امتیاز شما به این صرافی:

امتیاز ایران بروکر:
3/10
تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();

معرفی و بررسی صرافی مهران بیت | Mehranbit

بررسی کامل صرافی مهران بیت | آیا صرافی Mehranbit معتبر است؟

بدون شک یکی از نیازهای اصلی هر معامله‌گر ثبت نام در یک صرافی جهت تبدیل فیات به رمزارز و متصل شدن به بازارهای جهانی است. مهران بیت یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی است که خدمات خرید و فروش انوواع رمزارز را به کاربران خود ارائه می‌دهد.

نام صرافی

مهران بیت | Mehranbit

امنیت

متوسط

امتیاز کاربران

0
(0)

نوع صرافی

ایرانی

سال تأسیس

سال ثبت دامنه

2019

دفتر مرکزی

تهران

ایمیل

info@mehranbit.com

تلفن

09121333936

تعداد توکن‌ها

بیش از 30

کارمزد معاملات

0 درصد

راه‌های پشتیبانی

ایمیل

پشتیبانی ۲۴ ساعته

اپلیکیشن اختصاصی

پشتیبان تلگرام

کانال رسمی تلگرام

امکان معامله بدون احراز هویت

امکان ترید در بازار معاملاتی (P2P)

نگهداری دارایی در صرافی

افشای ریسک: مسئولیت انتخاب صرافی و مشکلات احتمالی آن و سود و ضرر افراد به عهده خود آنان است و «ایران بروکر» در این‌باره مسئولیتی ندارد.

تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();
فهرست مطالب

در این مقاله به بررسی خدمات و همچنین نکات مثبت و منفی صرافی ارز دیجیتال مهران بیت خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

مهران بیت

آیا صرافی مهران بیت معتبر است؟

بررسی اعتبار یک صرافی موضوعی است که باید به دقت انجام شود زیرا کوچکترین سهل انگاری در این موضوع ممکن است در آینده باعث بروز مشکلاتی برای کاربران و یا از دست رفتن وجوه و دارایی‌های آنان شود.

در سایت صرافی ارز دیجیتال مهران بیت هیچ صحبتی از سال تاسیس این صرافی و تیم توسعه دهنده آن نشده است. بر اساس اطلاعات دریافتی از سایت WHO.IS تاسیس دامنه سایت این صرافی در سال 2019 انجام شده است. احتمالا 3 سال از تاسیس این صرافی گذشته است. عدم وجود اطلاعات مهمی مانند سال تاسیس در سایت صرافی، نکته منفی محسوب می‌شود.

mehranbit in who.is

بر اساس داده‌ای سایت Similarweb، سایت صرافی ارز دیجیتال مهران بیت به صورت میانگین ماهیانه 20 هزار بازدید کننده دارد که این میزان برای یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی مناسب نیست.

mehranbit in similarweb

به دلیل عدم وجود اطلاعات کافی در مورد این صرافی نمی‌‌توان در مورد اعتبار آن اظهار نظر کرد. باید به این موضوع توجه داشته باشید که اعتبار هیچ صرافی دائمی نیست و حتی بزرگ‌ترین و معروف ترین صرافی‌های ارز دیجیتال در دنیا هم ممکن در نوسانات شدید قیمتی بازار دچار مشکل شوند.

ثبت نام و احراز هویت در صرافی مهران بیت

احراز هویت موضوعی است که در بعضی صرافی‌ها اجباری بوده و در تعداد کمی از صرافی‌ها اجباری نیست. این موضوع برای برخی کاربران اهمیت زیادی دارد.

فعالیت و خرید و فروش و معامله در صرافی ارز دیجیتال مهران بیت اجباری بوده و کاربران بدون تکمیل فرایندهای مربوط به احراز هویت نمی‌تواند از خدمات این صرافی استفاده کنند. لازم به ذکر است امروزه بسیاری از صرافی‌ها تکمیل این فرایندها برای کاربران خود را اجباری کردند.

کارمزد صرافی مهران بیت

در اغلب صرافی‌ها، منبع درآمد از طریق کارمزدی است که از کاربران دریافت می‌شود. اما در بعضی صرافی‌هایی که فاقد بازار معاملاتی هستند و با روش فروشگاهی در حال فعالیت هستند، منبع درآمد از طریق اختلاف قیمت خرید از کاربران و فروش به آن‌‌ها است و کارمزد جداگانه‌ای از کاربران دریافت نمی‌شود.

صرافی ارز دیجیتال مهران بیت یک صرافی فروشگاهی است و همانند بسیاری از صرافی‌های فروشگاهی کارمزد معاملات در این صرافی صفر است و میزان اضافه ای از کاربران دریافت نمی‌شود.

پشتیبانی مهران بیت

برای هر کاربری ممکن است در حین کار با صرافی و یا انجام معاملات خود، مشکلاتی پیش بیاید و اگر این مشکلات در زمان مناسب حل نشود، ممکن است باعث زیان و یا ایجاد ریسک‌های پیش بینی نشده منجر شود. این موضوع اهمیت وجود یک پشتیبانی سریع و با پاسخگویی مناسب را به خوبی نشان می‌دهد.

صرافی ارز دیجیتال مهران بیت از طریق ایمیل و اپلیکیشن واتساپ با کاربران خود در ارتباط است. لازم به ذکر است در حال حاضر اکثر صرافی‌های معتبر از چت آنلاین 24 برخوردار هستند.

هم اکنون به دلیل محدودیت‌ها، ایرانیان امکان استفاده از اپلیکیشن واتساپ را ندارند.

امکانات و خدمات صرافی مهران بیت

خدماتی که یک صرافی برای مشتریان خود فراهم می‌کند برای کاربران اهمیت زیادی دارد. طبیعتا پلتفرم‌هایی که خدمات متنوع تری برای کاربران خود فراهم می‌کنند در جذب کاربران جدید موفق تر هستند. در حال حاضر اکثر صرافی‌های ایرانی خدماتی شبیه به هم دارند.

صرافی ارز دیجیتال مهران بیت یک صرافی فروشگاهی (OTC) است. در این صرافی‌ها صرافی به عنوان خریدار و فروشنده عمل می‌کند و بازار معاملاتی که کاربران به صورت مستقیم با یکدیگر معامله کنند وجود ندارد.

market mehranbit

این صرافی علاوه بر ایجاد بستری برای خرید و فروش بیش از 20 رمزارز مختلف، امکان خرید و فروش پرفکت مانی و وبمانی را نیز بریا کاربران خود فراهم نموده است و کاربران احراز هویت شده می‌توانند علاوه بر خرید و فروش انواع رمزارزهای خود، به معامله این دو مورد نیز بپردازند.

اپلیکیشن صرافی مهران بیت

یکی از مواردی که وجود آن برای کاربران یک صرافی مزیت محسوب شده و باعث سهولت کاربران در انجام معاملات می‌شود، اپلیکیشن اختصاصی صرافی است. صرافی ارز دیجیتال مهران بیت اپلیکیشن اختصاصی خود در سیستم عامل اندروید را برای افزایش کیفیت و سرعت معاملات کاربران فراهم نموده است. 

app mehranbit

شما می‌توانید این اپلیکیشن را از طریق سایت این صرافی و یا لینک زیر دانلود کنید.

android logo

در صورت کلاهبرداری چگونه از صرافی مهران بیت شکایت کنیم؟

یکی از موضوعاتی که در حال حاضر به نگرانی بسیاری از کاربران تبدیل شده است، احتمال کلاهبرداری صرافی مورد نظر است. یکی از دلایل این موضوع عدم وجود قوانین مشخص مربوط به معاملات ارز دیجیتال در ایران است.

ایران بروکر با توجه به این موضوع و با هدف کاهش نگرانی کاربران اقدام به تاسیس بخشی به نام گزارش تخلف صرافی‌های ارز دیجیتال و بروکرهای فارکس نموده است. کاربران می‌توانند گزارش تخلف صرافی مورد نظر خود را همراه با مدارک آن برای ما ارسال کنند تا کارشناسان ایران بروکر در اسرع وقت به آن رسیدگی کنند و نتیجه را به شما اعلام کنند.

آموزش تصویری ثبت نام در صرافی مهران بیت

برای ثبت نام در صرافی مهران بیت کافی است در صفحه اصلی سایت، روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

sign up in mehranbit

در صفحه باز شده اطلاعات درخواستی را به دقت و با درستی وارد کنید تا ثبت نام شما تکمیل شود.

sign up in mehranbit2

سخن پایانی

در این مقاله سعی شد صرافی ارز دیجیتال مهران بیت برای شما عزیزان به صورت کامل مورد بررسی قرار بگیرد تا قبل از ثبت نام، از مزایا و معایب آن به صورت کامل آگاه شوید.

از کاربران محترم خواهشمندیم قبل از ثبت نام در هر صرافی اعتبار و امنیت آن را به صورت کامل مورد بررسی قرار دهند تا در آینده سرمایه و اطلاعات شخصی شما در معرض خطر و یا کلاهبرداری توسط افراد سودجو قرار نگیرد.

ایران بروکر همواره در تلاش بوده بررسی‌های خود را بر پایه صداقت و درستی انجام دهد تا کاربران با توجه به نیازهای خود بهترین انتخاب‌ها را داشته باشند.

مزایا

معایب

نظر شما درباره‌ی صرافی مهران بیت | Mehranbit چیست؟

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کوکوین
کوینکس
نوبیتکس
بینگ ایکس
اکسیر
والکس

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.