arzif logo png
5 ( 7 )

ورود به وبسایت اصلی

صرافی ارزفی | Arzfi

همه چیز در مورد صرافی ارزفی | ثبت نام در Arzfi

صرافی ارز دیجیتال ارزفی در سال 1400 تاسیس شده است. در صرافی ارز دیجیتال ارزفی امکان خرید و فروش بیش از ۴۰ رمزارز مختلف وجود دارد و کاربران می‌توانند با استفاده از بازار معاملاتی و یا سفارش سریع به معامله رمزارزهای مورد نظر خود بپردازند. سطح خدمات این صرافی امتیاز قابل قبولی دارد و می‌تواند نیاز طیف وسیعی از کاربران را برآورده کند اما مشتریان باید قبل از ثبت نام حتما پلتفرم‌های مورد نظر را بررسی کنند.
تاریخ تأسیس :سال 1400
حداقل خرید :
کارمزد معاملات :0.35 درصد
نوع صرافی :فروشگاهی
تعداد ارزدیجیتال :
Vittaverse broker
متاتریدر ارانته

نقد و بررسی صرافی ارزفی

صرافی ارزفی یکی از پلتفرم‌های تازه تاسیس ایرانی در زمینه معاملات ارز دیجیتال و خدمات مربوط به خرید و فروش آن‌ها است. این صرافی هم از طریق بازار معاملاتی و هم فروشگاهی به کاربران خود خدمات می‌‌دهد. در این مطلب صرافی ارزفی را مورد بررسی قرار خواهیم داد. با ما همراه باشید.

ارزفی

بررسی صرافی ارزفی

بررسی اعتبار یک صرافی موضوعی است که قبل از ثبت نام در هر صرافی باید به دقت مورد بررسی قرار بگیرد. کوچکترین اشتباه و سهل انگاری در این زمینه می‌تواند باعث ایجاد مشکل و خطرات پیش بینی نشده در آینده منجر شود. لذا کاربران باید با دقت اعتبار صرافی مورد نظر خود را بررسی کنند تا در آینده با مشکلات مختلف رو به رو نشوند.

صرافی ارز دیجیتال ارزفی در سال 1400 تاسیس شده است و تا کنون (16 بهمن 1401) مشکلی برای کاربران خود ایجاد نکرده و در حال فعالیت و ارائه خدمات به کاربران خود است.

بر اساس اطلاعات سایت Similarweb سایت صرافی ارزفی به طور میانگین دارای 27 هزار بازدید کننده است.

arzfi in similarweb

طبق داده‌های دریافتی از سایت Who.is دامنه سایت این صرافی در سال 2021 تاسیس و راه اندازی شده است.

arzif in who.is

ثبت نام و احراز هویت در صرافی ارزفی

یکی از موارد مهم در بحث ثبت نام در یک صرافی جدید، مسئله احراز هویت است. در حال اضر بیشتر صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی و خارجی احراز هویت برای کاربران خود را اجباری کردند و کاربران بدون تکمیل این فرایندها نمی‌توانند از خدمات آنان استفاده کنند.

صرافی ارز دیجیتال ارزفی هم همانند بسیاری از رقبای داخلی و خارجی خود ارائه خدمات را منوط به تکمیل فرایندهای احراز هویتی می‌داند و مشتریان در صورت تمایل به استفاده از این صرافی باید احراز هویت خود را تکمیل کنند.

کارمزد صرافی ارزفی

یکی از موضوعاتی که برای عمده کاربران از جمله مبتدی و حرفه ای از اهمیت بالایی برخوردار است، میزان کارمزد دریافتی صرافی است. بدیهی است فعالیت در پلتفرم‌هایی که کارمزد کمتری دریافت می‌کنند برای کاربران خوشایندتر است.

صرافی ارز دیجیتال ارزفی از مشتریان خود برای معامله در انواع بازارها هیچ کارمزدی دریافت نمی‌کند. این موضوع یکی از نکات مثبت مهم این صرافی است.

امکانات و خدمات صرافی ارزفی

بسیاری از صرافی‌های خارجی امکانات بسیار زیاد و متنوعی را برای کاربران خود به ارمغان آوردند، اما صرافی‌های ایرانی به دلیل تحریم‌ها و محدودیت‌هایی که کاربران ایرانی دارند نمی‌‌توانند مشابه همه خدمات پلتفرم‌های خارجی را ارائه دهند. خدمات بیشتر صرافی‌های ایرانی به خرید و فروش ارزهای دیجیتال خلاصه می‌شود.

در صرافی ارز دیجیتال ارزفی امکان خرید و فروش بیش از 40 رمزارز مختلف وجود دارد و کاربران می‌توانند با استفاده از بازار معاملاتی و یا سفارش سریع به معامله رمزارزهای مورد نظر خود بپردازند.

convert in arzfi

یکی از ویژگی‌های سفارش سریع این صرافی، پشتیبانی از هر دو حالت معامله با تتر و ریال است که نیاز بخش زیادی از کاربران را برآورده می‌کند و می‌تواند برای بسیاری از مشتریان جذاب باشد.

در بخش بازار این صرافی علاوه بر خرید و فروش بدون واسطه، امکان سفارش گذاری در قیمت‌های دلخواه نیز برای کاربران وجود دارد تا بدون نیاز به حضور در محیط معاملاتی معاملات آنان انجام شود.

market arzfi

لازم به ذکر است این صرافی دارای کیف پول اختصاصی است تا کاربران برای نگهداری دارایی خریداری شده مشکل و نگرانی نداشته باشند.

پشتیبانی صرافی ارزفی

پشتیبانی یک صرافی موضوعی است که برای همه کاربران از اهمیت بالایی برخوردار است و باید در هر صرافی به دقت مورد بررسی قرار بگیرد.

صرافی ارز دیجیتال ارزفی از طریق تماس تلفنی، ایمیل و چت آنلاین 24 ساعته پاسخگوی سوالات و مشکلات کاربران خود است.

طبق بررسی کارشناس ایران بروکر پشتیبانی آنلاین این صرافی از سطح پاسخگویی مناسبی برخوردار است.

آموزش تصویری ثبت نام در صرافی ارزفی

جهت ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال ارزفی ابتدا در صفحه اصلی این سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

signup in arzfi

سپس اطلاعات درخواستی را به درستی و با دقت وارد کنید تا ثبت نام شما در این صرافی تکمیل شود.

signup in arzfi.jpg2

جمع بندی

صرافی ارز دیجیتال ارزفی یک صرافی تازه تاسیس به شمار می‌رود اما تا کنون مشکلی نداشته است.

سطح خدمات این صرافی امتیاز قابل قبولی دارد و می‌تواند نیاز طیف وسیعی از کاربران را برآورده کند اما مشتریان باید قبل از ثبت نام حتما پلتفرم‌های مورد نظر را بررسی کنند.

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (1نظر)

فیلتر کردن پاک کردن همه
مرتب سازی
مهدی ۱۵ بهمن ۱۴۰۲

ارزفی و رمزینکس یعنی کلاه برداری ، تو قیمت بالا بهت اجازه فروش نمیدن همش سایت هنگه و این یعنی دستکاری