بروکر hankotrade

امتیاز شما به این بروکر:

امتیاز ایران بروکر:

/10
تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

معرفی و بررسی بروکر هنکو ترید | Hankotrade

بروکر Hankotrade – معرفی و بررسی بروکر هنکو ترید

بروکر Hankotrade یک کارگزار فارکس است که از سال 2018 شروع به کار کرده و بیش از 100 نماد معاملاتی را در دسترس مشتریان خود قرار می‌دهد. در ادامه به بررسی بروکر هنکو ترید و مزایا و معایب آن خواهیم پرداخت.

نام بروکر

هنکو ترید | Hankotrade

خدمات به ایران

امتیاز کاربران

0
(0)

دفتر مرکزی

سنت وینسنت و گرنادین‌ها و دبی

سال تأسیس

2018

تلفن

0097143325768

ایمیل

contactus@hankotrade.com

رگوله اصلی

FSASVG

رگوله برای ایرانیان

FSASVG

حداقل واریزی

10 دلار

حداکثر لوریج

1:500

نمادهای معاملاتی

بیش از 100 نماد معاملاتی

پلتفرم‌های معاملاتی

MT4, MT5, Webtrader

واریز و برداشت

بیتکوین, تتر, سایر رمزارزها

پشتیبان تلگرام

پشتیبانی فارسی

کپی تریدینگ

حساب اسلامی

افشای ریسک: همه بروکرها اشکالاتی دارند. مسئولیت انتخاب بروکر و سود و ضرر افراد به عهده خود آنان است و «ایران بروکر» در این‌باره مسئولیتی ندارد.

تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

فهرست مطالب

بروکر hankotrade یک کارگزار فارکس است که طیف گسترده‌ای از نمادهای معاملاتی را در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد. هنکو ترید اعلام کرده که به مشتریان ایرانی خدمات می‌دهد، از این رو به بررسی و آنالیز آن پرداختیم تا ببینیم که برای تریدر ایرانی مناسب است یا خیر!

در این مقاله ابتدا به معرفی هانکو ترید خواهیم پرداخت. سپس مجوزها و رگوله‌های آن را بررسی می‌کنیم و نگاهی هم به جزئیات حساب‌های آن خواهیم انداخت. در ادامه به بررسی اعتبار آن در سطح جهان خواهیم پرداخت تا در نهایت به یک جمع‌بندی مناسب درباره آن برسیم! تا انتها با ما همراه باشید.

 
بروکر hankotrade
تصویر صفحه اول وبسایت رسمی بروکر Hankotrade

معرفی بروکر Hankotrade

بروکر هنکو ترید یک شرکت کارگزار فارکس است که در سال ۲۰۱۸ تاسیس و در سیشل ثبت شده است. این کارگزار فقط توسط سازمان خدمات مالی سیشل (FSA) رگوله شده است.

هانکوترید پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 و 5 را در اختیار معامله‌گران قرار می‌دهد و حداقل سپرده مورد نیاز برای افتتاح حساب استاندارد نزد آن‌ها، تنها ۱۰ دلار است. بروکر Hankotrade یک کارگزار ECN است و ادعا می‌کند که شرایط معاملاتی عالی با کمترین کمیسیون را ارائه می‌دهد.

بروکر هنکوترید دارای حساب STP است که سفارشات مشتریان خود را مستقیما به تامین‌کنندگان نقدینگی منتقل می‌کند که باعث اجرای سریع معاملات خواهد شد. همچنین این نوع روش اجرا باعث می‌شود تا هیچ گونه تضاد منافع بین بروکر و مشتری وجود نداشته باشد.

این کارگزار چندین نماد معاملاتی مختلف از جمله فارکس، شاخص‌ها، کالا‌ها و ارز‌های دیجیتال را از طریق چند حساب معاملاتی به مشتریان ارائه می‌دهد.

مواردی که ذکر شد، نگاهی اجمالی به بروکر هانکو ترید بود. در ادامه اما عمیق‌تر به هر کدام از موارد اشاره شده خواهیم پرداخت.

آیا بروکر Hankotrade به ایرانیان خدمات میدهد؟

قبل از هر چیز باید ببینیم که آیا امکان ثبت نام ایرانیان در بروکر Hankotrade وجود دارد یا خیر! از آنجایی که رگوله بروکر جهانی است و در منطقه جغرافیایی خاصی رگوله نشده، دور از انتظار نیست که به ایرانیان هم خدمات بدهد. با این حال ما مستقیما از خود بروکر در این مورد پرس و جو کردیم.

به گفته پشتیبان کارگزار، ایرانیان می‌توانند در بروکر هنکو ترید ثبت نام کنند. در تصویر زیر می‌توانید پاسخ کارگزار در این مورد را مشاهده کنید.

بروکر هنکوترید

امنیت و رگوله بروکر هنکو ترید

یکی از بهترین معیارها برای سنجش ایمنی بروکرهای فارکس، بررسی این موضوع است که کدام نهاد قانونی بر عملکرد و اقدامات آن نظارت می‌کند!

بروکر Hankotrade فقط توسط سازمان خدمات مالی (FSA) سنت وینسنت و گرنادین‌ها تنظیم می‌شود که هیچگونه نظارتی بر عملکرد بروکرها ندارد. همچنین زیان‌های مشتری در صورت ورشکستگی یا کلاهبرداری جبران نمی‌شود. علاوه بر این، تضمینی برای تفکیک حساب‌های مشتریان از حساب شرکت وجود ندارد.

در تصویر زیر می‌توانید استعلام مجوز FSASVG بروکر هانکوترید را مشاهده کنید.

بروکر هنکو ترید

از نظر ما FSASVG رگوله نیست و فقط یک مجوز ثبت است که ضمانت اجرایی برای بروز تخلفات احتمالی ندارد.

اعتبار بروکر هانکو ترید

قطعا همه تریدرها به امید کسب سود در بروکرها ثبت نام می‌کنند، نه از دست دادن پول خود! فارکس به خودی خود داری ریسک است و ممکن است سرمایه خود را از دست بدهید، اما اگر بروکر شما اعتبار کافی نداشته باشد، این ریسک بیش از پیش افزایش پیدا می‌کند.

معیارهای زیادی وجود دارد که می‌توان از طریق آنها اعتبار یک پلتفرم را بررسی کرد. در ادامه نگاهی به پشت پرده بروکر Hankotrade خواهیم انداخت تا ببینیم که چه اطلاعاتی می‌توانیم از اعتبار آن بدست بیاریم!

سایت بروکر هنکوترید

وبسایت بروکر استاندارد است و به هیچ عنوان با یک سایت اسکم یا رایگان طرف نیستیم! کاملا مشخص است که سایت برای یک فعالیت کوتاه مدت طراحی نشده است. اطلاعات سایت هانکو ترید تقریبا کامل و شفاف است و شما می‌توانید پاسخ بسیاری از سوالات خود را در آن بیابید.

سایت دارای پشتیبان آنلاین تمام وقت و قوی است که به راحتی می‌توانید از طریق آن با بروکر خود تماس بگیرید. بعد از ظاهر سایت، نگاهی هم به باطن آن کردیم!

ترافیک ورودی سایت قابل قبول است که نشان می‌دهد با یک بروکر فعال با تعداد مشتریان زیاد طرف هستیم. در تصویر زیر می‌توانید جزئیات را مشاهده کنید.

بروکر هانکوترید

بیشترین بازدید از سایت مربوط به ایالت متحده است، این در حالی است که بروکر اجازه ارائه خدمات به آمریکایی‌ها را ندارد! به طور کلی اعتبار سایت بروکر مناسب است.

پلتفرم معاملاتی بروکر هانکوترید

شفافیت در خدمات و ادعاهای مطرح شده می‌تواند اعتبار یک بروکر را افزایش دهد! شاید با خود بگویید که پلتفرم معاملاتی چه ارتباطی با اعتبار بروکر دارد؟!

بروکر مدعی است که از روش STP در معاملات خود استفاده می‌کند. این یعنی بروکر سفارشات مشتری را به تامین‌کننده نقدینگی ارجاع می‌دهد و خودش طرف مقابل معاملات مشتریانش نیست! خب این عالی است، اما یک مشکل وجود دارد!

ما با بررسی پلتفرم‌های معاملاتی بروکر Hankotrade (متاتریدر 4 و 5) متوجه شدیم که لایسنس هیچکدام را ندارد و در واقع وایت لیبل است!

hankotrade website platforms

این نوع بروکرها ممکن است طرف مقابل همه سفارشات مشتریان باشند که با روش اجرای STP که بروکر مدعی آن می‌باشد، در تضاد است. در واقع بسیار نادر است که تامین‌کنندگان نقدینگی معتبر با بروکرهای وایت لیبل همکاری کنند!

علاوه بر این، در بیشتر موارد، مشتریان بروکرهای وایت‌لیبل در معرض دستکاری معاملات قرار دارند.

نظر کاربران جهانی بروکر Hanko trade درباره آن

به قول ایرانی‌ها، تجربه را تجربه کردن خطاست! این یعنی وقتی دیگران در بروکری فعالیت کردند، می‌توانیم از تجربه آنها برای کسب اطلاعات استفاده کنیم. البته این نکته را به خاطر بسپارید که نمی‌شود اعتبار یک بروکر را صرفا بر اساس نظرات دیگران سنجید!

بسیاری از کاربران ممکن است به واسطه ناآگاهی یا اشتباهات خود دچار ضرر شوند و این موضوع را به گردن بروکر بیندازند! با این حال می‌توان از این نظرات هم استفاده کرد.

نظرات و نقدهای مشتریان جهانی بروکر Hanko trade به شدت رقابتی است! در واقع نمی‌توان گفت که کدام دسته از مشتریان (موافقان یا مخالفان) تعدادشان بیشتر است! بسیاری این بروکر را تایید کردند و از خدمات آن راضی هستند. به همان اندازه، افرادی هم از خدمات بروکر ناراضی هستند!

اما یک مورد را در این زمینه متوجه شویم! اکثر مشتریان موافق و راضی بروکر Hankotrade در سطح جهان پراکنده بودند و در مقابل، افرادی که نقد منفی داشتند اکثرا از کشورهای آمریکا، بریتانیا و اتحادیه اروپا بودند! به راحتی می‌توان این موضوع را آنالیز کرد!

بروکر هنکو ترید اجازه ارائه خدمات به مشتریان آمریکایی و بریتانیایی را ندارد، لذا توسط هیچکدام از نهادهای قانونی این کشورها مجوز ندارد. افرادی که از این کشورها در بروکر ثبت نام کنند، به راحتی می‌توانند مورد سواستفاده قرار گیرند و بروکر هم خیالش راحت است که توسط ارگان قانونی تحت پیگرد قرار نمی‌گیرد!

انواع حساب بروکر Hankotrade

بروکر هانکو ترید 3 حساب اصلی دارد که همه آنها از حساب اسلامی پشتیبانی می‌کنند. این بروکر از روش واریز و برداشت ریالی پشتیبانی نمی‌کند، لذا بهترین روش برای انتقال پول، استفاده از ارزهای دیجیتال است.

جزئیات حساب‌های معاملاتی را می‌توانید در تصویر زیر مشاهده کنید.

hankotrade accounts

حساب STP:

حداقل سپرده لازم برای افتتاح این نوع حساب 10 دلار است و اسپرد از 0.7 پیپ شروع می‌شود. حداکثر اهرم 1:500 است.

در این حساب حداقل لات با 0.1 لات و کارمزد صفر است.

حساب ECN:

حداقل سپرده لازم برای افتتاح این حساب 100 دلار است و اسپرد از 0.0 پیپ شروع می‌شود. حداکثر لوریج 1:500 است. این حساب دارای محافظ موجودی منفی و حداقل لات و کمیسیون 2 دلار برای هر طرف است.

حساب ECN Plus:

حساب ECN Plus بروکر Hankotrade بالاترین دپازیت را دارد که مبلغ 1000 دلار است. اسپرد در این نوع حساب از 0.0 پیپ شروع می‌شود و حداکثر اهرم نیز 1:500 است. کمیسیون بسیار کم است و فقط 1 دلار برای هر طرف محاسبه می‌شود.

نمادهای معاملاتی بروکر هنکو ترید

این کارگزار فارکس نمادهای معاملاتی زیر را برای ترید ارائه می‌دهد.

  • بیش از 60 جفت ارز اصلی و فرعی جهان
  • 9 ارز دیجیتال مانند بیت کوین، بیت کوین کش، دش، اتریوم، لایت کوین، ریپل، EOS
  • بیش از 4 CFD شاخص بر اساس سبدهای سهام مختلف
  • 2 CFD فلزات (طلا و نقره)
  • 2 CFD انرژی بر اساس نفت خام (WTI، برنت).

بونوس 100 درصدی بروکر هانکو ترید

بروکر Hankotrade دارای بونوس 100 درصدی غیر قابل ضرر است که با واریز حداقل 100 دلار می‌توانید آن را دریافت کنید.

شما می‌توانید از این بونوس برای افزایش مارجین خود استفاده کنید. همچنین طبق قوانینی و با انجام تعداد لات مشخص، این بونوس قابل برداشت است.

آیا در Hankotrade ثبت نام کنیم؟ | نتیجه‌گیری

ما همیشه تاکید کردیم که معیار انتخاب برای هر فرد متفاوت است. تا اینجا متوجه شدیم که بروکر Hankotrade اسکم یا کلاهبردار نیست، اما یک کارگزار ایده‌آل هم نیست! همه بروکرها نواقصی دارند و هیچ کدام صد در صد بدون مشکل نیستند.

بروکر Hankotrade هنوز سابقه کاری بالایی ندارد و مدتی زمان می‌برد تا عملکرد آن در بازار مشخص شود، با این حال در حال حاضر ما سرمایه‌گذاری مبالغ سنگین در این کارگزاری را پیشنهاد نمی‌کنیم.

از آنجایی که شروع کار در بروکر Hankotrade نیاز به سرمایه زیادی ندارد، می‌توانید مدتی را با حداقل مبلغ در آن کار کنید تا ببینید که آیا با نیازهای معاملاتی شما همخوانی دارد یا خیر!

اگر تجربه کار در این بروکر را داشتید، تجربه خود در زیر همین مطلب با ما به اشتراک بگذارید.

پرسش‌های متداول

این بروکر رگوله FSA سنت وینسنت و گرنادین‌ها را دارد.

این بروکر در سال 2018 تاسیس شده است.

مزایا

معایب

نظر شما درباره‌ی بروکر هنکو ترید | Hankotrade چیست؟

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
بروکرهای منتخب
یو اس جی
ارانته
آمارکتس
آلپاری
اچ وای سی ام
سایر بروکرها
ویندزور
آی سی ام کاپیتال
فیبو گروپ
دلتا اف ایکس
آي اف سی
گرند کاپیتال
اف ایکس چویس
نورد اف ایکس
فارکس چیف
فرش فارکس
لایت فارکس
جاست فارکس
اینگات بروکرز
اوربکس
کاپیتال اکستند
تریدرزوی

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.