هویت (قدم اول و دوم) حداقل چهارماه سابقه فعالیت در سطح دو را داشته و حجم معاملات آنها حداقل به 1 میلیارد تومان رسیده باشد، در این سطح قرار می‌گیرند.

در این سطح امکان واریز رمزارز و مبادله در بازارهای رمزارز به رمزارز و رمزارز به تومان بصورت نامحدود نیز برای کاربران این سطح وجود خواهد داشت.

سقف واریز تومانی برای کاربران این سطح 500 میلیون تومان در 24 ساعت است. سقف برداشت رمزارز در 24 ساعت معادل 1 میلیارد تومان و سقف برداشت ریالی معادل 500 میلیون تومان می‌باشد. مجموع برداشت رمزارز و تومان در 24 ساعت می‌بایست کمتر از 1.5 میلیارد تومان باشد. همچنین سقف مجموع درخواست‌های برداشت برای کاربران این سطح در 30 روز 44 میلیارد تومان است.

  • سطح چهار: کاربرانی که علاوه بر تکمیل فرایند احراز هویت (قدم اول و دوم) حداقل شش ماه سابقه فعالیت در سطح سه را داشته و حجم معاملات آنها حداقل به 3 میلیارد تومان رسیده باشد، می‌توانند با ارسال ویدئو سلفی از طریق چت آنلاین به واحد پشتیبانی در این سطح قرار می‌گیرند.

در این سطح امکان واریز رمزارز و مبادله در بازارهای رمزارز به رمزارز و رمزارز به تومان بصورت نامحدود نیز برای کاربران این سطح وجود خواهد داشت.

سقف واریز تومانی برای کاربران این سطح 1 میلیاد تومان در 24 ساعت است. سقف برداشت رمزارز در 24 ساعت معادل 2 میلیارد تومان و سقف برداشت ریالی معادل 2 میلیارد تومان می‌باشد. مجموع برداشت رمزارز و تومان در 24 ساعت می‌بایست کمتر از 3 میلیارد تومان باشد. همچنین سقف مجموع درخواست‌های برداشت برای کاربران این سطح در 30 روز 80 میلیارد تومان است .

سطح ویژه: کاربران سطح چهار ، که به مدت 30 ماه بطور مداوم یا میانگین 30 میلیارد تومان در ماه با همتاپی کارکرده باشند می‌توانند درخواست ارتقا به سطح ویژه با امکام واریز و برداشت نامحدود را از طریق چت آنلاین ثبت نمایند.

پشتیبانی صرافی همتا پی

یکی از مهم‌ترین مواردی که در انتخاب یک صرافی باید مد نظر قرار بگیرد، مساله پشتیبانی صرافی از مشتریان خود است. برای هرکسی ممکن است حین معامله مشکلاتی پیش بیاید، به همین خاطر مساله پشتیبانی یک صرافی موضوع بسیار مهمی است زیرا نبود پشتیبانی قوی ممکن است به ضرر شما و از دست رفتن دارایی هایتان منجر شود.

صرافی همتا پی از طریق چت آنلاین 24 ساعته و پاسخگویی تلفنی پاسخگوی مشکلات کاربران خود است.

طبق تجربه شخصی کارشناس ایران بروکر، پشتیبانی آنلاین 24 ساعته این صرافی از سرعت مناسب و قابل قبولی برخوردار است.

اپلیکشن اختصاصی همتا پی

یکی از امکاناتی که هر صرافی باید برای سهولت و آسانی کاربران و معامله‌گرن خود فراهم کند، اپلیکیشن اختصاصی است. متاسفانه این صرافی از این قابلیت بهره نمی‌برد و هیچ اپلیکیشنی برای هیچ پلتفرمی ارائه نداده است.

امکانات صرافی ارز دیجیتال همتا پی

بازار معاملاتی: این صرافی از قابلیت بازار معاملاتی بهره می‌برد و با پلتفرم همتا با همتا (P2P) فعالیت می‌کند. این قابلیت باعث رعایت قوانین عرضه و تقاضا شده و کیفیت معاملات کاربران را افزایش می‌دهد.

صرافی همتا پی

امکان سفارش گذاری: همتا پی برای معامله‌گران خود امکان استفاده از سفارش‌گذاری در بازارهای مختلف خود را فراهم کرده است و کاربران می‌توانند سفارش‌های خود را با قیمت معین ثبت کنند.

بازار ریالی و دلاری: یکی دیگر از امکانات این صرافی وجود دو بازار حرفه ای و اصلی است. در بازار حرفه‌ای شما می‌توانید شبیه صرافی‌های خارجی معاملات خود را با تتر انجام دهید و قیمت‌ها به صورت اصلی است.اما در بازارهای اصلی شما برای خرید رمزارزهای مورد نظر خود نیاز به ریال دارید و معاملات با ریال انجام می‌شود.

تیم توسعه دهنده صرافی همتا پی

صرافی همتا پی در صفحه اجتماعی لینکدین دارای صفحه است و در این صفحه تعداد اعضای همتا پی 10 نفر است.

haptapay in linedin

همپنین این صرافی در توییتر و آپارات هم صفحه‌های فعال دارد اما تعداد دنبال کننده‌های زیادی ندارد.

hamtapay in twiter

hamtapay in aparat

آدرس دفتر مرکزی

در این سایت آدرس دفتر مرکزی مشهد، بلوار سجاد، ساختمان پارک ICT استان خراسان ذکر شده است. نکته قابل توجه این است که یک آدرس مربوط به دفتر در انگلستان هم ذکر شده است. طبق بررسی کارشناس ایران بروکر این آدرس یکی از دانشگاه‌های شهر شفیلد است.

برای بررسی این ادعا از پشتیبان سایت درخواست عکس کردیم که ابتدا گفته شد امکان ارسال عکس وجود ندارد.

office hamtapay

احتمالا مکان مورد نظر این آدرس در دانشگاه شفیلد است زیرا وقتی آدرسی که صرافی گفته را در گوگل مپ وارد می‌کنیم نتیجه خاصی به ما نشان نمی‌دهد.

آدرسی که خود صرافی ذکر کرده بدین شرح است:

UK Office: No.2410, The USE Complex, Western Bank st., Sheffield

uk office hamta pay

سخن پایانی

در این مقاله سعی شد تمام موارد مهم صرافی همتا پی مورد بررسی قرار بگیرد تا قبل از ثبت نام در این صرافی از معایب و مزایای آن به طور دقیق آگاه شوید.

تریدرهای با تجربه این نکته را می دانند که انتخاب یک صرافی مطمئن برای انجام معامله و خرید و فروش ارزهای دیجیتالی، مهمترین مسئله ای است که باید به آن توجه کنند. از این رو بهترین صرافی را انتخاب کرده و از طریق آن معامله انجام می دهند. اما افراد تازه وارد لازم دارند که ابتدا با صرافی های معتبر آشنا شده و سپس یکی از این صرافی ها را برای انجام معاملات خود انتخاب کنند. 

امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. تیم ایران بروکر همواره سعی کرده تا بررسی‌های خود را با دقت هرچه بیشتر و صداقت کامل انجام دهد، تا هموطنان عزیز بتوانند صرافی خود را با اطمینان بیشتر و دغدغه کمتری انتخاب کنند.

همچنین میتوانید از طریق صفحه صرافی‌های ارز دیجیتال، به دیگر صرافی‌های بررسی شده توسط ایران بروکر دسترسی داشته باشید.

موفق و پرسود باشید!هم

مزایا

معایب

نظر شما درباره‌ی صرافی همتا پی | Hamtapay چیست؟

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کوکوین
کوینکس
نوبیتکس
بینگ ایکس
اکسیر
والکس

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.