بروکر بولد پرایم

امتیاز شما به این بروکر:

امتیاز ایران بروکر:

/10
تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

معرفی و بررسی بروکر بولد پرایم | Bold Prime

هشدار تخلف بروکر بولد پرایم | Bold Prime Review

بروکر Bold Prime یک کارگزار معاملات آنلاین است که تجارت فارکس CFD را ارائه می‌دهد. بروکر بولد پرایم پلتفرم های محبوب متاتریدر را برای تجارت فارکس، سهام، ارزهای دیجیتال، CFD و سایر ابزارهای معاملاتی به مشتریان ارائه می‌دهند. از ویژگی‌های این بروکر فارکس می‌توان به اسپرد محدود، کارمزد سپرده صفر و اهرم تا 1:1000 اشاره کرد.

نام بروکر

بولد پرایم | Bold Prime

خدمات به ایران

امتیاز کاربران

0
(0)

دفتر مرکزی

سنت وینسنت و گرنادین‌ها

سال تأسیس

2020

تلفن

0085281916945

ایمیل

support@boldprime.com

رگوله اصلی

ASIC

رگوله برای ایرانیان

FINACOM, FSC Mauritius

حداقل واریزی

15 دلار

حداکثر لوریج

1:1000

نمادهای معاملاتی

پلتفرم‌های معاملاتی

MT4

واریز و برداشت

بیتکوین, تتر, سایر رمزارزها

پشتیبان تلگرام

پشتیبانی فارسی

کپی تریدینگ

حساب اسلامی

افشای ریسک: همه بروکرها اشکالاتی دارند. مسئولیت انتخاب بروکر و سود و ضرر افراد به عهده خود آنان است و «ایران بروکر» در این‌باره مسئولیتی ندارد.

تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

فهرست مطالب

بروکر بولد پرایم پلتفرم‌های محبوب متاتریدر را برای تجارت فارکس، سهام، ارز‌های دیجیتال، CFD و سایر ابزار‌های معاملاتی به مشتریان استفاده می‌کند. این کارگزار به معامله‌گران شرایط معاملاتی مانند اسپرد کم، کارمزد سپرده صفر و اهرم تا 1:1000 را ارائه می‌دهد.

در این مطلب به بررسی بروکر بولد پرایم خواهیم پرداخت و با نکاتی درباره آن آشنا خواهیم شد. سایت بروکر بولد پرایم

معرفی بروکر بولد پرایم

بروکر بولد پرایم مجاز به ارائه خدمات به ایرانیان نیست اما توسط افرادی سودجو، مشتریان ایرانی را به طور غیر رسمی پذیرش می‌کند. این کار دقیقا مشابه اقدام بروکر روبوفارکس در حال حاضر است! لطفا برای حفاظت از سرمایه خود تا اطلاع ثانوی از سرمایه‌گذاری در این بروکر خودداری کنید.

بروکر Bold Prime در سال 2020 تاسیس شد و در کینگستون، سنت وینسنت و گرنادین‌ها مستقر است. معاملات این بروکر از طریق مدل اجرای STP عمل می‌کند که دسترسی فوری به بازار‌های بین بانکی را به مشتری ارائه می‌دهد.

Straight Through Processing (STP) یک مدل اجرای سفارش بسیار محبوب اجرا است که شامل ارسال سفارشات معامله گران به طور مستقیم به بازار بدون عبور از میز معامله است. این مدل اجرا تضمین می‌کند که هیچ تضادی بین کارگزار و معامله‌گر وجود ندارد.

Bold Prime می‌تواند بروکر فارکس برای معامله گران حجم بالا و اسکالپر‌ها باشد زیرا اسپرد‌های خام از 0 می‌باشد و سرعت اجرای معاملات در آن قابل اعتماد است. در این بروکر مشاوران متخصص، اسکالپینگ، هجینگ و معاملات اخبار مجاز هستند.

مشتریان این بروکر می‌تونند از 1 میکرو لات (1000 ارز پایه) تا 200 لات (25 میلیون ارز پایه) وارد معامله شوند.

اعتبار و امنیت بروکر Bold Prime

رگوله‌های بروکر بولد پرایم شامل یک مجوز سطح 1 با اعتبار بالا و 2 مجوز سطح 3 با اعتبار پایین می‌شود.

کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا (ASIC) تنظیم کننده یکپارچه کارگزاران، بازارها، شرکت‌های ارائه دهنده خدمات مالی و اعتباری در کشور استرالیا است. این مجوز اعتبار بالایی دارد و قوانین سختگیرانه‌ای را برای جلوگیری از تخلف بروکر اعمال می‌کند. در زیر می‌توانید تصویر رگوله ASIC بروکر بولد پرایم را مشاهده نمایید.

بروکر بولد پرایم

کمیسیون خدمات مالی کشور موریس (FSC) یک نهاد تنظیم کننده یکپارچه برای بخش خدمات مالی غیر بانکی و تجارت جهانی است. این مجوز اعتبار بالایی نداشته و از نظر اعتبار در سطح 3 قرار دارد. تصویر استعلام این مجوز از نهاد مربوطه را می‌توانید در عکس زیر مشاهده نمایید.

بروکر bold prime

FINCOM یک سازمان مستقل خود تنظیمی و نهاد حل اختلاف خارجی است که به طور خاص به فارکس اختصاص دارد. این نهاد رگولاتوری محسوب نمی‌شود و صرفا برای حل اختلاف بین بروکر و مشتری فعالیت می‌کند، لذا مجوز آن از اعتبار پایین برخوردار بوده و در سطح 3 قرار می‌گیرد. این مجوز تا سقف 20000 یورو خسارت را برای هر مشتری پوشش می‌دهد.

آپدیت بهمن 1401:

کمیسیون مالی (FINCOM) اقدام به اخراج بروکر بولد پرایم از این نهاد کرد. این سازمان اعلام کرد به دلیل عدم پایبندی بروکر به قوانین، مجوز آن در این سازمان لغو شده است.

تخلف بروکر Bold Prime

همانطور که اشاره کردیم، بروکر بولد پرایم اجازه ارائه خدمات به ایرانیان را ندارد. با این حال با بروکر تماس گرفتیم و این موضوع را مجددا از ایشان جویا شدیم و آنها تاکید کردند که خدماتی به ایرانیان نمی‌دهند. در تصویر زیر می‌توانید این مورد را مشاهده کنید.

بروکر بولدپرایم

ایران بروکر گزارشات مستقیمی از ثبت نام و احراز هویت کاربران ایرانی توسط بروکر بولد پرایم دریافت کرده است. با این حال پس از ثبت درخواست وجه توسط مشتری، بروکر اعلام می‌کند که به ایرانیان خدمات نمی‌دهد و سود مشتری را پرداخت نمی‌کند!

تخلف بروکر بولد پرایم برای ما محرز است اما از آنجا که ایرانیان تحت پوشش رگولاتوری این بروکر نیستند، احتمال برگشت وجوه به آنها تقریبا صفر است. با این حال با ثبت تخلف در نهاد مربوطه امکان هشدار به نهاد نظارتی برای زیر سوال بردن بروکر وجود دارد.

در تصاویر زیر می‌توانید مشاهده کنید که حساب کاربر ایرانی از سمت بروکر تایید شده است با این حال درخواست برداشت‌های مشتری را انجام نداده‌اند. همچنین متن ارسالی پشتیبان بروکر بعد از پیگیری مشکل را مشاهده می‌کنید که پاسخ شفافی نمی‌دهد.

بروکر در نهایت حدود 500 دلار سرمایه اولیه مشتری را به او برگردانده و سود بیش از 1000 دلار از پول مشتری را به او پرداخت نکرد.

آپدیت بهمن 1401:

پس از گذشت دو ماه از ارسال مدارک تخلف بروکر برای کمیسیون مالی (FINCOM)، این سازمان اعلام کرد به دلیل عدم پایبندی بروکر به قوانین، مجوز آن در این سازمان لغو شده است.

حساب های معاملاتی بروکر بولد پرایم

بروکر بولدپرایم دارای 4 نوع حساب معاملاتی است و از پلتفرم‌های متاتریدر 4 و 5 پشتیبانی می‌کند. حساب‌های معاملاتی یروکر BoldPrime را در تصویر زیر مشاهده می‌نمایید.

حساب معاملاتی بروکر بولد پرایم

این بروکر از حساب سنت پشتیبانی می‌کند. همچنین اسپردها بصورت شناور و از 0.1 پیپ شروع می‌شوند. جزئیات حساب‌های بروکر بولد پرایم را در تصویر زیر مشاهده می‌نمایید.

boldprime 9

سخن پایانی

بروکر بولد پرایم یک بروکر معتبر بین‌المللی است که مجوز معتبری هم دارد. با این حال سابقه پایین کاری آن و گزارشات تخلف منتشر شده از این بروکر ، در حال حاضر آن را برای سرمایه‌‌گذاری در جایگاه برتر قرار نمی‌دهد.

توجه داشته باشید که موارد گزارش شده تخلفات بروکر برای مشتریانی هستند که تحت پوشش رگولاتوری بروکر نیستند. بروکر Bold Prime در کشورهای اقیانوسیه و استرالیا رتبه بالایی داشته و به دلیل نظارت توسط رگولاتوری خود در این کشورها تخلفی انجام نمی‌دهد و اگر هم انجام دهد قابل پیگیری و دریافت خسارت است.

متاسفانه افرادی از طریق شبکه‌های اجتماعی یا کانال‌های تلگرام، به کاربران وعده ثبت نام در بروکرهای معتبر از طریق لینک‌های رفرال خود را می‌دهند. توجه داشته باشید که بروکرها قوانین خاص خود را دارند و این مورد ممکن است در آینده برای مشتریان مشکل‌ساز شود.

از آنجا که این بروکر صراحتا اعلام کرده که به ایران خدمات نمی‌دهد، لذا ثبت نام از هر طریق در آن توصیه نمی‌شود. در حال حاضر بروکرهای فارکس زیادی هستند که بدون مشکل به ایرانی‌ها خدمات می‌دهند که می‌توانید در آنها ثبت نام کنید.

پرسش‌های متداول

مزایا

معایب

نظر شما درباره‌ی بروکر بولد پرایم | Bold Prime چیست؟

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
بروکرهای منتخب
یو اس جی
ارانته
آمارکتس
آلپاری
اچ وای سی ام
سایر بروکرها
ویندزور
آی سی ام کاپیتال
فیبو گروپ
دلتا اف ایکس
آي اف سی
گرند کاپیتال
اف ایکس چویس
نورد اف ایکس
فارکس چیف
فرش فارکس
لایت فارکس
جاست فارکس
اینگات بروکرز
اوربکس
کاپیتال اکستند
تریدرزوی

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.