تحلیل اتریوم

تحلیل چارت اتریوم | موج بعدی ریزش قیمت در راه است؟ + تحلیل دامیننس اتریوم

تحلیل اتریوم

مطالعه در 2 دقیقه

امروز 31 اردیبهشت 1402 (21 می 2023) ارز دیجیتال اتریوم مدتی است که در محدوده 1800 دلار در نوسان است.

با توجه به رنج زدن طولانی در این محدوده باید منتظر جهشی در چارت قیمتی باشیم. برای اینکه بهتر پیش بینی کنیم که این جهش در کدام سمت شکل می‌گیرد، باید پارامترهای بیشتری را مورد بررسی قرار دهیم. یعنی علاوه بر چارت اتریوم به تتر، می‌توان به چارت دامیننس اتریوم و حتی چارت اتریوم به بیت کوین نیز نیم نگاهی داشته باشیم.

در چارت اتریوم به تتر در تایم فریم 1 ساعته سطوح پایین 1800 دلار یعنی 1790، 1775 و 1750 دلار کاندید سطوح برگشتی به بالا هستند .از سمت دیگر، سطح 1870 دلار تارگت اول و سطح 1910 دلار تارگت دوم صعود اتریوم در این تایم فریم خواهند بود.

ETHUSDT 1h 21may
چارت معاملاتی نماد ETHUSDT در تایم فریم 1 ساعته

بررسی چارت دامیننس اتریوم

دامیننس اتریوم نشان دهنده قدرت و تسلط اتریوم در بازار ارز دیجیتال است و صعودی شدن این چارت نشان دهنده اقبال سرمایه گذاران و معامله گران به خرید اتریوم است.

در تایم فریم روزانه اتریوم از یک الگوی کلاسیک مثلث خارج شده است اما این خروج در حال حاضر با قدرت نبوده است و همین عامل نگرانی‌هایی را در مورد احتمال رشد قیمتی اتریوم به وجود آورده است.

با این حال کمی بالاتر و حدود عدد 21% تارگت اول و شاید برای بلندمدت، سطوح بالای 25% تارگت‌های صعود بعدی این چارت هستند. همچنین در صورت نزولی شدن سطوح 19 و 18 درصد همانطور که در چارت قابل مشاهده‌اند، تارگت‌های نزولی هستند.

ETH.D D 21may
چارت دامیننس اتریوم در تایم فریم روزانه
محمد امین احمدی
محقق و مترجم حوزه ارز دیجیتال، علاقه مند به تکنولوژی بلاک چین و وب3

مقالات بیشتر از این نویسنده