بی دبلیو
3 ( 2 )

ورود به وبسایت اصلی

صرافی بی دبلیو |

بررسی کامل و ثبت نام در صرافی BW | ثبت نام در صرافی بی دبلیو

صرافی BW که به عنوان یک شبکه ارائه دهنده ارزهای دیجیتال در جهان شناخته شده است، کاربران زیادی دارد. خدمات ویژه ای در خصوص استخراج و خرید و فروش ارزهای دیجیتال متنوع همچون اتریوم، بیت کوین، UBTC، SC و موارد دیگر در اختیار کاربران خود قرار می دهد. این صرافی تقریبا 300،000 بیت کوین، 1.5 میلیون لایت کوین و تقریبا 2 میلیون اتریوم را استخراج کرده، که ارزش کل آن بیش از 3 میلیارد دلار آمریکا است.
تاریخ تأسیس :سال 2017
کارمزد معاملات :0.1 درصد
معامله بدون احراز :
بازار فیوچرز :
خدمات به ایران :
Vittaverse broker
متاتریدر ارانته

نقد و بررسی صرافی بی دبلیو

صرافی BW؛ صرافی مناسب برای کاربران ایرانی

هر روز به تعداد صرافی هایی که ارزهای دیجیتال را به کاربران ایرانی و خارجی عرضه می کنند، بیشتر می شود. صرافی BW از جمله صرافی های نوظهوری است که از سال 2017 راه اندازی شد. این صرافی پیش از آنکه ارزهای رمزنگاری شده در دنیا تبلیغ شوند، فعالیت خود را آغاز کرد تا کاربران مناسبی را به سوی خود جذب کند. 

بسیاری از کاربران ایرانی که قادر نیستند از صرافی های معتبر خارجی همچون بایننس برای سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال استفاده کنند، به سراغ صرافی BW می روند. نقدینگی در این صرافی بسیار چشمگیر بوده و از این رو با معاملات 24 ساعته ای که در این صرافی بر روی ارزهای دیجیتال انجام می شود، بی دبلیو را در میان 10 صرافی برتر دنیا قرار داده است. 

کشوری که این صرافی در آنجا مقیم است، کشور استرالیا بوده و از مبادلات ارزهای رمزنگاری شده زیادی پشتیبانی می کند. البته لازم به ذکر است که این صرافی نیز همچون بسیاری دیگر از صرافی ها، سرمایه گذاران آمریکایی را در سیستم خود قبول نمی کند. اما ایرانیان به راحتی می توانند از این صرافی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتالی و انجام تراکنش استفاده کنند. 

bw1

بررسی و معرفی صرافی BW 

B مخفف بیت، کوچکترین واحد جهان اطلاعات، همچنین نشان دهنده تکنولوژی blockchain و دارایی های دیجیتال با Bitcoin است. W دارای دو معنی است یکی “جهان” که در اصل بیانگر حکمرانی این صرافی در تمام جهان است و دیگری  “ثروت” که نشان دهنده توسعه دستاوردها با پلتفرم به کاربران و سرمایه گذاران و اشتراک گذاری اطلاعات و تکنولوژی پیشرو در جهان است. 

صرافی BW که به عنوان یک شبکه ارائه دهنده ارزهای دیجیتال در جهان شناخته شده است، کاربران زیادی دارد. خدمات ویژه ای در خصوص استخراج و خرید و فروش ارزهای دیجیتال متنوع همچون اتریوم، بیت کوین، UBTC، SC و موارد دیگر در اختیار کاربران خود قرار می دهد. این صرافی تقریبا 300،000 بیت کوین، 1.5 میلیون لیتوین و تقریبا 2 میلیون اتریوم را تولید کرده است، که ارزش کل آن بیش از 3 میلیارد دلار آمریکا است. 

خروجی روزانه فعلی ارزهای مختلف دیجیتال هنوز بیش از 1 میلیون دلار است. که همین مسئله محبوبیت این صرافی را در دنیا افزایش داده است. امروز، BW.com تبدیل به اولین انجمن معادن POS و تبادل قرارداد دارایی دیجیتال شده است. از سوی دیگر باید بگوییم صرافی BW در حال حاضر پشتیبانی فنی کامل از ZB، به عنوان بزرگترین مبادلات دارایی دیجیتال در جهان را بر عهده دارد. ZB دارای بیش از 5 سال تجربه در مدیریت عملیات و مدیریت امنیت سیستم عامل های تجاری است. 

bw2

میزان نقدینگی و حجم معاملات در صرافی BW 

از آنجایی که صرافی بی دبلیو از سیستم عامل موبایل نیز پشتیبانی کرده و کاربران می توانند از طریق سیستم عامل اندروید و IOS وارد سایت صرافی شوند، معاملات در این صرافی 24 ساعته انجام می شود. به همین دلیل نیز میزان نقدینگی در این صرافی بالا بوده و هر روز نیز در حال رشد بیشتر است. حجم معاملات در طول 24 ساعت بی دبلیو معادل 830 میلیون دلار است. 

این میزان حجم معاملات باعث شده است که صرافی BW در میان دیگر صرافی های معتبر، در لیست بالاتری قرار گیرد. البته در برخی از روزها نیز حجم معاملات در این صرافی کاهش می یابد. اما این مسئله تاثیری در جایگاه کلی این صرافی نداشته و همچنان بی دبلیو نسبت به  Binance ، Bit-Z ، OKEx و Coinbene در جایگاه بالاتری قرار دارد. 

هر صرافی بسته به دیدگاه متفاوتی که نسبت به معامله دارد، کاربران را به سمت خود جذب می کند. می دانیم که هر صرافی دارای نمای تجارت ویژه ای بوده و خدمات خاصی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. تنها کاربرانی که نسبت به بازار رمز ارزها اطلاعات دارند می توانند نمای تجاری مناسب را برای خود انتخاب کنند. 

در نمای تجارت صرافی BW کاربران قادر هستند به اطلاعات مناسبی دست یافته و با بررسی نمودار قیمت ارز رمزنگاری شده در زمان مناسب اقدام به خرید یا فروش ارز دیجیتال خود نمایند. با این حال بهتر است پیش از اقدام به استفاده از صرافی بی دبلیو ابتدا نمای معاملاتی آن را مشاهده کرده و در صورتی که قادر هستید به راحتی در این نما اقدام به انجام معامله نمایید، از این سیستم استفاده کنید. 

bw3

نحوه محاسبه هزینه های صرافی بی دبلیو 

تمام صرافی های برای واریز و برداشت، هزینه های تجاری از کاربران دریافت می کنند. البته برخی از صرافی ها نیز وجود دارند که تمام فرایندهای تجاری در آنها رایگان است و خدمات ویژه ای به کاربران خود ارائه می دهند. هزینه معاملات در صرافی BW معمولا درصدی از ارزش سفارش تجاری بوده و به هیچ عنوان این هزینه بین خریدار و فروشنده تقسیم نمی شود. 

هر دو طرف معامله باید هزینه معاملاتی خود را به صرافی پرداخت کند. میزان این هزینه 0.20% از ارزش سفارش است. البته در حال حاضر بیشتر صرافی ها هزینه های دریافتی از معاملات خود را کاهش داده اند. که این مسئله در مورد صرافی بی دبلیو نیز صدق می کند. هزینه معاملات این صرافی اکنون معادل 0.10% یا 0.15% است.

از سوی دیگر باید به هزینه های برداشت از صرافی BW نیز اشاره کنیم. این صرافی هزینه برداشت خود را با بیت کوین انجام داده و از کاربران خود به میزان 0.001 بیت کوین هزینه برداشت دریافت می کند. لازم است پیش از انتخاب این صرافی در خصوص این نکات مهم اطلاعات لازم را به دست آورید. نکته دیگری که باید در خصوص بی دبلیو بدانید این نکته است که این صرافی به جز ارزهای دیجیتال، هیچ گونه سرمایه گذاری دیگری را نمی پذیرد.

از این رو اگر به تازگی تمایل دارید وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید و سرمایه گذاری انجام دهید، بهتر است از صرافی های دیگر اقدام به خرید رمز ارز نموده و پس از آن با دارایی هایی که دارید در صرافی BW حساب کاربری ایجاد کنید. پس از آن قادر خواهید بود از خدماتی که این صرافی در اختیار کاربران خود قرار می دهد برخوردار شوید. 

کاربران زیادی هستند که از این روش برای ورود به صرافی بی دبلیو استفاده می کنند. نیازی به نگرانی نیست. شما هم می توانید پس از خرید ارز دیجیتال، وارد این صرافی شده و اقدام به تراکنش و خرید و فروش رمز ارز نمایید. 

پرسش‌های متداول

لینک ورود به وبسایت اصلی صرافی BW چیست؟

برای ورود به سایت اصلی بی دبلیو کلیک کنید. 

آیا ایرانیان می‌توانند از صرافی BW استفاده کنند؟

بسیاری از کاربران ایرانی که قادر نیستند از صرافی های معتبر خارجی همچون بایننس برای سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال استفاده کنند، به سراغ صرافی BW می روند. نقدینگی در این صرافی بسیار چشمگیر بوده و از این رو با معاملات ۲۴ ساعته ای که در این صرافی بر روی ارزهای دیجیتال انجام می شود، بی دبلیو را در میان ۱۰ صرافی برتر دنیا قرار داده است.

کمیسیون معاملات در بی دبلیو چقدر است؟

هر دو طرف معامله باید هزینه معاملاتی خود را به صرافی پرداخت کند. میزان این هزینه ۰.۲۰% از ارزش سفارش است. البته در حال حاضر بیشتر صرافی ها هزینه های دریافتی از معاملات خود را کاهش داده اند. که این مسئله در مورد صرافی بی دبلیو نیز صدق می کند. هزینه معاملات این صرافی اکنون معادل ۰.۱۰% یا ۰.۱۵% است.

حجم نقدینگی و معاملات در BW چقدر است؟

از آنجایی که صرافی بی دبلیو از سیستم عامل موبایل نیز پشتیبانی کرده و کاربران می توانند از طریق سیستم عامل اندروید و IOS وارد سایت صرافی شوند، معاملات در این صرافی 24 ساعته انجام می شود. به همین دلیل نیز میزان نقدینگی در این صرافی بالا بوده و هر روز نیز در حال رشد بیشتر است. حجم معاملات در طول 24 ساعت بی دبلیو معادل 830 میلیون دلار است.

BW مخفف چیست؟

B مخفف بیت، کوچکترین واحد جهان اطلاعات، همچنین نشان دهنده تکنولوژی blockchain و دارایی های دیجیتال با Bitcoin است. W دارای دو معنی است یکی “جهان” که در اصل بیانگر حکمرانی این صرافی در تمام جهان است و دیگری  “ثروت” که نشان دهنده توسعه دستاوردها با پلتفرم به کاربران و سرمایه گذاران و اشتراک گذاری اطلاعات و تکنولوژی پیشرو در جهان است.

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (9نظر)

فیلتر کردن پاک کردن همه
مرتب سازی
علی ۲۱ آبان ۱۴۰۱

تحت هیچ شرایطی پولتون رو به این صرافی انتقال ندید
اینا چندین ماه هست کلا پشتیبانی ندارن
احتمالا اسکم شدن 🤦🏻‍♂️😞

ناشناس ۰۹ اسفند ۱۴۰۱
پاسخ علی

سلام منم تو صرافی bw ارز دارم نمیتونم برداشت کنم شما راه حلی ندارید

امیر ۱۴ دی ۱۴۰۰

سلام من ادا دارم همش پیغام نت ورک میزنه خرابه صرافی

رضا ۱۴ آبان ۱۴۰۰

شیباهای منم همینطور موجودی توکن هست ولی تتر صفر میزنه

پرهام ۱۶ آبان ۱۴۰۰
پاسخ رضا

مشکلی نداره فقط به این دلیله که قیمت لحظه ای آنلاین براش تعریف نشده. مهم همون موجودیه که نشون میده

رضا ۱۷ آبان ۱۴۰۰
پاسخ پرهام

ممنون

پرهام ۱۲ آبان ۱۴۰۰

سلام. روی تعدادی ارزها در لیست صرافی یک خط کشیده شده که برای اون ارز دسترسی واریز یا برداشت یا ترید را مسدود کرده است. الان من ارزی خریدم که نمیتوانم آنرا را Withdrawal کنم دلیلش چیست و چکار باید انجام دهم؟؟

farnad seyedzade ۰۷ آبان ۱۴۰۰

من در اين صرافي شيبا داشتم تعداد هست ولي موجودي تتر رو نمي زنه

هادی ۰۸ آبان ۱۴۰۰

منم داشتم همینجوری شده اگر راه حلی پیدا کردید ممنون میشم به منم بگید