Aspekta Finance
 • نام پروژه

  Aspekta Finance

 • وضعیت هشدار

  در جریان

 • سطح هشدار

  پر ریسک

 • نوع فعالیت

  ارز دیجیتال, جذب سرمایه, پانزی

 • بستر فعالیت

  در بستر وب

 • حوزه فعالیت

 • سایت

  https://aspektafinance.com/

 • شبکه های اجتماعی

  -

 • برآورد سرمایه در گردش

  -

 • منابع

  -

مراقب سایت Aspekta Finance باشید – هشدار ریسک بالا!

هشدار کلاهبرداری

مطالعه در 4 دقیقه

افشای ریسک:

پروژه‌های کلاهبرداری زیادی وجود دارد که هر کدام به روش‌ها و ترفندهای متفاوتی اقدام به بالا کشیدن پول مشتری می‌کنند، اما یکی از مرسوم‌ترین آنها که این روزها هم بسیار شاهد ان هستیم، پرداخت سود روزشمار در ازای سرمایه‌گذاری با ارز دیجیتال است! جدیدترین مورد از این نوع پروژه‌ها که در این مقاله به آن می‌پردازیم، پروژه Aspekta Finance است.

معرفی پروژه Aspekta Finance

پروژه اسپکتا فایننس با دامنه aspektafinance.com خود را یک شرکت مدیریت املاک و مستغلات معرفی کرده که در زمینه ساخت و ساز مسکن و تولید پنل‌های خورشیدی برای مصارف انرژی پاک فعالیت دارد.

این پروژه به شما پیشنهاد می‌دهد که با سرمایه‌گذاری در آن از حداقل 50 دلار به بالا، در سودی که این شرکت به دست می‌آورد سهیم باشید!

معمولا هنگام مواجه شدن با چنین شرکت‌هایی، اولین کاری که باید انجام داد بررسی سابقه شرکت است و اینکه اصلا چنین شرکتی وجود خارجی دارد یا خیر!

این وبسایت هیچ‌گونه اطلاعات تماسی شامل تلفن و شبکه‌های اجتماعی ندارد و در بخش “درباره ما” نیز هیچ اطلاعاتی از شرکت موجود نیست! هیچ اشاره‌ای به مجوزها و یا اطلاعات ثبت شرکت در سایت نشده است. تنها یک آدرس در سایت ثبت شده که پس از بررسی متوجه شدیم در سوئیس واقع شده است.

Aspekta Finance
تصویر از مکانی که به عنوان مقر شرکت در سایت ثبت شده است

از آنجا که نتوانستیم در سایت خود شرکت اطلاعاتی به دست بیاوریم، آن را از منابع خود استعلام کردیم.

شرکت مالی Aspekta Finance وجود خارجی ندارد و در هیچ کشور اروپایی به ثبت نرسیده است. علاوه بر این، در هیچکدام از منابع معتبر اروپایی اطلاعلاتی از این شرکت در دسترس نیست و مجوزی هم برای ارائه خدمات مالی ندارد.

نحوه کار سایت Aspekta Finance

Aspekta Finance مانند هر سایت کلاهبرداری دیگر، کار را با نشان دادن اعداد و ارقام وسوسه‌انگیر آغاز می‌کند! پروژه پنل‌های سرمایه‌گذاری متفاوتی دارد که هر کدام با توجه به پولی که واریز می‌کنید، مقدار سود متفاوتی دارند. بیایید ابتدا نگاهی به پنل‌های سرمایه گذاری این پروژه بیاندازیم. برای راحتی درک جزئیات، تصویر ترجمه شده را در زیر برای شما قرار داده‌ایم.

Aspekta Finance 3

همانطور که مشاهده می‌کنید حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری 50 دلار و حداکثر 50000 دلار است. به عنوان مثال اگر شما در پلن 50000 دلاری ثبت نام کنید، روزانه 4 درصد سود به شما تعلق خواهد گرفت که بعد از 5 روز جمعا 20 درصد خواهد شد. این یعنی بعد از 5 روز، 50000 دلار خود را بعلاوه 10000 دلار سود آن به شما پرداخت می‌کنند که می‌شود 60000 دلار! باور نکردنی است!!!

جالب است که علاوه بر این مقدار سود، به ازای معرفی دوستان خودتان هم 5 درصد سود به شما تعلق خواهد گرفت!

اما واقعیت چیز دیگری است! نحوه کار Aspekta Finance به این شکل است که سود اشخاصی که اقدام به جذب افراد می‌کنند را بدون هیچ مشکلی پرداخت می‌کند! هر شخصی را که وارد پروژه کنید، 5 درصد از پول آن به شما پرداخت می‌شود اما اوضاع برای خود شخص کمی متفاوت است!

بعد از پایان قرارداد و هنگامی که موقع برداشت پول شد، در اولین اقدام به شما می‌گویند که برای واریز سود باید کارمزد آن را پرداخت کنید. این کارمزد با توجه به مقدار سرمایه گذاری شما متفاوت است، اما معمولا 10 درصد مقدار سودی است که در شرکت به دست آوردید.

شما به خیال اینکه این مبلغ نسبت به سودی که به دست آوردید زیاد نیست، اقدام به واریز ان می‌کنید و مجددا درخواست برداشت می‌دهید. بعد از چند روز شرکت مجددا به دلایل مختلف از جمله مسدود شدن حسابتان و … از شما درخواست پول می‌کند! این چرخه تا زمانی ادامه پیدا می‌کند شما دیگر پولی واریز نکنید، اینجاست که متوجه می‌شوید قرار نیست پولی برای شما واریز شود و کسی دیگر پاسخگو شما نیست!

چرا فعالیت در Aspekta Finance ریسک بالایی دارد؟

دلایل زیادی وجود دارد که تشخصی دادیم فعالیت در این شرکت ریسک بالایی دارد:

 1. شرکت وجود خارجی ندارد و در هیچ کجا ثبت نشده است
 2. هیچ مجوز قانونی در زمینه ارائه خدمات مالی ندارد
 3. پرداخت‌ها فقط با ارزدیجیتال انجام می‌شود که قابل ردیابی نیست
 4. پرداخت سود نامتعارف با درصد بالا
 5. سایت شرکت 1 سال بیشتر از شروع به کارش نگذشته و بازدیدکنندگان آن بسیار کم هستند
 6. هیچ اطلاعاتی از مدیران، اطلاعات حقوقی، اطلاعات تماس و… وجود ندارد
 7. تبلیغ در تلگرام با مراجعه به دایرکت اشخاص
 8. دریافت گزارش‌های مستقیم از عدم پرداخت پول توسط این وبسایت

امتیاز شما:

از 5

( )

امتیازی ثبت نشده

نظر خود را بنویسید

نظرات و بررسی های کاربران

مقالات منتخب سردبیر

مشاهده همه