هشدار کلاهبرداری! لطفا مراقب بروکر FX CAPITAL باشید!

نام پروژه

اف ایکس کپیتال | FX CAPITAL

سطح هشدار

هشدار کلاهبرداری

وضعیت

در حال جذب کاربر

نوع فعالیت

فارکس

بستر فعالیت

در بستر وب

حوزه فعالیت

سایت (ها)

www.fx-capital.co.uk

شبکه‌های اجتماعی پروژه

برآورد سرمایه در گردش

منابع

افشای ریسک: ایران بروکر صرفا یک رسانه خبری و آموزشی است و هیچ ارتباط و نسبت با هیچ پروژه یا صرافی یا کارگزاری خاصی ندارد. مسئولیت فعالیت در هر پلتفرمی بر عهده اشخاص است.

سایت FX CAPITAL که خود را به اصطلاح کارگزاری فارکس معرفی می‌کند، چیزی بیش از یک کلاهبرداری آشکار نیست که توسط اداره رفتار مالی در بریتانیا در لیست سیاه قرار گرفته است.

اف ایکس کپیتال

رگولاتوری FCA، این به اصطلاح کارگزار را در لیست سیاه قرار داده است که کاملا تقلبی بودن آن را ثابت می‌کند! مقامات مالی قابل اعتماد به طور مرتب لیست‌های خود را با معرفی بروکرهای فارکس غیرمجاز به روز می‌کنند. عقل حکم می‌کند که از فعالیت در هر کارگزاری که نامش در اینگونه لیست‌ها باشد باید اجتناب شود.

fx capital

ایران بروکر همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از وب سایت رسمی این بروکر بازدید کرد. وب‌سایت این شرکت جعلی به نشانی www.fx-capital.co.uk هنوز در دسترس است و ثابت می‌کند که FX CAPITAL همچنان سرمایه‌گذاران را فریب می‌دهد!

با توجه به فعالیت وب سایت آن، واضح است که این شرکت در تلاش است تا هشدار FCA را نادیده بگیرد تا ثابت کند که یک شرکت قانونی است.

این بروکرنما ادعا می‌کند که در کالیفرنا آمریکا مستقر است. به خاطر داشته باشید که اگر کارگزاری واقعا در ایالات متحده مستقر باشد، باید توسط (FCM)، (FED) و (CFTC) مجوز دریافت می‌کرد. با بررسی انجام شده مشخص شد که هیچ شرکتی با نام FX CAPITAL در نهادهای مالی ایالات متحده به ثبت نرسیده است.

علاوه بر این، بروکرهایی که تحت نظارت ارگان‌های آمریکایی هستند، اجازه همکاری با مشتریان ایرانی را ندارند! با این حال این بروکر به راحتی ایرانیان را ثبت نام می‌کند.

fx capital

حداقل سپرده برای انواع حساب‌های موجود در این بروکر بسیار بالاست! حداقل سپرده در FX CAPITAL از 500 دلار شروع می‌شود! بسیاری از کارگزاران شناخته شده در حال حاضر مشتریان خود را با مبالغ کمتر از این ثبت نام می‌کنند!

اف ایکس کپیتال

فعالیت در بازارهای مالی خود به حد کافی ریسک دارد، لذا با سرمایه‌گذاری در سایت‌های مشکوک این ریسک را افزایش ندهید.

فهرست مطالب

نظر شما درباره‌ی صرافی اف ایکس کپیتال | FX CAPITAL چیست؟

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.