امتیاز شما به این صرافی:

امتیاز ایران بروکر:
4.5/10
تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();

معرفی و بررسی صرافی اریترون | Erythron

بررسی کامل اعتبار صرافی اریترون | Erythron Exchange

صرافی اریترون یکی از صرافی های فعال در حوزه رمزارز در کشورمان است. یکی از نکات قابل توجه این صرافی متصل بودن به مارکت جهانی است. این صرافی به دو صورت فروشگاهی و همتا به همتا، خدمات مربوط به بازار ارز دیجیتال را به کاربران خود ارائه میدهد. این پلتفرم هم‌اکنون از بیش از 350 رمزارز پشتیبانی میکند.

نام صرافی

اریترون | Erythron

امنیت

متوسط

امتیاز کاربران

3.5
(4)

نوع صرافی

ایرانی

سال تأسیس

1398

سال ثبت دامنه

2020

دفتر مرکزی

اصفهان

ایمیل

support@erythron.net

تلفن

تعداد توکن‌ها

بیش از 350

کارمزد معاملات

حداکثر 0.25% درصد

راه‌های پشتیبانی

تیکت, چت آنلاین, تلفنی

پشتیبانی ۲۴ ساعته

اپلیکیشن اختصاصی

پشتیبان تلگرام

کانال رسمی تلگرام

امکان معامله بدون احراز هویت

قابل برداشت بدون احراز هویت

نامحدود به صورت رمزارز

امکان ترید در بازار معاملاتی (P2P)

نگهداری دارایی در صرافی

افشای ریسک: مسئولیت انتخاب صرافی و مشکلات احتمالی آن و سود و ضرر افراد به عهده خود آنان است و «ایران بروکر» در این‌باره مسئولیتی ندارد.

تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();
فهرست مطالب

آپدیت فروردین ۱۴۰۲:

در سال جدید و اتمام تعطیلات، کاربران زیادی مشکلاتی مانند عدم دریافت وجه خود درصورت درخواست وجه و عدم پاسخگویی و پیگیری توسط صرافی مواجه شدند. حتی برخی از کاربران پس از درخواست برداشت تا ۲۰ روز نیز موفق به دریافت وجه خود از صرافی نشده‌اند.
همچنین گزارشاتی از عدم پرداخت سود معاملات در این صرافی و عدم پاسخگویی پشتیبانی صرافی دریافت کرده‌ایم.
پیشنهاد می‌شود با مراجعه به صفحه بهترین صرافی های ارز دیجیتال پس از بررسی صرافی‌های بررسی شده، اقدام به ثبت‌نام در صرافی‌های معتبر نمایند.

اریترون یک پلتفرم ایرانی است که برای کاربران خود امکان معامله و خرید و فروش ارزهای دیجیتال را فراهم کرده است. طبق ادعای اعضای توسعه دهنده آن، صرافی اریترون به صورت مستقیم به مارکت‌های جهانی متصل است و به معامله گران خود اجازه استفاده از این قابلیت را می‌دهد.

Capture1

آیا صرافی اریترون معتبر است؟

در بررسی اعتبار یک صرافی عوامل مهمی از جمله سال تاسیس، تیم توسعه دهنده، نداشتن پرونده هک و کلاهبرداری و… نقش دارند و صرفا با بررسی ظاهری نمی‌توان در مورد اعتبار یک صرافی اظهار نظر کرد.

صرافی ارز دیجیتال اریترو از سال 1398 تاسیس شده است و در حال حاضر (24 آذر 1401) در حال فعایت و ارائه خدمات خرید و فروش انواع رمزارزها به کاربران خود است. لازم به ذکر است تا این لحظه هیچ پرونده ای مبنی بر هک و یا کلاهبرداری صرافی اریترون منتشر نشده است.

نکته ای که همواره در بررسی صرافی‌های ارز دیجیتال باید مورد بررسی قرار بگیرد این است که اعتبار هیچ صرافی دائمی نیست و حتی بزرگترین صرافی‌های دنیا هم در هنگام نوسانات شدید بازار ممکن است به مشکلاتی برخورد کنند.

بر اساس داده‌های سایت Similarweb، سایت صرافی ارز دیجیتال اریترون به طور متوسط 68 هزار بازدید کننده در ماه دارد.

erythron in similarweb

این میزان بازدید ماهانه برای یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی که از سال 1398 در حال فعالیت است، مقدار مناسب و قابل توجهی نیست.

معامله بدون احراز هویت در صرافی اریترون

شما در این بستر امکان این را دارید که بدون انجام مراحل احراز هویت، رمزارز و دارایی های دیجیتالی خود را وارد صرافی کرده و به خرید فروش آن ها بپردازید. همچنین می‌توانید به صورت نامحدود واریز و برداشت رمزارزهای خود را در این بستر داشته باشید اما توجه کنید برای برداشت ریالی نیاز به احراز هویت دارید.

سطوح کاربری مختلف در صرافی اریترون

 • پلن تریدر: در این سطح نیاز به احراز هویت وجود ندارد و کاربر میتواند به صورت نامحدود واریز رمزارز داشته باشد و اقدام به معامله در هر بازاری کند. در این سطح امکان واریز و برداشت ریالی وجود ندارد و برای هرگونه واریز یا برداشت ریالی کاربر ملزم به ارتقای سطح کاربری خود به برنزی یا بالاتر می باشد. برداشت رمزارز در این سطح تا روزانه معادل 2000 دلار مجاز می باشد.
 • پلن برنزی: در این سطح کاربر صرفا با وارد نمودن اطلاعات هویتی و اطلاعات بانکی (شماره کارت) بدون نیاز به ارسال تصویر سلفی یا فیلم میتوانداقدام به واریز و برداشت ریالی نماید . در این سطح کاربر مجاز به استفاده از کلیه خدمات اریترون خواهد بود. واریز وجه در این سطح تا سقف روزانه 15 میلیون تومان و برداشت وجه تاسقف ۱۰۰ میلیون تومان می باشد. در این سطح واریز رمزارز بدون محدودیت و برداشت رمزارز تا سقف ۱۰ هزار دلار خواهد بود.
 • پلن نقره ای: در این سطح نیاز به ارسال عکس سلفی و متن تعهد نامه می باشد. واریز وجه در این سطح تا سقف روزانه ۵۰ میلیون تومان و سقف برداشت ریالی تا ۲۰۰ میلیون تومان می باشد. واریز رمزارز بدون محدودیت و برداشت رمزارز تا سقف ۵۰۰ هزار دلار می باشد.
 • پلن طلایی: دراین سطح پس از درخواست کاربر و احراز هویت تلفن ثابت و تماس تصویری از طرف پشتیبانی کاربر مجاز به واریز و برداشت ریالی نامحدود می باشد.در این سطح واریز رمزارز بدون محدودیت و برداشت رمزارز تا سقف ۲ میلیون دلار خواهد بود.
image 2

کارمزد معاملات صرافی اریترون

از موارد قابل توجه برای بررسی یک صرافی ارز دیجیتال میزان کارمزد معاملات است. صرافی اریترون بر اساس حجم معاملات کاربران میزان کارمزد‌های متفاوتی ارائه می‌دهد که در ادامه باهم این سطوح را بررسی میکنیم.

 • کمیسیون معاملات بازار بر پایه USDT و Convert:
  حجم معاملات 30 روز گذشته کمتر از 100 دلار، 0.20% کارمزد
  حجم معاملات 30 روز گذشته بین 1000 تا 2000 دلار، 0.18% کارمزد
  حجم معاملات 30 روز گذشته بین 2000 تا 4000 دلار، 0.15% کارمزد
  حجم معاملات 30 روز گذشته بیشتر از 4000 دلار، 0.10% کارمزد
 • کمیسیون معاملات بر اساس تومان:
  کمتر از 20 میلیون تومان، 0.25% کارمزد
  بین 20 تا 50 میلیون تومان، 0.20% کارمزد
  بین 50 تا 100 میلیون تومان، 0.15% کارمزد
  بیشتر از 100 میلیون تومان، 0.10% کارمزد

امکانات و خدمات صرافی اریترون

با گذشت زمان و افزایش محبوبیت قابل توجه معاملات حوزه کریپتوکارنسی، به مرور زمان انتظار کاربران از صرافی‌های ارز دیجیتال هم بالاتر رفته و معامله‌گران به سمت پلتفرم‌هایی می‌روند که سطح خدمات بهتر و پیشرفته تری را در اختیار آن‌ها می‌گذارند.

در حال حاضر تعداد زیادی از صرافی‌های ایرانی با پلتفرم فروشگاهی (OTC) فعالیت می‌کنند فاقد بازار معاملاتی هستند. اما صرافی اریترون برای کاربران خود هر دو مورد را فراهم کرده است تا بستری مناسب برای مشتریان مبتدی و حرفه ای داشته باشد.

market erythron

در قسمت بازار معانلاتی پیشرفته، مبدا معاملات رمزارز تتر (USDT) است و کاربران برای فعالیت و خرید و فروش در این قسمت بایستی ابتدا تتر تهیه کنند. لازم به ذکر است در این بخش تمامی قیمت‌ها به دلار است و قیمت ارزهای مختلف با ریال نمایش داده نمی‌شود.

در این قسمت همانند صرافی‌های بزرگ بین المللی امکان سفارش گذاری برای کاربران وجود دارد. این قابلیت برای معامله‌گران حرفه ای کاربرد زیادی دارند و کاربران می‌توانند اعداد مورد نظر خود برای خرید، فروش، حد سود و یا ضرر را وارد سامانه معاملاتی صرافی اریترون کنند تا در صورت رسیدن قیمت به عدد مورد نظر، سفارش به طور خودکار انجام شود.

صرافی ارز دیجیتال اریترون علاوه بر بخش بازار معاملاتی پیشرفته، دارای یک بخش به نام صرافی ساده است. خرید و فروش و معامله در این بخش نیاز به تهیه تتر و سفارش گذاری ندارد و مناسب کاربران مبتدی تر است تا بدون نیاز به سفارش گذاری معاملات خود را انجام دهند.

convert in erythron

البته ممکن است در نوسانات شدید بازار اختلاف قیمت خرید از کاربران و فروش به آنان مقداری زیاد شود. لذا کاربران به این مورد توجه لازم و کافی را داشته باشند.

شما در این بستر می‌توانید به خرید و فروش بیش از 350 رمزارز مختلف بپردازید و آن‌ها را معامله کنید که تعداد قابل قبولی است.

آیا صرافی اریترون ایمن است؟

یکی از مواردی که برای همه کاربران اعم از مبتدی و حرفه ای از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، بحث امنیت صرافی مورد نظر است. یک صرافی ایمن باید سیاست‌های امنیتی مناسبی را برای کاربران خود فراهم کند و باید بستر مناسبی برای نگهداری دارایی و اطلاعات شخصی کاربران فراهم کند.

صرافی اریترون در تلاش است با بروز نگه داشتن سیاست‌ای امنیتی خود، خیال کاربران را از موضوع محافظت از دارایی و اطلاعات آنان راحت کند. این صرافی دارای تایید دو مرحله ای گوگل، تایید دو مرحله ای پیامک، ایمیل، شماره تلفن و… است.

همچنین یکی از سیاست‌های امنیتی این صرافی که در کمتر صرافی ایرانی به چشم می‌خورد، رمز تریدر است. با تنظیم کردن این رمز ایمنی کاربران در معاملات افزایش می‌یابد و لازم است قبل از هر معامله این رمز وارد شود.

ثبت نام و احراز هویت در صرافی اریترون

برای دسترسی به امکانات کامل‌تر و برداشت ریالی نیاز به احراز هویت دارید.

برای شروع این فرایند روی گزینه ثبت نام حساب کاربری کلیک کنید.

صرافی اریترون

در مرحله بعد شماره موبایل یا ایمیل خود را جهت ارسال کد وارد کنید.

image

کد ارسال شده به شماره موبایل یا ایمیل خود را در بخش مربوط وارد کنید.

Capture 1

بعد از وارد کردن کد مربوط شما وارد حساب کاربری خود میشوید.

33

جهت تکمیل مراحل احراز هویت روی بخش حساب کاربری کلیک کنید تا وارد صفحه زیر شوید.

در این بخش اطلاعات خواسته شده را با دقت وارد کرده و روی ارسال کد و ذخیره کلیک کنید.

32

سپس کد ارسال شده را در بخش مربوطه وارد کنید.

36 1

تبریک میگوییم! حساب کاربری شما در صرافی اریترون تایید شد.

156

اپلیکشن اندروید صرافی اریترون

یک مورد دیگری که در سایت صرافی اصلا به آن هیچ اشاره ای نشده است، اپلیکشن اندروید است. این پلتفرم دارای اپلیکشن اندروید است.
لینک دانلود اپلیکیشن در کافه بازار

راه‌های ارتباطی با صرافی اریترون

آدرس و تلفن

 • دفتر مرکزی: اصفهان خیابان شیخ صدوق جنوبی بن بست افشین پلاک ۵۹۷
 • دفتر فنی : تهران بالاتر از میدان ونک برج کیان طبقه ۱۵
 • دفتر مشهد : مشهد چهارراه ورزش برج ایلما طبقه ۳ واحد ۳۰۲

چت آنلاین و پشتیبانی

یکی از نکاتی که در مورد انتخاب صرافی حائز اهمیت است، وجود راه‌های پشتیبانی و ارتباطی با عوامل صرافی است تا در صورت بروز مشکل کاربر بتواند در کمترین زمان و سریعترین راه با کارشناسان مربوطه ارتباط برقرار کند تا مشکلات خود را رفع کند، زیرا بروز مشکل حین معاملات، می‌تواند ضرر و زیان‌های جبران ناپذیری به معامله‌گر وارد کند و همین موضوع اهمیت پشتیبانی آسان و سریع را دوچندان می‌کند.

صرافی اریترون از طریق چت آنلاین و تیکت پاسخگوی سوالات و مشتریان خود است.

طبق تجربه شخصی ارتباط با پشتیبانی این صرافی، از سرعت و ادبیات خوبی برخوردار بود که نکته مثبت و قابل توجهی است.

به روزرسانی اسفند ۱۴۰۱:
باتوجه به گزارش تخلف دریافت شده و اوضاع نامناسب بازارهای مالی و ارزدیجیتال این صرافی دچار مشکلاتی مانند عدم نمایش چارت قیمتی شده است که برخی از کاربران به این دلیل دچار ضرر مالی شده‌اند. حتما قبل از ثبت نام در این صرافی از مشکلات صرافی اریترون آگاهی کامل پیدا کنید.

در صورت تخلف چگونه از صرافی اریترون شکایت کنیم؟

کلاهبرداری صرافی مورد نظر، یکی از دغدغه‌های همیشگی کاربران ایرانی است. یکی از دلایل اصلی این نگرانی، عدم وجود قوانین مشخص به معاملات حوزه رمزارزها است. امروزه کشورهای زیادی قوانین مشخص به این معاملات را ثبت کردند اما در ایران هنوز قانون مشخصی برای این موضوع وجود ندارد.

ایران بروکر با توجه به نیاز کاربران و برطرف کردن نگرانی آنان، اقدام به تاسیس بخشی به نام گزارش تخلف و کلاهبرداری صرافی‌های ارز دیجیتال و بروکرهای فارکس نموده است. در این بخش کاربران می‌توانند گزارش تخلف و یا کلاهبرداری صرافی مورد نظر خود را همراه با مدارک برای ما ارسال کنند تا کارشناسان ایران بروکر در اسرع وقت آن را پیگیری کرده و نتیجه را به سمع و نظر شما برسانند.

سخن پایانی!

امیدواریم مطالعه این مقاله و معرفی برای شما مفید و جذاب بوده باشد. شما می‌توانید نظرات و سوالات خود را برای ما در بخش کامنت‌ها بنویسید تا همکاران ما در اسرع وقت به آن‌ها پاسخ دهند.

ایران بروکر همواره سعی کرده در معرفی های خود راستی و درستی را سرلوحه کار خود قرار دهد تا هموطنان عزیز بتوانند در این سایت به راحتی به اطلاعات کامل و جامع صرافی ها و بروکر‌های مختلف دسترسی داشته باشند و بهترین آن‌ها را برای معاملات خود انتخاب کنند و از ضرر و زیان‌های احتمالی جلوگیری کنند. موفق و پرسود باشید!

مزایا

معایب

نظر شما درباره‌ی صرافی اریترون | Erythron چیست؟

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

16 دیدگاه
جدید‌ترین
قدیمی‌ترین پرطرفدارترین
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
مهدی

من چند هفته ای با اریترون کارکردن متاسفانه دو روزه به اسم به روز رسانی کل چارتها و نمودار ها را قطع کردن هیچ کاری نمیشه کرد.
تو معاملات اهرم دار هم هر چی سود کنی بیشترش را باید بدی به اریترون .
اگر معامله مارکت بزنی که خودش برات بفروشه که دیگه باید قید پولت را بزنی.
چی بگم دلم خونه

سعید
امتیاز کاربر :
     

به نظر صرافی خوبی میاد توی چند ماهی که باهاش کار کردم ، تنوع ارزهاش زیاده و سریع هست
تقریبا هر ارزی بخای پیدا میکنی حتی اهرم دار

فاطمه
امتیاز کاربر :
     

من شش ماهه با این صرافی کار میکنم و واقعا راضیم هم از نظر تنوع و تعداد ارز هم اینکه توکن لوریج دار داره واقعا از بقیه صرافی های ایرانی جلوعه. دوستانی هم که نظر منفی میدن احتمالا با سایر صرافی های ایرانی کار نکردن که ببینن چقدر کارمزداشون بالاست و این صرافی واقعا نسبت به خدماتی که میده کارمزدش منطقیه

نسيم

اين صرافى با توجه به تعداد و تنوع رمز ارزهاش مخصوصا ارزهاى اهرم دارش عاااليه و سرعت بالاى واريز و برداشتها و پيگيريهاى قابل تحسينى كه داره👌🏻

امیر

سلام این صرافی راحت داره کلاه سرتون میزاره کامزدبالای برمیداره هم ازخریدشماهم ازفروش حدضررکه میزاری میبنی پایین ترفروخته،خریدتترهم که بالاس اصلاازتترنمیشه نوسان گرفت قیمت تترش ازصرافی های دیگه خیلی بالاتره همجورتوش کنه.

محمد
امتیاز کاربر :
     

سلام این صرافی خیلی خوبه مخصوصا توی آپدیت های اخیر خیلی پیشرفت داشته و سرعتشم فوق العاده شده نسبت به قبل ، من قبلا دیدم دوستان کامنت منفی گذاشته بودن یکم ترسیدم ولی وقتی باهاش کار کردم دیدم واقعا بین صرافی های ایرانی خیلی خوبه و مزایای خیلی زیادی داره ( تعداد توکن هاش خیلی زیاده ، عمق بازارش جهانیه ، ترید حرفه ای هم میشه کرد )

امیر

تنها صرافی که قانونی سرت کلاه میزاره خیلی راحت داراییتون رو بالا می‌کشه اونم کاملآ قانونی

یاسین

این صرافی کلا پول رو میخوره من تو معامله ۷۰ در صد سود کردم ولی برای ۵ میلیون به من ۳۰۰ هزار تومان صود داد این چه وضعشه….

امیرحسین زارع پور

صرافی معمولی به حساب میاد از خوبیاش میشه به تنوع ارزای دیجیتال اشاره کرد. پشتیبانی سریعی هم دارن ولی نقاط ضعفش زیادتره
احراز هویت خیلی دیر انجام میده قیمت ارزها مخصوصا تتر از بقیه صرافی ها بیشتره
اریترون واقعا تو کارمزد معاملاتش زیاده روی کرده یکاری کرده اصلا معاملات اهرم دار نخوای بگیری
در مجموع امتیاز 4 میدم از 10

محمد حصاری
امتیاز کاربر :
     

والا همه جاش مشکوکه از اسمش که تا الان هیچکس نشنیده ولی میگن چند ساله تاسیس شده تا خرید و فروش تترش، زمان واریز ریالی که وندار واسطه اش میشه و مثل سایر صرافی ها زحمت یک درگاه پرداخت اختصاصی به خودش نداده. و زمان خرید و فروش تتر شما نمیتونید قیمت بزارید شما مجبورید ۳۶۵۰۰بخرید و زمان فروش ۳۶۰۰۰ بفروشید هیچ قیمت گذاری و … نداره این اختلاف نزدیک به ۲ درصدی برای بالا کشیدن پول مردم کافیه حتما که نباید که کل پولو بالا بکشن

محمدرضا

واقعا کلاهبردارن..زمانیکه قیمت خوبه وبالاست مشکل داره وقطعه ونمیذاره لیمیت یامارکت بذاری مجبوری تیدیل برنی بهت میگه 12000دلار ولی میبینی معامله انجام شد 10400میده 1600دلار 46میلیون روناپدیدمیکنه وبالا میکشه وجوابگو هم نیستند شرم اوره

مهران

خب چرا ازش شکایت نمیکنی؟

امیر

مثلاً کجا شکایت کنی قانون به نظرت از ما حمایت میکنه یا از اینا خودت قضاوت کن بعدش اونقدر باید بری و بیای تا از پا بیفتی

محتوا ایران بروکر

اگر مدارک و مستندات قابل قبلولی داشته باشید قطعا قانون از شما حمایت میکنه. فقط نیاز به پیگیری هست

پوریاپناهی
امتیاز کاربر :
     

کلاهبردارترین صرافی کل عمرم که دیدم

Vahid

سلام از اهرم صرافی اریتون استفاده کردین

کوکوین
کوینکس
نوبیتکس
بینگ ایکس
اکسیر
والکس

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.