bitgrand logo png
0 ( 0 )

صرافی بیت گرند | Bitgrand

همه چیز در مورد صرافی بیت گرند | معرفی امکانات

صرافی ارز دیجیتال بیت گرند یکی از صرافی‌های داخلی است که برای کاربران خود امکان خرید ارزهای موجود در صرافی بایننس به صورت فروشگاهی را فراهم کرده است.
تاریخ تأسیس :سال 1401
حداقل خرید :
کارمزد معاملات :0.35 درصد
نوع صرافی :فروشگاهی
تعداد ارزدیجیتال :
بروکر Moneta Markets
Vittaverse broker
متاتریدر ارانته

نقد و بررسی صرافی بیت گرند

صرافی ارز دیجیتال بیت گرند یکی از پلتفرم‌هایی است که با مبالغ کم فعالیت نمی‌کند و امکان سفارش‌گذاری زیر 1000 دلار در این پلتفرم وجود ندارد. این صرافی برای همه افراد مناسب نمی‌باشد.

بیت گرند

بررسی صرافی بیت گرند

صرافی بیت گرند در سایت خود هیچ صحبتی از تیم توسعه دهنده و سال تاسیس خود نداشته است و هیچ اطلاعات خاصی از این پللتفرم در دسترس نمی‌باشد. دامنه این صرافی در سال 2023 تاسیس شده است.

بر اساس اطلاعات به‌دست آمده از سابت Similarweb، سایت این صرافی ماهیانه 29 هزار بازدید کننده دارد.

bitgrand in similarweb

کارمزد صرافی بیت گرند

کارمزد صرافی هزینه‌ای است که پلتفرم‌های مختلف در ازای فراهم کردن خدمات از کاربران خود دریافت می‌کنند و این میزان برای صرافی‌های مختلف متفاوت است. میزان کارمزد دریافتی برای بسیاری از کاربران از اهمیت بالایی برخوردار است.

صرافی ارز دیجیتال بیت گرند یک صرافی فروشگاهی بوده و دریافت کارمزد از مشتریان در صرافی‌های فروشگاهی رایج نمی‌باشد. زیرا سود این پلتفرم‌ها در اختلاف قیمت خرید از کاربران و فروش به آنان است. صرافی بیت گرند هیچ صحبتی از کارمزد دریافتی خود نداشته و کارمزدها به میزان و نوع سفارشات کاربران بستگی دارد.

خدمات و امکانات صرافی بیت گرند

صرافی‌های ارز دیجیتال یکی از محبوب‌ترین انواع بسترهای خرید و فروش ارز دیجیتال هستند. در صرافی‌ها، کاربران می‌توانند ارزهای دیجیتال خود را با استفاده از ارزهای دیگر خریداری کنند یا به فروش برسانند. برخی صرافی‌ها تنها شامل تبادل ارز دیجیتال هستند، در حالی که دیگر صرافی‌ها ارائه خدمات دیگری مانند نگهداری ارز، پرداخت‌های الکترونیکی و سایر خدمات مرتبط با ارز دیجیتال نیز دارند.

صرافی ارز دیجیتال بیت گرند یک صرافی فروشگاهی بوده و امکانات خاص دیگری برای کاربران خود فراهم نکرده است. با توجه به اینکه حداقل خرید از این صرافی 1000 تتر است، این صرافی برای بسیاری از کاربران با مبالغ کم مناسب نمی‌باشد.

bitgrand market

همچنین این صرافی می‌گوید که می‌تواند مبالغ مورد نظر کاربران را به بانک‌های مختلف در سایر کشورها واریز کند.

پشتیبانی صرافی بیت گرند

در صرافی‌های ارز دیجیتال، پشتیبانی یکی از مهم‌ترین خدماتی است که ارائه می‌شود. به عنوان یک مشتری، شما ممکن است در طول استفاده از صرافی نیاز به راهنمایی، پاسخگویی به سؤالات یا حتی حل مشکلات داشته باشید. برای همین، صرافی‌ها برای پاسخ به نیازهای مشتریانشان، به وسیله تیم پشتیبانی، خدماتی را ارائه می‌دهند که شامل ایمیل، تلفن، تیکت، چت آنلاین و… می‌شود. همچنین صرافی‌ها معمولاً از قابلیت‌هایی مانند مراجعه حضوری، مشاوره و آموزش برای کاربرانشان نیز بهره می‌برند. با ارائه پشتیبانی مناسب، صرافی‌ها به مشتریانشان اطمینان می‌دهند که در صورت بروز هرگونه مشکل، به سرعت به آن‌ها کمک خواهند کرد و این امر باعث افزایش اعتماد مشتریان به صرافی می‌شود.

صرافی بیت گرند از طریق تلگرام، واتساپ و تماس تلفنی پاسخگوی سوالات مشتریان است.

سطوح پشتیبانی این صرافی نمره مناسبی دریافت نمی‌کند زیرا کاربران داخلی به واتساپ و تلگرام دسترسی ندارند.

اپلیکیشن صرافی بیت گرند

امروزه بسیاری از صرافی‌های بزرگ و کوچک در جهت رفاه بیشتر مشتریان خود و همچنین افزایش کیفیت معاملات آنان، اپلیکیشن‌‌های اختصاصی خود را منتشر کردند تا سطح خدمات و امکانات خود را افزایش دهند.

بر خلاف این موضوع صرافی بیت گرند اپلیکیشن اختصاصی ندارد و کاربران بایستی از طریق سایت این صرافی به معامله بپردازند.

سخن پایانی

در این مقاله ثرافی ارز دیجیتال بیت گرند برای شما عزیزان مورد بررسی قرار گرفت. امیدواریم از مطالعه این مطلب لذت برده باشید.

این صرافی هیچ اطلاعات خاصی در مورد تیم توسعه دهنده و همچنین مدت فعالیت خود به کاربران ارائه نکرده است. ایران بروکر به کاربران خود در خصوص فعالیت در پلتفرم‌های نامعتبر هشدار می‌دهد. بسیاری ا زکلاهبرداران از محیط صرافی‌های مختلف برای سرقت وجوه کاربران استفاده می‌کنند. لطفا قبل از ثبت نام در هر پلتفرم از اعتبار آن اطمینان حاصل کنید.

پرسش‌های متداول

آیا صرافی بیت گرند معتبر است؟

به دلیل عدم اطلاعات کافی در مورد این صرافی نمی‌توان در مورد اعتبار آن نظری ارائه داد.

آیا می‌توان بدون احراز هویت در بیت گرند فعالیت کرد؟

خیر، فعالیت در بیت گرند نیاز به تکمیل احراز هویت دارد.

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (0نظر)