تحلیل روزانه جفت ارز USD/JPY

تحلیل روزانه جفت ارز USD/JPY
چارت معاملاتی جفت ارز USD/JPY در تایم فریم ۴ ساعته

روند روزانه در چارت USD/JPY رنج است. در روند نزولی قیمت باید تا محدوده 38.2% فیبوناچی پیش برود و پس از شکست آن تا هدف‌های پایین‌تر چارت پیش رود. واگرایی در اندیکاتور مکدی می‌تواند نشان‌دهنده این نزول در چارت باشد. اگر روند چارت صعودی باشد، مقاومت محدوده 149.69 شکسته و قیمت بازگشت قوی تری را به سمت اوج 151.93 خواهد داشت. اما صعود باید در آنجا محدود شود تا الگوی اصلاحی ادامه یابد.

تحلیل روزانه جفت ارز USD/JPY
چارت معاملاتی جفت ارز USD/JPY در تایم فریم روزانه

در تایم فریم روزانه روند صعودی آغاز شده از محدوده 101.18 همچنان در حال پیشرفت است که این روند به عنوان بخشی از کل روند صعودی آغاز شده از 75.56 (پایین‌ترین سطح در سال 2011) محسوب می‌شود. در هر صورت شکست حمایت 140.33 به عنوان اولین نشانه صعود میان مدت مورد نیاز است. در غیر این صورت، افزایش بیشتر قیمت ممکن است تا هدف بعدی در 160.16 (بالاترین قیمت سال 1990) شکل گیرد. اما توجه داشته باشید در این بین واگرایی اندیکاتور مکدی می‌تواند روند صعودی قیمت را تضعیف کند.

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.