بروکر نیکس

امتیاز شما به این بروکر:

امتیاز ایران بروکر:

4/10
تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();

معرفی و بررسی بروکر نیکس | NYX

بررسی بروکر نیکس | جزئیات کامل NYX Broker

بروکر نیکس یک کارگزاری فارکس است که دفتر آن در استانبول ترکیه می‌باشد. بروکر NYX فعالیت خود را از سال 2019 آغاز کرده و یک بروکر تازه کار به حساب می‌آید. در این مطلب به بررسی بروکر NYX خواهیم پرداخت.

نام بروکر

نیکس | NYX

خدمات به ایران

امتیاز کاربران

3.8
(4)

دفتر مرکزی

کشور ترکیه، شهر استانبول

سال تأسیس

2019

تلفن

00905340352160

ایمیل

Helpdeskp@nyxbroker.com

رگوله اصلی

ندارد(ثبت شده در FSB)

رگوله برای ایرانیان

ندارد(ثبت شده در FSB)

حداقل واریزی

5 دلار

حداکثر لوریج

1:2000

نمادهای معاملاتی

بیش از 40 نماد معاملاتی

پلتفرم‌های معاملاتی

MT5

واریز و برداشت

ریالی, وبمانی, تتر, سایر رمزارزها

پشتیبان تلگرام

پشتیبانی فارسی

کپی تریدینگ

حساب اسلامی

افشای ریسک: همه بروکرها اشکالاتی دارند. مسئولیت انتخاب بروکر و سود و ضرر افراد به عهده خود آنان است و «ایران بروکر» در این‌باره مسئولیتی ندارد.

تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();
فهرست مطالب

کارگزاری NYX که به آن بروکر نیکس هم گفته می‌شود، یک شرکت مستقر در استانبول کشور ترکیه است که خدمات فارکس را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این کارگزاری تازه تاسیس است و از آنجا که مدتی است بین معامله‌گران فارکس ایرانی مطرح شده است، با هم نگاهی به آن خواهیم انداخت تا ببینیم که آیا برای استفاده مناسب است یا خیر.

بروکر نیکس
تصویر وبسایت بروکر نیکس

اعتبار NYX broker | آیا بروکر نیکس معتبر است؟

همانطور که قبلا اشاره کردیم، بروکر نیکس حدود 3 سال سابقه فعالیت دارد.

در تاریخ نگارش این مطلب، بروکر نیکس هیچگونه رگولاتوری معتبر بین المللی اخذ نکرده است.

در حال حاضر این بروکر تنها مجوز ثبت در Financial services and brokerage را دارد. رگولاتوری هر بروکر، مهمترین اصل در انتخاب مشتریان محسوب می‌شود.

بروکر nyx
تصویر مجوز FSB بروکر NYX

تمرکز بروکر نیکس بر روی مشتریان کشورهای ایران، روسیه، کشورهای عربی و آمریکای جنوبی است. با بررسی که انجام دادیم متوجه شدیم که بیش از 50 درصد مراجعه کنندگان وبسایت بروکر NYX، کاربران ایرانی هستند! از نظر استانداردهای بین المللی، هر چقدر مشتریان جهانی یک بروکر فارکس بیشتر باشد، درصد اطمینان به آن بالاتر می‌رود.

بروکر نیکس

وبسایت بروکر NYX

بروکر نیکس تلاش کرده تا دسترسی و فعالیت در فارکس را برای مشتریان خود آسان کند، و در این راه موفق هم بوده. وبسایت بروکر نیکس به زبان فارسی است و رابط کاربری مناسب و خوبی دارد. تقریبا هر سوالای که در ذهنتان درباره خدمات بروکر داشته باشید را می‌توانید مشاهده کنید. 

nyx broker

وبسایت بروکر نیکس دارای پشتیبان آنلاین است که به صورت زنده و به زبان فارسی پاسخگو مشتریان خود می‌باشد

انواع حساب معاملاتی NYX Broker

بروکر نیکس تنوع حساب بالایی دارد. شما هر نوع معامله‌گری باشید، یک حساب معاملاتی مناسب در بروکر NYX برای شما وجود دارد. این بروکر دارای 6 حساب معاملاتی مختلف است که عبارتند از:

  • Cent
  • Pro
  • ECN
  • ECN VIP
  • PRO VIP
  • Custom

حداقل مبلغی که می‌توان در بروکر نیکس افتتاح حساب کرد، 5 دلار می‌باشد. همچنین لوریج قابل انتخاب در این بروکر حداکثر 1:2000 است. در زیر می‌توانید جزئیات حساب‌های معاملاتی بروکر NYX را مشاهده نمایید.

واریز و برداشت بروکر نیکس

روش های واریز و برداشت پول در بروکر نیکس

همانطور که اشاره کردیم، بروکر نیکس دارای کاربران ایرانی بیشتری نسبت به دیگر کشورها است و از اینرو سعی کرده تا خدمات خود را با نیازهای آنها تطابق دهد. واریز و برداشت پول به حساب معاملاتی شما در این بروکر با روش‌های معمول مناسب برای ایرانیان در دسترس می‌باشد. در جدول زیر می‌توانید جزئیات روش های شارژ حساب بروکر NYX، و برداشت از آن را مشاهده کنید.

روش واریز و برداشتحداقل مبلغکارمزد واریزکارمزد برداشتارزمدت زمان انجام فرآیند
انتقال بانکی ۵۰۰۰ دلار۳~٪۲۳~٪۲پوند ، دلار ، یورو ، لیرآنی (به محض تایید)
واریز ریالی۱۰۰ میلیون تومانبدون کارمزدطبق نرخ صرافی بروکرریالآنی (به محض تایید)
وب‌مانی۵ دلار٪۰٪۱۵.۰ + کارمزد وب‌مانیدلار۱ دقیقه الی ۶۰ دقیقه
تتر۵ دلاربدون کارمزد کارمزد شبکهتتر۱ دقیقه الی ۶۰ دقیقه
ارز دیجیتال۰.۰۰۵ بیتکوینبدون کارمزد کارمزد شبکهرمز ارزهای رایج۱ دقیقه الی ۶۰ دقیقه
نقد۱۰۰۰۳~٪۲۳~٪۲پوند ، دلار ، یورو ، لیرآنی (به محض تایید)

جدول فوق بر اساس اطلاعات موجود در وبسایت بروکر می‌باشد و مورد تایید یا تکذیب ما نیست.

جزئیات NYX Broker | آیا ثبت نام در بروکر نیکس ریسک دارد؟!

از دیگر امکانات موجود در بروکر نیکس، وجود کپی تریدینگ در آن است. این قابلیت برای مبتدیان امکانی فرآهم می‌کند تا بتوانند با اتصال حساب خود به حساب معامله‌گران حرفه‌ای، از سود و ضرر آنها بهره‌مند شود.

کپی ترید بروکر نیکس

به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از سیستم کپی ترید دارای ریسک‌های مخصوص به خود است. حتما قبل از استفاده، در مورد آن بیشتر تحقیق کنید.

بروکر نیکس شاید بتواند برخی نیازهای معامله گران ایرانی را برطرف کند، و در آینده مجوزهای معتبری دریافت کند، اما در حال حاضر از اعتبار بالایی برخوردار نیست. ما گزارش‌هایی درباره کسر مبلغ هنگام برداشت وجه از این بروکر دریافت کردیم که از این صفحه قابل مشاهده است.

اگر تصمیم خود را برای ثبت نام در بروکر نیکس گرفته‌اید، پیشنهاد ما سرمایه گذاری با مبالغ پایین است. قطعا اگر در روند معامله و واریز و برداشت پول با مشکلی مواجه نشدید، می‌توانید مبلغ سرمایه خود را افزایش دهید.

وبسایت ایران بروکر همیشه تلاش کرده تا بدون جانب‌داری، کلیه موارد مربوط به بروکرهای فعال در مارکت ایرانی را بررسی کرده و آنها را با کاربران خود به اشتراک بگذارد. قطعا بهترین بروکرهای فارکس هم بی نقص نیستند و مشکلاتی دارند.

پرسش‌های متداول

این کارگزاری رگولاتوری معتبر ندارد.

این بروکر دارای 6 نوع حساب معاملاتی است که از حداقل واریزی 5 دلار شروع می‌شوند.

بله. همچنین ایرانیان می‌توانند از وبمانی و رمزارزها برای شارژ حساب و برداشت سود خود استفاده کنند.

مزایا

معایب

نظر شما درباره‌ی بروکر نیکس | NYX چیست؟

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
بروکرهای منتخب
یو اس جی
ارانته
آمارکتس
آلپاری
اچ وای سی ام
سایر بروکرها
ویندزور
آی سی ام کاپیتال
فیبو گروپ
دلتا اف ایکس
آي اف سی
گرند کاپیتال
اف ایکس چویس
نورد اف ایکس
فارکس چیف
فرش فارکس
لایت فارکس
جاست فارکس
اینگات بروکرز
اوربکس
کاپیتال اکستند
تریدرزوی

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.